Kiedy:
13-11-2021@10:00 – 14-11-2021@14:00
2021-11-13T10:00:00+01:00
2021-11-14T14:00:00+01:00
Gdzie:
centrum Łodzi
Koszty:
400 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
Radykalne Wybaczanie @ centrum Łodzi

Nie ma chyba na tej planecie człowieka, który choć raz w życiu nie doznałby poważnej krzywdy. Drobne przykrości dotykają nas tak często, że nie potrafimy ich nawet zliczyć. Któż z nas nie obwiniał innych o to, że brak mu szczęścia? Dla większości, jest to sposób na życie. W gruncie rzeczy archetyp ofiary zakorzenił się w nas głęboko i bardzo silnie oddziaływuje na powszechną świadomość.  Przez wieki odgrywaliśmy rolę ofiary w każdej dziedzinie życia, przekonując samych siebie, że świadomość ta jest podstawowym składnikiem ludzkiego losu.

Nadszedł czas, by postawić pytanie: jak przestać budować swoje życie na archetypie ofiary? Jeśli chcemy  się uwolnić od tego silnie działającego wzorca musimy go zastąpić czymś radykalnie innym, tak pociągającym i wyswobadzającym naszą duchowość, że zdołamy się wyzbyć świadomości ofiary i opuścić świat  złudzeń”.

Metoda Radykalnego Wybaczania odmienia życie człowieka, zmieniając perspektywę widzenia naszej przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości. Dotyczy to zwłaszcza obszaru związków z ludźmi, szczególnie tych bardzo bliskich. W przeciwieństwie do innych form wybaczania, Radykalne Wybaczanie jest łatwe do stosowania i daje natychmiastowe efekty, ponieważ umożliwia wyjście z roli ofiary.

Narzędzia Radykalnego Wybaczania są niezwykle proste w użyciu, krok po kroku umożliwiają pozbycie  się emocjonalnego bagażu przeszłości, jak również pozwalają nam żyć bez obawy o przyszłość. Rezultatem  stosowania Radykalnego Wybaczania jest ogólna poprawa zdrowia zwiększone zadowolenie, szczęście, wewnętrzna moc osobista oraz poczucie wolności…a także uzdrowienie relacji z samym sobą, w związku,  rodzinie…

Wyparty ból, strach, gniew, nienawiść, poczucie winy i wstyd projektujemy na inne osoby i sytuacje. Oznacza to, że denerwuje nas i boli u innych to, co wyparliśmy w sobie. Osoby, które nas ranią mogą więc być postrzegane, w pewnym sensie, jako nasi dobroczyńcy, gdyż pokazują nam to, co jest w naszej „sferze cienia”, podświadomości, a co domaga się uzdrowienia, czyli naszej akceptacji i ukochania. Potrzeba jest wyrażania uczuć związanych ze zranieniem, gdyż nie uzdrowimy tego, czego nie dotkniemy.

Paradoksalnie więc, na początku procesu, nie tylko nie przyjmujemy duchowej perspektywy, usprawiedliwiając naszych „katów”, ale dajemy sobie pełne prawo do oskarżenia ich   i wyżalenia się, ujawniając wszelkie emocje i uczucia, które towarzyszyły zranieniu lub były jego następstwem.

Kolejny krok to porzucenie fałszywych przekonań, np. „nie jestem godny miłości”, powstałych w wyniku pierwotnego zranienia, a odpowiedzialnych za nasze późniejsze wybory, zachowania i emocje. Przyjęcie duchowej perspektywy, w której otwieramy się na możliwość, że w tym, co nas spotkało jest ukryty jakiś dar, szansa na uzdrowienie.

Zintegrowanie lekkości, radości oraz miłości doświadczonych jako efekt Radykalnego Wybaczenia i następuje   zmiana na wszelkich płaszczyznach, gdzie blokady energetyczne miały miejsce … zdrowie, związek, rodzina, praca, finanse, nauka, sex, przyjaźń…

Jeśli wydaje ci się, że wykorzystałeś już wszystkie sposoby na rozwiązanie swoich problemów, a one nadal istnieją …

Przyjdź na warsztaty, a potem zacznij nareszcie Żyć!

 

Warsztat Radykalnego Wybaczania

13 – 14 listopada 2021, sobota godz. 10 – 18 (przerwa na obiad), niedziela godz. 9 – 14

Cena 400 zł

Prowadzi Romuald Kosznik

Miejsce i szczegóły warsztatu podamy po otrzymaniu maila potwierdzającego udział.

 

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

 

Zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

Po wysłaniu maila ze zgłoszeniem na warsztat prosimy o wplatę 400 zł do 8 listopada

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
55 1020 3352 0000 1002 0152 6748
tytułem „TB 2021-2022 + imiona i nazwiska uczestników”.

Proszę w mailu koniecznie podać swój numer telefonu!

 

Informacje dodatkowe:

– proszę założyć wygodne ubranie, wyżywienie we własnym zakresie, na miejscu przerwy kawowe,

– zwrot wpłaconej kwoty  następuje w sytuacji odwołania warsztatu z przyczyn zależnych lub niezależnych od organizatora.

– wpłacona kwota  nie jest zwracana w przypadku wpłaty i nieprzybycia uczestnika na warsztat. Odwołać uczestnictwo można tylko do końcowego terminu przyjmowania zapisów i wpłat.

– na podane numery telefonów oddzwaniamy wyłącznie w przypadku odwołania warsztatu lub zmiany warunków!