Ustawienia – uzdrawianie relacji klanu rodzinnego

Kiedy:
07-10-2020@18:00
2020-10-07T18:00:00+02:00
2020-10-07T18:15:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul.Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
20 zł dla reprezentanta
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
Ustawienia – uzdrawianie relacji klanu rodzinnego @ Łódź, ul.Sienkiewicza 61

Józef Jedlicki-Malkow zaprasza na ustawienia, czyli uzdrawianie relacji klanu rodzinnego.
Ustawienia pokazują jak każdy z nas jest głęboko związany ze swoją własną rodziną, z rodzicami, rodzeństwem i z przodkami.

Józef Jedlicki-Malkow wykorzystuje ustawienia, aby pokazaćjak trudno jest czasem to zauważyć, ponieważ powierzchownie często wygląda to zupełnie inaczej.

Powiązania z własną rodziną, podobieństwa i wspólne sprawy wykraczają znacznie ponad to, co zwykle sobie uświadamiamy. Historia rodziny ma większy wpływ na nasze obecne życie, niż moglibyśmy przypuszczać.

Rodzina – to system lub pole energetyczne, które stanowi całość i w którym panują określone pierwotne porządki. Najważniejszą zasadą tego porządku jest prawo do przynależności – każda osoba należąca do systemu musi mieć uznane w nim swoje miejsce. Jeśli cokolwiek jest skrywane, wyparte lub zapomniane przez członków rodziny, nie znika, lecz „niewidzialne” pozostaje w systemie. Do tego należą uczucia, które były zbyt trudne i nie zostały wyrażone, członkowie rodziny, którzy zostali wykluczeni lub zapomniani, wina, której ktoś z rodziny wyparł się. Następne pokolenia przyjmują tę energię na siebie dla wyrównania w systemie. Dzieci i wnuki są wtedy uwikłane w los przodków, tzn. przyjmują ich postawy, uczucia i sposób życia.

Ustawienia pomagają zobaczyć obraz rodziny i odnaleźć uwikłania w losy przodków. Pozwalają również uruchomić siły przywracające pierwotny ład i porządek, zapoczątkować zmiany w systemie w kierunku równowagi. Proces ten uwalnia członków rodziny z obciążeń systemowych, a jednocześnie nie pozbawia ich więzi i daje szansę na odnalezienie własnej drogi życia. Nie odrywając się od korzeni, stajemy się wolni.

Józef Jedlicki-Malkow – mistrz bioenergoterapii, dyplomowany biomasażysta, dyplomowany biotronik i radiesteta, wykładowca bioenergoterapii. Trener rozwoju osobistego w firmie „Szkolenia z pasją”

 

Zobacz:
Jozef Jedlicki-Malkow: Pole Morfogenetyczne, karma rodzinna

 

http://www.nieznanyswiat.pl/nieznany-%C5%9Bwiat/poczet-healer%C3%B3w-polskich/810-od-radiestety-do-psychoenergoterapeuty

 

Uwaga: Na czas warsztatu wszyscy uczestnicy tworzą grupę o własnym polu informacyjnym, które jest potrzebne do pracy ustawieniowej. Obowiązuje reguła wzajemności – czyli osoby w roli ustawiających, jak i

aktywni reprezentanci są zobowiązani do wzajemnej pracy w trakcie warsztatu. W sytuacji wyjątkowej prosimy o wcześniejsze zgłoszenie u organizatora warsztatu.

 

 

środy 7, 14, 21 i 28 października 2020, godz. 18

400 zł : ustawienie własne,

20 zł : jako aktywny reprezentant

 

 

12 i 20 września 2020, godz. 10

400 zł : ustawienie własne,

30 zł : jako aktywny reprezentant

 

Prowadzi Józef Jedlicki-Malkow

Informacja dla ustawiających i aktywnych reprezentantów:
Każdy bierze udział we wszystkich ustawieniach przez cały dzień!

Ustawiający się proszeni są o potwierdzenie wolnego terminu.

Reprezentantów prosimy o wcześniejszy telefon potwierdzający obecność,

jest to konieczne, gdyż terminy mogą ulec zmianie.

 

Szczegółowe informacje na temat warsztatu u prowadzącego:

tel. 607 181 854

 

 

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.
GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.
Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

 

Zapisy:
mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com
telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest potwierdzenie mailowe lub telefoniczne.

W każdym przypadku prosimy o podanie numeru telefonu.

 

Informacje dodatkowe:
– zwrot wpłaconej kwoty  następuje w sytuacji odwołania warsztatu z przyczyn zależnych lub niezależnych od organizatora.
– wpłacona kwota  nie jest zwracana w przypadku wpłaty i nieprzybycia uczestnika na warsztat. Odwołać uczestnictwo można tylko do końcowego terminu przyjmowania zapisów i wpłat.
– dopuszczalne spóźnienie 10 minut. Po tym czasie kończymy rejestrację uczestników, czas ten nie ulega przedłużeniu.
– na podane numery telefonów oddzwaniamy wyłącznie w przypadku odwołania warsztatu lub zmiany warunków!

5 Responses

 1. Alicja
  | Odpowiedz

  Chciałam podziękować WSZYSTKIM za ostatnie ustawienia-działają. Mój RÓD się odbudowuje.Są oznaki w realu.

  Dziękuje i pozdrawiam,
  Alicja

 2. Małgosia R
  | Odpowiedz

  Z wdzięcznością dziękuję Wszystkim obecnym na ostatnich ustawieniach 23.08.2015. Wasza życzliwość i szczera chęć pomocy mnie uskrzydliła. Byliście wspaniali. Jestem pełna pokory i szacunku i czekam… Niech się dzieje

 3. Eddie Słowianin
  | Odpowiedz

  Przychodzi taki moment w kolejnym pokoleniu kiedy zauważamy powtarzający się schemat złych -, czy to naszych wyborów życiowych , albo z pieniedzmi kłopoty tzw. pech życiowy – i pragniemy zmienić to by być szczęśliwymi . Tylko….no właśnie od czego zacząć jak znależć przyczynę tego wszystkiego? Świat się dla nas nie zmieni zatem…to my musimy zmienić siebie , swoje postrzeganie- percepcję. Aby to się stało trzeba znaleźć przyczynę , dlaczego tak sie dzieje.
  Okazuje się,że jest na to metoda tzw. ustawienie klanu rodzinnego i nie jest to magia tylko namacalny trop , który prowadzi poprzez naszą podświadomość , poprzez pamięć komórkową, geny. Metoda ta pomaga dotrzeć do podświadomośći w polu serca i zaskoczyć nas jak wiele informacji jest w nas, jak wszystko zależy od nas od naszej percepcji. Cud życia
  Ja wziąłem udział w kilkunastu ustawieniach jako widz , aż w końcu wiedziałem ,że i ja powinienem zrozumieć wiele rzeczy , zrozumieć siebie. Stąd przyszła kolej na mnie i….jestem teraz innym człowiekiem w środku, inaczej postrzegam świat , ludzi ,rodzinę , co najważniejsze czuję się spokojniejszy bo wiem co byłą przyczyną moich niepowodzeń.
  p.s. jestem bardziej uważny !!

 4. Małgorzata
  | Odpowiedz

  Ja również chcę się podzielić swoim doświadczaniem z Ustawieniami. Po nich mam w sobie spokój i ład. To tak jak gdyby wszystko znalazło swój porządek, swoje miejsce i znaczenie. Dzięki temu wiem, czuję i rozumiem nie tylko swoje zachowania a przede wszystkim swoich przodków, rodziców. Przychodzi zrozumienie, nie koniecznie wybaczenie, bo kim że ja jestem bym mogła wybaczać innym? Pojawia się ZROZUMIENIE i to własnie ono daje mi spokój i porządek we mnie samej.
  Dziękuję prowadzącemu, który jak sam, zawsze podkreśla, że to nie jego działanie, że on jedynie trzyma drogowskaz, którym pozwala się prowadzić i którym pozwala nam na prowadzenie.

 5. Ada
  | Odpowiedz

  Ustawienia dla obserwatorów są nauką i przypomnieniem tego co w głębi serca czujemy,ale zapominamy. Swoistym katharsis.

  Natomiast ustawienia dla osoby „ustawiającej się” – są uwolnieniem. Otwierają oczy. Pozwalają zrzucić z siebie warstwy błota, przez które nie możemy oddychać, ruszać się ani czuć. Myślę, że potrafią dać nowe życie. A przynajmniej je odmienić.

  Mam wrażenie, że nawet nie trzeba jakoś szczególnie wierzyć w magię… Wystarczy być ciekawym świata i rzeczywistości, która nas otacza i której częścią jesteśmy a na ustawieniach i po reszta po prostu się dzieje.
  Przychodząc do ludzi takich jak Mistrz Józef Jedlicki-Malkow i odwiedzając takie miejsca jak Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia, jak ustawienia – wystarczy wierzyć, że dzieje się to co powinno. Dać sobie prawo do doświadczania tego a … wtedy zaczyna się życie takie jak powinno wyglądać. Wolne. Od wszystkiego co szkodzi.
  Dzięki, że mogłam tego doświadczyć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *