Ustawienia – uzdrawianie relacji klanu rodzinnego

Kiedy:
14-10-2020@18:00
2020-10-14T18:00:00+02:00
2020-10-14T18:15:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul.Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
Ustawienia – uzdrawianie relacji klanu rodzinnego @ Łódź, ul.Sienkiewicza 61

Józef Jedlicki-Malkow zaprasza na ustawienia, czyli uzdrawianie relacji klanu rodzinnego.
Ustawienia pokazują jak każdy z nas jest głęboko związany ze swoją własną rodziną, z rodzicami, rodzeństwem i z przodkami.

Józef Jedlicki-Malkow wykorzystuje ustawienia, aby pokazaćjak trudno jest czasem to zauważyć, ponieważ powierzchownie często wygląda to zupełnie inaczej.

Powiązania z własną rodziną, podobieństwa i wspólne sprawy wykraczają znacznie ponad to, co zwykle sobie uświadamiamy. Historia rodziny ma większy wpływ na nasze obecne życie, niż moglibyśmy przypuszczać.

Rodzina – to system lub pole energetyczne, które stanowi całość i w którym panują określone pierwotne porządki. Najważniejszą zasadą tego porządku jest prawo do przynależności – każda osoba należąca do systemu musi mieć uznane w nim swoje miejsce. Jeśli cokolwiek jest skrywane, wyparte lub zapomniane przez członków rodziny, nie znika, lecz „niewidzialne” pozostaje w systemie. Do tego należą uczucia, które były zbyt trudne i nie zostały wyrażone, członkowie rodziny, którzy zostali wykluczeni lub zapomniani, wina, której ktoś z rodziny wyparł się. Następne pokolenia przyjmują tę energię na siebie dla wyrównania w systemie. Dzieci i wnuki są wtedy uwikłane w los przodków, tzn. przyjmują ich postawy, uczucia i sposób życia.

Ustawienia pomagają zobaczyć obraz rodziny i odnaleźć uwikłania w losy przodków. Pozwalają również uruchomić siły przywracające pierwotny ład i porządek, zapoczątkować zmiany w systemie w kierunku równowagi. Proces ten uwalnia członków rodziny z obciążeń systemowych, a jednocześnie nie pozbawia ich więzi i daje szansę na odnalezienie własnej drogi życia. Nie odrywając się od korzeni, stajemy się wolni.

Józef Jedlicki-Malkow – mistrz bioenergoterapii, dyplomowany biomasażysta, dyplomowany biotronik i radiesteta, wykładowca bioenergoterapii. Trener rozwoju osobistego w firmie „Szkolenia z pasją”

 

Zobacz:
Jozef Jedlicki-Malkow: Pole Morfogenetyczne, karma rodzinna

 

http://www.nieznanyswiat.pl/nieznany-%C5%9Bwiat/poczet-healer%C3%B3w-polskich/810-od-radiestety-do-psychoenergoterapeuty

 

Uwaga: Na czas warsztatu wszyscy uczestnicy tworzą grupę o własnym polu informacyjnym, które jest potrzebne do pracy ustawieniowej. Obowiązuje reguła wzajemności – czyli osoby w roli ustawiających, jak i

aktywni reprezentanci są zobowiązani do wzajemnej pracy w trakcie warsztatu. W sytuacji wyjątkowej prosimy o wcześniejsze zgłoszenie u organizatora warsztatu.

 

 

 

Prowadzi Józef Jedlicki-Malkow

Informacja dla ustawiających i aktywnych reprezentantów:
Każdy bierze udział we wszystkich ustawieniach przez cały dzień!

Ustawiający się proszeni są o potwierdzenie wolnego terminu.

Reprezentantów prosimy o wcześniejszy telefon potwierdzający obecność,

jest to konieczne, gdyż terminy mogą ulec zmianie.

 

Szczegółowe informacje na temat warsztatu u prowadzącego:

tel. 607 181 854

 

 

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.
GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.
Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

 

Zapisy:
mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com
telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest potwierdzenie mailowe lub telefoniczne.

W każdym przypadku prosimy o podanie numeru telefonu.

 

Informacje dodatkowe:
– zwrot wpłaconej kwoty  następuje w sytuacji odwołania warsztatu z przyczyn zależnych lub niezależnych od organizatora.
– wpłacona kwota  nie jest zwracana w przypadku wpłaty i nieprzybycia uczestnika na warsztat. Odwołać uczestnictwo można tylko do końcowego terminu przyjmowania zapisów i wpłat.
– dopuszczalne spóźnienie 10 minut. Po tym czasie kończymy rejestrację uczestników, czas ten nie ulega przedłużeniu.
– na podane numery telefonów oddzwaniamy wyłącznie w przypadku odwołania warsztatu lub zmiany warunków!

5 Responses

 1. Alicja
  | Odpowiedz

  Chciałam podziękować WSZYSTKIM za ostatnie ustawienia-działają. Mój RÓD się odbudowuje.Są oznaki w realu.

  Dziękuje i pozdrawiam,
  Alicja

 2. Małgosia R
  | Odpowiedz

  Z wdzięcznością dziękuję Wszystkim obecnym na ostatnich ustawieniach 23.08.2015. Wasza życzliwość i szczera chęć pomocy mnie uskrzydliła. Byliście wspaniali. Jestem pełna pokory i szacunku i czekam… Niech się dzieje

 3. Eddie Słowianin
  | Odpowiedz

  Przychodzi taki moment w kolejnym pokoleniu kiedy zauważamy powtarzający się schemat złych -, czy to naszych wyborów życiowych , albo z pieniedzmi kłopoty tzw. pech życiowy – i pragniemy zmienić to by być szczęśliwymi . Tylko….no właśnie od czego zacząć jak znależć przyczynę tego wszystkiego? Świat się dla nas nie zmieni zatem…to my musimy zmienić siebie , swoje postrzeganie- percepcję. Aby to się stało trzeba znaleźć przyczynę , dlaczego tak sie dzieje.
  Okazuje się,że jest na to metoda tzw. ustawienie klanu rodzinnego i nie jest to magia tylko namacalny trop , który prowadzi poprzez naszą podświadomość , poprzez pamięć komórkową, geny. Metoda ta pomaga dotrzeć do podświadomośći w polu serca i zaskoczyć nas jak wiele informacji jest w nas, jak wszystko zależy od nas od naszej percepcji. Cud życia
  Ja wziąłem udział w kilkunastu ustawieniach jako widz , aż w końcu wiedziałem ,że i ja powinienem zrozumieć wiele rzeczy , zrozumieć siebie. Stąd przyszła kolej na mnie i….jestem teraz innym człowiekiem w środku, inaczej postrzegam świat , ludzi ,rodzinę , co najważniejsze czuję się spokojniejszy bo wiem co byłą przyczyną moich niepowodzeń.
  p.s. jestem bardziej uważny !!

 4. Małgorzata
  | Odpowiedz

  Ja również chcę się podzielić swoim doświadczaniem z Ustawieniami. Po nich mam w sobie spokój i ład. To tak jak gdyby wszystko znalazło swój porządek, swoje miejsce i znaczenie. Dzięki temu wiem, czuję i rozumiem nie tylko swoje zachowania a przede wszystkim swoich przodków, rodziców. Przychodzi zrozumienie, nie koniecznie wybaczenie, bo kim że ja jestem bym mogła wybaczać innym? Pojawia się ZROZUMIENIE i to własnie ono daje mi spokój i porządek we mnie samej.
  Dziękuję prowadzącemu, który jak sam, zawsze podkreśla, że to nie jego działanie, że on jedynie trzyma drogowskaz, którym pozwala się prowadzić i którym pozwala nam na prowadzenie.

 5. Ada
  | Odpowiedz

  Ustawienia dla obserwatorów są nauką i przypomnieniem tego co w głębi serca czujemy,ale zapominamy. Swoistym katharsis.

  Natomiast ustawienia dla osoby „ustawiającej się” – są uwolnieniem. Otwierają oczy. Pozwalają zrzucić z siebie warstwy błota, przez które nie możemy oddychać, ruszać się ani czuć. Myślę, że potrafią dać nowe życie. A przynajmniej je odmienić.

  Mam wrażenie, że nawet nie trzeba jakoś szczególnie wierzyć w magię… Wystarczy być ciekawym świata i rzeczywistości, która nas otacza i której częścią jesteśmy a na ustawieniach i po reszta po prostu się dzieje.
  Przychodząc do ludzi takich jak Mistrz Józef Jedlicki-Malkow i odwiedzając takie miejsca jak Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia, jak ustawienia – wystarczy wierzyć, że dzieje się to co powinno. Dać sobie prawo do doświadczania tego a … wtedy zaczyna się życie takie jak powinno wyglądać. Wolne. Od wszystkiego co szkodzi.
  Dzięki, że mogłam tego doświadczyć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *