Indywidualne konsultacje

 

W stowarzyszeniu znajdują się 4 gabinety, w których możesz umówić się na indywidualną konsultację ze specjalistą

 

Poniżej znajdują specjaliści, którzy realizują konsultacje indywidualne.

Bożena chylińska Klimacka – reiki i bioenergoterapia

Jestem Mistrzem Reiki, trenerem rozwoju osobistego, Mistrzem Bioenergoterapii, nauczycielem systemów energetycznych, Mistrzem uzdrawiania pranicznego, Mistrzem Naturopatą, uzdrowicielem regresyjnym posiadający zdolności wglądu i prekognicji. Posiadam 25 lat doświadczenia w pracy na geneotypie rodowym. 

Facebook: https://www.facebook.com/WszechnicaEnergiiCUD

Opinie uczestników spotkań i kursów:

Wspaniały kurs Reiki. Ogrom przekazanej wiedzy, duża koncentracja na praktyce i ćwiczeniach. Kameralna kilkuosobowa grupa sprawia że praca przebiega w spokojnej i bezpiecznej atmosferze. Prowadząca Bożena to niezwykle doświadczona i ciepła osoba, która z pełnym szacunkiem i z uwagą podchodzi do każdego kursanta. Duża wdzięczność za ten czas.

– Beata Marcyjanik-Patura

Kursy reiki, warsztaty, panele dyskusyjne, terapia indywidualna – na najwyższym poziomie, skutecznie i z niezwykłą uważnością na człowieka.

– Joanna Gałwiaczek

Serdecznie polecam. W tym miejscu i w tej przestrzeni uczymy się, wzrastamy, zdrowiejemy, z pomocą różnych technik pracy z ciałem, umysłem i podświadomością. Odbyłam dwa kursy Reiki I i II stopnia, poznałam różne techniki pracy z podświadomością, długo by wymieniać. Nieoceniona pomoc, ogromna wiedza i umiejetność jej przekazania. Wspaniałe miejsce.

– Aga Sychowska

Wspaniały czas, niesamowita wiedza, a przede wszystkim co rzadko spotykane – chęć dzielenia się nią – Bożenka – wow – ogromna wdzięczność NAMASTE.

– Naturalne Terapie Holista Krzysztof Synoradzki

Joanna Karpińska – Technika Bowena

Nazywam się Joanna Karpińska. Z wykształcenia jestem biologiem i ekonomistką Nawigatorów Jutra.

Zapraszam Cię do kontaktu telefonicznego pod numerem: 602 458 090. Jeśli nie odbieram, to znaczy, że prowadzę terapię. Oddzwonię.

Mój gabinet w Łodzi jest czynny w czwartki w siedzibie Stowarzyszenia Sztuka Dobrego Życia, ul. Romualda Traugutta 8

Przez wiele lat zgłębiałam wiedzę na temat źródeł naszych dolegliwości i chorób oraz psychosomatycznych reakcji ludzkiego organizmu. Ukończyłam kurs Totalnej Biologii oraz Radykalnego Wybaczania. Zachęciło mnie to do pogłębiania wiedzy na kolejnych szkoleniach z tego zakresu w oparciu o metodę Recall Healing, psychobiologię, metodę EFT oraz Kody Emocji.

Ukończyłam kurs Techniki Bowena w stopniu mistrzowskim i od kilku lat wspieram moich pacjentów na ich ścieżce do zdrowia. The Original Bowen Technique – BOWTECH to powięziowa terapia manualna. Pozwala ludziom wrócić do tzw. „ustawień początkowych” i przełączyć nerwowy układ współczulny na przywspółczulny. Technika ta charakteryzuje się dużą efektywnością oddziaływania na różne dolegliwości i przywraca organizm do równowagi.

Podczas zabiegu zapoczątkowane zostaje między innymi:
– oczyszczanie organizmu na poziomie komórkowym,
– drenowanie w układzie limfatycznym i wspomaganie systemu odpornościowego,
– uruchomienie reakcji naprawczych w organach wewnętrznych,
– poprawa w sferze psychicznej i emocjonalnej pacjenta.

Zabiegi wykonuje w lekkiej odzieży lub bieliźnie, w komforcie termicznym oraz przy minimalnej ilości ruchów. Mogą być wykonywane w pozycji leżącej lub siedzącej. W wypadku dzieci często jest to terapia podążająca za dzieckiem (w ruchu).

Zabieg poprzedzam rozmową z pacjentem, a to daje mu możliwość werbalizacji problemu, powrotu do związanych z nim zdarzeń lub emocji, które łatwo jest mi uwolnić podczas pracy z ciałem Terapią Bowena. Terapia może być stosowana niezależnie od wieku i kondycji pacjenta, wolno ją wykonywać zarówno w stanach ostrych, jak i przewlekłych. Nie ma przeciwskazań także u kobiet w ciąży. Daje dobre efekty u zwierząt.

Na co pomaga?

-Wady układu szkieletowego

-Problemy układu pokarmowego

Problemy układu oddechowego

-Problemy żeńskich i męskich organów rozrodczych

W chorobach przewlekłych

U kobiet w ciąży

Opinia klientki:

„Mam na imię Ewa. Od 15 lat zmagam się z bólem głowy o różnym stopniu nasilenia. Na początku odczuwałam błyski w oczach z chwilowym zanikiem widzenia. Potem te objawy minęły i pojawił się ból głowy, który trwał przez 3 dni. Sięgałam po różne metody: farmakologię, na którą się szybko uzależniałam, miejscowy botoks. Nic nie pomagało. Dopiero przyjaciółka Joanna Karpińska – cudowna osoba, która z pełnym zaangażowaniem pragnie pomóc ludziom zaproponowała mi terapię Bowena. Nie wierzyłam, że może mi to pomóc. W trakcie pierwszego zabiegu poczułam głęboki relaks. Kolejne zabiegi przynosiły ulgę. Obecnie kontynuuję zabiegi, bóle są sporadyczne i ustępują samoistnie. Oprócz bólu migrenowego borykałam się z biodrem, które ograniczało mi swobodę ruchu. Z tym problemem Joanna też sobie poradziła, ból minął bezpowrotnie.Mimo, że czuję się dobrze nadal chodzę na terapię relaksacyjną. Zabiegi są tak przyjemne i rozluźniające, że trudno sobie ich odmówić.”

Zapraszam i Ciebie do udziału w tej wyjątkowej podroży ku samoleczeniu.

 

Daria Jadwiga Czarnecka – Numerologia

Zapraszam na konsultacje po uzgodnieniu telefonicznym pod numerem telefonu 512 354 599 (wskazany numer tel. dotyczy wyłącznie konsultacji stacjonarnych w Łodzi) lub mailowo: numerologia.profesjonalnie@gmail.com

Indywidualna konsultacja z numerologiem:

Konsultacja polega na analizie daty urodzenia  z uwzględnieniem wszystkich imion i nazwisk jakie przyjęliśmy w ciągu życia oraz naszego ręcznego podpisu.

Konsultacja odbywa się w formie swobodnej rozmowy, podczas której omawiam wszystkie aspekty karty numerologicznej i odpowiadam na pytania. Rozmowa trwa około 2 godzin. Nagrywam ją na dyktafon, a następnie wysyłam na wskazany adres e-mail.

FB: https://www.facebook.com/numerologia.profesjonalnie/

You Tube: https://www.youtube.com/channel/UCPsZCXioV-NweV93S4OSTuw

Inne usługi:

Dobór drugiego imienia dla dziecka

Jestem osobą, która uważa, że pierwsze imię wybierają rodzice. Tutaj szczególną rolę ma matka. To ona nosi w swoim łonie dziecko i z nim komunikuje. To ona wewnętrznie wie, czuje, jak dziecko chce mieć na imię. Moja rola polega na doborze drugiego imienia, tak by obydwa imiona plus nazwisko było kompatybilne z datą urodzenia. 

Dobór imienia dla bierzmowanego dziecka

W Kościele Katolickim, bierzmowanie zwykle występuje na początku okresu dojrzewania (ok. 14 roku życia). Przed bierzmowaniem młodzi ludzie poszukują dla siebie imienia świętego, z którym chcą się identyfikować. Po przyjęciu sakramentu, mogą zwracać się do niego o przewodnictwo, opiekę i ochronę. Przyjęcie sakramentu bierzmowania jest związane z otrzymaniem darów Ducha
Świętego, czyli wyraża potrzeby duchowe. Istotne jest, aby było ono w harmonii z pierwszym,
drugim imieniem i nazwiskiem. A to już zajęcie dla numerologa.

Harmonizacja Portretu Numerologicznego

W dacie urodzenia zawarte jest nasze przeznaczenie, a imiona i nazwiska, tworzą pewną osobowość, która ma zrealizować plan wynikający z daty urodzenia. Konstrukcja tej
osobowości jest mniej lub bardziej kompatybilna z naszą datą urodzenia. numerolog, na podstawie wszystkich imion i nazwisk, rozpisuje tak zwany potencjał w skali od 1 do 9. Harmonizacja odbywa się przez wprowadzenie do podświadomości na zasadzie afirmacji, brakujących wibracji w postaci imion, co ma bezpośredni wpływ na wszystkie aspekty naszego funkcjonowania począwszy od poczucia szczęścia, optymizmu, poprzez zdrowie, związki, na finansach kończąc.

 

Jak przygotować się do konsultacji:

Numerolog aby sporządzić portret numerologiczny potrzebuje następujących danych:
1- Pełna data urodzenia,
2- Pierwsze, drugie imię i trzecie imię z bierzmowana, jeśli jest,
3- Wszystkie przyjęte w ciągu życia nazwiska,
4- Pseudonim jeśli takowy jest aktywnie używany,
5- Czy jest pan/pani adoptowany/na,
6- Jeśli występują na ciele tatuaże w których występują litery i cyfry, muszę je poznać,
7- Jesteś osobą, która urodziło się przed ślubem czy po ślubie rodziców?
8- Czy zmieniał pan/pani urzędowo imię?