Warsztat regresu

Kiedy:
17-04-2021@10:00 – 18-04-2021@18:00
2021-04-17T10:00:00+02:00
2021-04-18T18:00:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
450 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
Warsztat regresu @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

Regres jest prostą metodą umożliwiającą powrót pamięcią, z obecną świadomością, do pierwotnych przyczyn naszych problemów i dolegliwości. Regres udowadnia, że każda dolegliwość, jak również powstające w naszym życiu wszelkie problemy, mają swoją przyczynę w błędnych i niekorzystnych dla nas wyobrażeniach i decyzjach, podjętych w przeszłości, w różnych stanach naszej świadomości i w różnym stanie emocjonalnym. Cofnięcie się do błędnych decyzji z obecną świadomością umożliwia nam zweryfikowanie dawnych decyzji i wyobrażeń, oraz zmianę ich na korzystne dla nas w obecnym życiu.

Regres umożliwia zmianę myślenia i stwarza możliwość otwarcia się na nowe postrzegania świata i rzeczywistości. Stawia nas w sytuacji, w której nie musimy już iść starą i błędną dla nas drogą, do której czuliśmy się przywiązani i zobowiązani. Otwiera nas na nowe kierunki postępowania i stwarza możliwość wybrania drogi, ale gotowej receptury na zdrowe życie nam jeszcze nie podsuwa. Uczy nas jednak podejmowania w pełni korzystnych, rozsądnych i bezpiecznych dla nas decyzji, oraz jak korzystać z kryteriów, które sobie obraliśmy.

Regres jest narzędziem na drodze do doskonałości, ale nie samą drogą do doskonałości. Umożliwia zweryfikowanie wyobrażeń i poglądów poprzez uświadomienie sobie dawnych doświadczeń, które miały wpływ na podjęte decyzje. Regres to nie hipnoza, ani żaden odmienny, nieprzytomny stan świadomości. To stan podwyższonej świadomości, w czasie którego uaktywnia się pamięć, przeszłych, zapomnianych przez nas wcześniejszych wydarzeń.

Prowadzi Lidia Król – terapeutka z wieloletnim doświadczeniem. Psychotronik. NLP. Huna. Terapia Światłem. Autoryzowana instruktorka masażu dźwiękiem wg. Metody Petera Hessa. Numerologia. Tarot.

 

Warsztat dwudniowy

17 – 18 kwietnia 2021, godz. 10 – 18 (w tym godzinna przerwa na obiad)

Cena 450 zł

Prowadzi Lidia Król

Ze względu na obostrzenia przewidujemy małą grupę uczestników.

Informacje i zapisy:
telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413
mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.
GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.
Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

Informacje dodatkowe:

– należy zabrać ze sobą swobodne ubranie, napoje, posiłek (wyżywienie we własnym zakresie, w Stowarzyszeniu istnieje możliwość otrzymania gorącej kawy lub herbaty).

– jeżeli zaliczka lub cała kwota nie wpłynie w terminie dwóch dni od momentu dokonania rezerwacji, rezerwacja jest zwalniana.

– zwrot wpłaconej kwoty  następuje w sytuacji odwołania warsztatu z przyczyn zależnych lub niezależnych od organizatora.

– wpłacona kwota  nie jest zwracana w przypadku wpłaty i nieprzybycia uczestnika na warsztat. Odwołać uczestnictwo można tylko do końcowego terminu przyjmowania zapisów i wpłat.

– opłacenie wydarzenia i uczestnictwo w nim jest jednoznaczne z akceptacją formy prowadzenia warsztatu. Wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

– dopuszczalne spóźnienie 10 minut. Po tym czasie kończymy rejestrację uczestników, czas ten nie ulega przedłużeniu.

– na podane numery telefonów oddzwaniamy wyłącznie w przypadku odwołania warsztatu lub zmiany warunków!

– ze względu na obecna sytuację na świecie ilość miejsc ograniczona, kurs odbędzie się z zachowaniem środków ostrożności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *