Stan szczęśliwości jest drogą dla każdego

Kiedy:
16-06-2021@18:00 – 20:00
2021-06-16T18:00:00+02:00
2021-06-16T20:00:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
donacja z serca
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
Stan szczęśliwości jest drogą dla każdego @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

Zapraszamy na spotkanie z wróżbitą Jarosławem Warchockim, ludzkim Ludziem, jak o nim mówią jego przyjaciele. On sam niewiele o sobie mówi, bo jak twierdzi, słowa są zbędne w opisie jego osoby.

Jarosław Warchocki – z wykształcenia muzyk, od wielu lat praktyk medytacji jogi i qigongu, wróżbita,  właściciel firmy Algiz – duchowe uzdrawianie. Pomaga ludziom odnaleźć własną ścieżkę.

Niełatwo jest opisać postać Jarosława Warchockiego, bo nie przystaje do obecnych czasów pełnych pychy, buty i krzyczącego ego.

 

Oto kilka słów o Jarosławie oczami innych:

„Człowiek kojący, dodający otuchy. W jego obecności energia sama się stabilizuje.  Spotkanie i rozmowa z Jarosławem uzdrawia wewnętrznie i przynosi spokój pomimo problemów, z którymi do niego przyszłam, świat i moje życie stają się jakby łagodniejsze i w harmonii ze wszystkim”.

Beata

„Wielowymiarowa postać, nie da się go jednoznacznie określić. Po prostu dobry człowiek, cichy, wyrozumiały, wspierający innych. Spotkanie z Jarosławem Warchockim zmienia myślenie, percepcję postrzegania rzeczywistości, daje nadzieję i przywraca chęć do życia. Kiedy problemy mnie przygniotą, wiem, że zawsze mogę liczyć na jego „ inne” spojrzenie, które porządkuje moje myśli i emocje, a wtedy mój świat nabiera innych kolorów”.

Dorota

„Moje spotkanie z Jarosławem Warchockim trwa już 20 lat. Po raz pierwszy trafiłam do niego, kiedy moje życie nie było moim, kiedy pogubiłam się i szukałam siebie. On pierwszy pokazał mi Boga i nauczył mnie z nim rozmowy. Od tamtej pory już nigdy nie byłam sama, wiedząc, że mam wsparcie i sprawczą moc. Zrozumiałam, że to ja jestem kreatorem swojego życia i nie ma w nim miejsca na obwinianie, żale i bycie ofiarą.  Dzisiaj jestem inną osobą, a moje życie jest spełnione. Spotkanie z Jarkiem zbudowało mnie na nowo i zawsze jestem mu za to ogromnie wdzięczna”.

Małgorzata

 

Spotkanie otwarte

16 czerwca 2021, godz 18 – 20

Donacja z serca

Spotkanie w reżimie sanitarnym, dlatego tylko na zapisy.

Prowadzi Jarosław Warchocki

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

Zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.

Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *