Indywidualne konsultacje

 

W stowarzyszeniu znajdują się 4 gabinety, w których możesz umówić się na indywidualną konsultację ze specjalistą

 

Poniżej znajdują specjaliści, którzy realizują konsultacje indywidualne.

Renata Bardoń – Masaże

Nazywam się Renata Bardoń i zapraszam Cię do skorzystania z mojego wsparcia opartego na dotyku, przepływie energii i obdarzeniu Cię stanem głębokiego relaksu. 

Zapraszam w środy po telefonicznym umówieniu wizyty pod numerem: 889 214 540.

Pamiętaj, że zdrowie to naturalny stan każdego człowieka.

Będę Cię wspierała w jego utrzymaniu!

Od ponad 25 lat praktykuję różnorodne formy masażu i ciągle poszerzam swój
warsztat masażystki. Od 20 kwietnia 2023 roku jestem dostępna z moją ofertą w siedzibie Stowarzyszenia Sztuka Dobrego Życia w Łodzi, ul. Romualda Traugutta 8.

W mojej ofercie znajduje się przede wszystkim masaż klasyczny, który należy do najpopularniejszych masaży, a w zależności od formy i intensywności, może być traktowany jako leczniczy, relaksacyjny lub pobudzający. Wykonuję go jako zabieg całościowy lub częściowy. Ma działanie przeciwbólowe, odżywcze dla tkanek, skóry, mięśni, regenerujące dla stawów i więzadeł. Dobrze wykonany masaż przyspiesza przemianę materii oraz uaktywnia przepływ krwi i limfy, daje odprężenie i polepsza ogólne samopoczucie.

Czas trwania: 45 minut
Cena: 100 zł 

Wykonuję również masaż bańką chińską, która znana jest z tego, że czyni cuda przede wszystkim w dziedzinie walki z cellulitem.

Czas trwania: 45 minut
Cena: 70 zł

Jeśli jesteś osobą, na która najlepiej oddziałuje ciepło, mam dla Ciebie propozycję masażu gorącymi kamieniami. To zabieg, który jest zbawienny dla zmęczonego i zestresowanego ciała.

Czas trwania: 60 minut
Cena: 160 zł

Kto z nas nie potrzebuje wysoko energetycznego masażu PeLoHa? Ten niespotykanie czuły dotyk zapewniający Ci głębokie poczucie spokoju, miłości i harmonii uczy akceptacji własnego ciała, poprawia samopoczucie oraz zapewnia przypływ utraconych sił witalnych do organizmu.

Czas trwania: 60 minut
Cena: 150 zł

 

A dla wyjątkowo wymagających poszukiwaczy metod poprawienia swego samopoczucie mam w swej ofercie masaż Reiki. Od 2010 roku jestem Mistrzem Reiki i dzięki masażom wspieram pacjentów w usuwaniu blokad energetycznych z organizmu. Zabieg jest bezbolesny i bezinwazyjny, przeznaczony dla pacjentów w każdym wieku, bezpieczny dla kobiet w ciąży. Przynosi stan głębokiej relaksacji i odprężenia. Może być stosowany w dolegliwościach fizycznych, jak i w problemach natury mentalnej. Stanowi wsparcie wszelkich terapii konwencjonalnych i umożliwia szybszy powrót do zdrowia.

Czas trwania: 60 minut
Cena: 150 zł
Czas trwania: 30 minut
Cena: 70 zł

A dla stałych klientów, przy zakupie minimum 3 masaży, przewiduję rabat w
wysokości 10%.

 

 

Joanna Karpińska – Technika Bowena

Nazywam się Joanna Karpińska. Z wykształcenia jestem biologiem i ekonomistką Nawigatorów Jutra.

Zapraszam Cię do kontaktu telefonicznego pod numerem: 602 458 090. Jeśli nie odbieram, to znaczy, że prowadzę terapię. Oddzwonię.

Mój gabinet w Łodzi jest czynny w czwartki w siedzibie Stowarzyszenia Sztuka Dobrego Życia, ul. Romualda Traugutta 8

Przez wiele lat zgłębiałam wiedzę na temat źródeł naszych dolegliwości i chorób oraz psychosomatycznych reakcji ludzkiego organizmu. Ukończyłam kurs Totalnej Biologii oraz Radykalnego Wybaczania. Zachęciło mnie to do pogłębiania wiedzy na kolejnych szkoleniach z tego zakresu w oparciu o metodę Recall Healing, psychobiologię, metodę EFT oraz Kody Emocji.

Ukończyłam kurs Techniki Bowena w stopniu mistrzowskim i od kilku lat wspieram moich pacjentów na ich ścieżce do zdrowia. The Original Bowen Technique – BOWTECH to powięziowa terapia manualna. Pozwala ludziom wrócić do tzw. „ustawień początkowych” i przełączyć nerwowy układ współczulny na przywspółczulny. Technika ta charakteryzuje się dużą efektywnością oddziaływania na różne dolegliwości i przywraca organizm do równowagi.

Podczas zabiegu zapoczątkowane zostaje między innymi:
– oczyszczanie organizmu na poziomie komórkowym,
– drenowanie w układzie limfatycznym i wspomaganie systemu odpornościowego,
– uruchomienie reakcji naprawczych w organach wewnętrznych,
– poprawa w sferze psychicznej i emocjonalnej pacjenta.

Zabiegi wykonuje w lekkiej odzieży lub bieliźnie, w komforcie termicznym oraz przy minimalnej ilości ruchów. Mogą być wykonywane w pozycji leżącej lub siedzącej. W wypadku dzieci często jest to terapia podążająca za dzieckiem (w ruchu).

Zabieg poprzedzam rozmową z pacjentem, a to daje mu możliwość werbalizacji problemu, powrotu do związanych z nim zdarzeń lub emocji, które łatwo jest mi uwolnić podczas pracy z ciałem Terapią Bowena. Terapia może być stosowana niezależnie od wieku i kondycji pacjenta, wolno ją wykonywać zarówno w stanach ostrych, jak i przewlekłych. Nie ma przeciwskazań także u kobiet w ciąży. Daje dobre efekty u zwierząt.

Na co pomaga?

-Wady układu szkieletowego

-Problemy układu pokarmowego

Problemy układu oddechowego

-Problemy żeńskich i męskich organów rozrodczych

W chorobach przewlekłych

U kobiet w ciąży

Opinia klientki:

„Mam na imię Ewa. Od 15 lat zmagam się z bólem głowy o różnym stopniu nasilenia. Na początku odczuwałam błyski w oczach z chwilowym zanikiem widzenia. Potem te objawy minęły i pojawił się ból głowy, który trwał przez 3 dni. Sięgałam po różne metody: farmakologię, na którą się szybko uzależniałam, miejscowy botoks. Nic nie pomagało. Dopiero przyjaciółka Joanna Karpińska – cudowna osoba, która z pełnym zaangażowaniem pragnie pomóc ludziom zaproponowała mi terapię Bowena. Nie wierzyłam, że może mi to pomóc. W trakcie pierwszego zabiegu poczułam głęboki relaks. Kolejne zabiegi przynosiły ulgę. Obecnie kontynuuję zabiegi, bóle są sporadyczne i ustępują samoistnie. Oprócz bólu migrenowego borykałam się z biodrem, które ograniczało mi swobodę ruchu. Z tym problemem Joanna też sobie poradziła, ból minął bezpowrotnie.Mimo, że czuję się dobrze nadal chodzę na terapię relaksacyjną. Zabiegi są tak przyjemne i rozluźniające, że trudno sobie ich odmówić.”

Zapraszam i Ciebie do udziału w tej wyjątkowej podroży ku samoleczeniu.

 

Daria Jadwiga Czarnecka – Numerologia

Zapraszam na konsultacje

Data i godzina: po uzgodnieniu telefonicznym pod numerem telefonu 512 354 599 lub mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

Indywidualna konsultacja z numerologiem:

Konsultacja polega na analizie daty urodzenia  z uwzględnieniem wszystkich imion i nazwisk jakie przyjęliśmy w ciągu życia oraz naszego ręcznego podpisu. Każdy z tych elementów tworzy bardzo ważną całość, którą numerolog poddaje analizie. Istotne jest, aby nasza data urodzenia była kompatybilna z naszymi imionami i nazwiskiem.

Konsultacja odbywa się w formie swobodnej rozmowy, podczas której omawiam wszystkie aspekty karty numerologicznej i odpowiadam na pytania. Rozmowa trwa około 2 godzin. Nagrywam ją na dyktafon, a następnie wysyłam na wskazany adres e-mail.

Inne usługi:

Dobór drugiego imienia dla dziecka

Jestem osobą, która uważa, że pierwsze imię wybierają rodzice. Tutaj szczególną rolę ma matka. To ona nosi w swoim łonie dziecko i z nim komunikuje. To ona wewnętrznie wie, czuje, jak dziecko chce mieć na imię. Moja rola polega na doborze drugiego imienia, tak by obydwa imiona plus nazwisko było kompatybilne z datą urodzenia. Dzień, w którym rodzimy się, jest istotną informacją na nasz temat. Nasza data narodzin jest informacją jak Wszechświat zapisał nas w liczbach. Dzięki niej widać jaką ścieżkę mamy do zrealizowania, jakie talenty, umiejętności, lekcje i wyzwania.

Dobór imienia dla bierzmowanego dziecka

W Kościele Katolickim, bierzmowanie zwykle występuje na początku okresu dojrzewania (ok. 14 roku życia). Przed bierzmowaniem młodzi ludzie poszukują dla siebie imienia świętego, z którym chcą się identyfikować. Po przyjęciu sakramentu, mogą zwracać się do niego o przewodnictwo, opiekę i ochronę. Przyjęcie sakramentu bierzmowania jest związane z otrzymaniem darów Ducha
Świętego, czyli wyraża potrzeby duchowe. Istotne jest, aby było ono w harmonii z pierwszym,
drugim imieniem i nazwiskiem. A to już zajęcie dla numerologa.

Harmonizacja Portretu Numerologicznego

W dacie urodzenia zawarte jest nasze przeznaczenie, a imiona i nazwiska, tworzą pewną osobowość, która ma zrealizować plan wynikający z daty urodzenia. Konstrukcja tej
osobowości jest mniej lub bardziej kompatybilna z naszą datą urodzenia. numerolog, na podstawie wszystkich imion i nazwisk, rozpisuje tak zwany potencjał w skali od 1 do 9. Harmonizacja odbywa się przez wprowadzenie do podświadomości na zasadzie afirmacji, brakujących wibracji w postaci imion, co ma bezpośredni wpływ na wszystkie aspekty naszego funkcjonowania począwszy od poczucia szczęścia, optymizmu, poprzez zdrowie, związki, na finansach kończąc.

 

Jak przygotować się do konsultacji:

Numerolog aby sporządzić portret numerologiczny potrzebuje następujących danych:
1- Pełna data urodzenia,
2- Pierwsze, drugie imię i trzecie imię z bierzmowana, jeśli jest,
3- Wszystkie przyjęte w ciągu życia nazwiska,
4- Pseudonim jeśli takowy jest aktywnie używany,
5- Czy jest pan/pani adoptowany/na,
6- Jeśli występują na ciele tatuaże w których występują litery i cyfry, muszę je poznać,
7- Jesteś osobą, która urodziło się przed ślubem czy po ślubie rodziców?
8- Czy zmieniał pan/pani urzędowo imię?