Powrót do Korzeni – grupa otwarta

Kiedy:
17-08-2020@18:00 – 21:00
2020-08-17T18:00:00+02:00
2020-08-17T21:00:00+02:00
Gdzie:
ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź
wejście z Pasażu Schillera
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
Powrót do Korzeni – grupa otwarta @ ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

Każdy z nas ma swoje „korzenie”, czyli pochodzenie, język przodków, miejsce urodzenia, dorastania.

Korzenie to rodzina dająca nam to, co najcenniejsze, czyli miłość, poczucie bezpieczeństwa, zakorzenienie w wartościach i normach. Często nie wiemy, co wydarzyło się naszym rodzie, u naszych dziadków, pradziadków, prapra….. A jednak ma to bezpośredni wpływ na nasze zachowanie.  Tu pewnie niektórzy się spytają, jak to możliwe, przecież oni dawno nie żyją. Ale kiedyś żyli i w ich życiu mogły się zdarzyć przykre lub tragiczne historie, które zmieniły losy wielu pokoleń.

Korzenie człowieka są niezbywalne, nie możemy z nich po prostu zrezygnować. One stanowią o naszej tożsamości.

 

Nasze spotkania w grupie, którą prowadzić będzie bioenergoterapeuta, radiesteta, wybitny specjalista od terapii, których bardziej popularna nazwa brzmi „Ustawienia systemowe” – Józef Jedlicki Malkow mają służyć zrozumieniu zależności pomiędzu własnym życiem a historią własnego rodu. Prowadzący pokaże to przy pomocy ustawień archetypowych oraz wyjaśni zagadnienia z tym związane. W grupie będzie można również przedyskutować różne tematy.

Prowadzi Józef Jedlicki Malkow – od 10 lat prowadzi terapie uzdrawiania relacji klanowych , a jego inspiracją był Bert Hellinger i jego Metoda Konstelacji Rodzinnych. Wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z klientem pozwoliło mu stworzyć unikatową formę Konstelacji Rodzinnych właściwą tylko dla prowadzącego nazwaną z czasem „Przywracanie miłości i mocy rodowej” . Metoda ta jest drogą do uwolnienia sie od uwikłań i traum ,dając też możliwość odnalezienia swojego miejsca w rodzie i w świecie . Jest przepiękną choć bywa, że również trudną podróżą do wnętrza duszy , która pozwala odzyskać moc i spokój płynące z naszych korzeni. Praca ta pokazuje jak wygląda wzajemne oddziaływanie teraźniejszości z żywą przeszłością . Poznanie rodzi zrozumienie a ono może budować akceptację oraz przywracać porządek i zmieniać perspektywę postrzegania swojego miejsca w rodzinie , możemy rozpoznać kim w niej jesteśmy, co w dalszej kolejności prowadzi do uzdrowienia nas samych oraz naszych relacji w świecie.

 

Spotkania cykliczne

Na ten moment spotkania się nie odbywają

Prowadzi Józef Jedlicki Malkow

 

Szczegółowe informacje na temat warsztatu u prowadzącego:

tel. 607 181 854

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.
GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.
Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

 

Informacje:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

9 Responses

 1. Małgorzata
  | Odpowiedz

  Ciekawe

 2. Marta
  | Odpowiedz

  Ostatnie spotkanie w grupie bardzo mnie poruszyło. Temat zrodził się niejako sam, bo prowadzący mówił o dzieciach, ich narodzinach w rodzinie i tak jakoś postanowiliśmy przyjrzeć się rodzicom, którzy oczekują dziecka. Pole pięknie nas poprowadziło, zobaczyliśmy 4 modele rodziców/rodzin i jakie skutki ma to dla synów i córek. Między innymi była rodzina, gdzie rola matki i ojca (kobiety i mężczyzny) były idealne, a dzieci z ich związku poszły w życie bez lęku, wierzące w swoje siły i możliwości. Natomiast w rodzinie, gdzie ojciec odrzuca dziecko jeszcze podczas ciąży matki, widać było wyraźnie, jakie trudności w dorosłym życiu mają potem dzieci. Zaznaczam, że poczucie odrzucenia dziecka przez ojca nie jest widoczne – nie wyraża tego słowami, nie pokazuje tego na zewnątrz, ma tylko bardzo cichą, może nawet nieuświadomioną niechęć. A to już wystarczy, aby zachwiać ich poczuciem bezpieczeństwa.
  Niezwykle ciekawe zajęcia!

 3. Jola
  | Odpowiedz

  Rozpisałam sie na temat poniedziałkowych spotkań POWRÓT DO KORZENI. Opisałam co mi to robi, jak mnie zmieniają te spotkania i jaką wnoszą zmianę w moje życie. Potem awaria komputera i wszystko straciłam 🙂
  Teraz napiszę jeszcze raz ale krótko.
  Świetny pomysł, prowadzący i miejsce. Dziękuję ze mogę uczestniczyć w takich spotkaniach i wprowadzać zmiany w swoje życie 🙂

 4. Artur
  | Odpowiedz

  Dobrze, że jest takie miejsce, gdzie można uczyć się o sobie. Dziękuję 🙂

 5. Krzysztof P
  | Odpowiedz

  Poniedziałkowe spotkania Powrót do korzeni cieszą mnie, bo pokazują to czego nie widać na co dzień, co nie jest w ogóle widoczne gołym okiem a jedynie odczuwane naszymi ciałami. Żeby jednak to poczuć, trzeba nauczyć sie uważności i kontaktu z samym sobą.
  Tu właśnie tego doświadczam, uczę się i poznaję swoje uczucia i emocje. Świetne spotkania, grupa ludzi, prowadzący z ogromną wiedzą i uwagą na innych i miejsce, w którym czujesz się bezpiecznie i po domowemu:)
  Dziękuję DOBRE ŻYCIE, że jesteś 🙂

 6. Olek S
  | Odpowiedz

  kiedys tam słyszałem od kogos o ustawieniach, nie do konca do mnie docierało o co kaman dopóki wczoraj sam nie poczulem. No a potem do mnie dotarło dlaczego nic nie rozumialem z opowieści znajomych, no bo sie nie da opowiedzieć, trzeba samemu poczuć. Co tu mam dalej mowic, po prostu MEGA!

 7. Kasia
  | Odpowiedz

  Tam się dzieją cuda! Nie wiem, jak to działa i nie chcę wiedzieć, za to widzę efekty. Słów mi brak na określenie magii ustawień 🙂

 8. Uuu
  | Odpowiedz

  Trzeba zapisywać się na zajęcia czy można po prostu przyjść w wyznaczony dzień ?

  • admin
   | Odpowiedz

   Witam, niestety, tzch zajęć na ten moment nie prowadzimy. Zapraszamy na inne spotkania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *