Radykalne Samowybaczanie oraz kurs na trenera Radykalnego Wybaczania

Kiedy:
28-05-2022@10:00 – 29-05-2022@14:00
2022-05-28T10:00:00+02:00
2022-05-29T14:00:00+02:00
Gdzie:
centrum Łodzi
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
Radykalne Samowybaczanie oraz kurs na trenera Radykalnego Wybaczania @ centrum Łodzi

Możesz stworzyć takie życie, jakiego pragniesz, jeśli zaufasz że jesteś przyczyną, nie skutkiem i otworzysz się na myślenie o Wszechświecie jako o źródle nieograniczonej obfitości.

Coraz więcej osób zaczyna sobie zdawać sprawę z tego, że życie nie jest czymś, co nam się przydarza, ale że to my sami je tworzymy. Możemy to osiągnąć poprzez zastosowanie prawa przyciągania; dzięki niemu możemy stworzyć taką rzeczywistość, jakiej pragniemy. Stąd też każdy z nas posiada wrodzoną moc manifestowania rzeczywistości za pomocą własnych myśli i przekonań.

Jednak, pomimo usilnych starań, często nie udaje się nam uzyskać oczekiwanych rezultatów, co rodzi frustrację i poczucie porażki.

Brak powodzenia w manifestowaniu wynika z dwóch podstawowych powodów:

  1. Nasze wibracje są zbyt niskie, by dać nam moc niezbędną do świadomego stosowania prawa przyciągania, tak abyśmy mogli wykreować to, czego świadomie pragniemy. Przyciągamy raczej to, czego chce nasza podświadomość, a co zazwyczaj nie pokrywa się z naszymi świadomymi intencjami. Podświadomość blokuje realizację naszych pragnień niskimi wibracjami w postaci podstawowych, negatywnych przekonań, lęków, poczucia winy, gniewu, urazy i innych form negatywnej energii. Nasze wibracje możemy podnieść wtedy poprzez zastosowanie Radykalnego Wybaczania.
  2. Zmiana naszej świadomości nie dokonała się jeszcze na tyle głęboko, byśmy mogli zaufać, że gdy oddamy wszystko w ręce Ducha (nowy model myślenia), dostaniemy to, czego pragniemy. A gotowość do poddania się Duchowi to podstawa procesu manifestacji.

Radykalne wzmocnienie jako transformacja – zachodzi na głębszym poziomie i doprowadza nas  do punktu, w którym możemy zamanifestować wszystko, czego pragniemy, czyli zachodzi                 Radykalna Manifestacja Marzeń.

WZMOCNIENIE = ZWIĘKSZENIE POCZUCIA WŁASNEJ MOCY = WEWNĘTRZNA TRANSFORMACJA, czyli:

– porzucenie dotychczasowego sposobu myślenia

– zmianę systemu myślenia, wartości i przekonań.

– przyjęcie nowego modelu myślenia i postrzegania rzeczywistości, dzięki któremu możemy poczuć prawdziwą moc jako istoty duchowe, zdobywając duchowe doświadczenia w ludzkim świecie oraz w ciele fizycznym.

Podczas warsztatu będziemy praktycznie uczyć się manifestować swoje marzenia,  a także uzdrawiać swóje związki lub manifestować nowe.   Dodatkowo też będziemy manifestować pieniądze i dobrobyt.

Prowadzi Romuald Kosznik – Konsultant Biologii Totalnej/Recall Healing, naturoterapeuta, trener rozwoju osobistego

 

Warsztat Radykalnego Wybaczania i Radykalnej Manifestacji Marzeń

28 i 29 maja 2022, godz. 10 – 18 i 9 – 14

Prowadzi Romuald Kosznik

Warunkiem uczestniczenia w warsztatach Radykalnej Manifestacji Marzeń jest wcześniejszy udział w warsztatch Radykalnego Wybaczania. Jeśli ktoś na takich warsztatach nie byl, musi poznać istotę Radykalnego Wybaczania poprzez książkę Colina Tipplinga „Radykalne Wybaczanie”

 

Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata całej kwoty do 25 maja na rachunek bankowy:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
55 1020 3352 0000 1002 0152 6748
tytułem „Radykalne Samowybaczanie + imiona i nazwiska uczestników”.

W każdym przypadku prosimy o podanie numeru telefonu.

 

 

W czerwcu odbedzie się trzecia część warsztatów przygotowujących do uzyskania dyplomu Trenera Radykalnego Wybaczania. Warunkiem wzięcia udziału w tym warsztacie jest uczestnictwo w pierwszych dwóch warsztatów – Radykalnego Wybaczania oraz Radykalnego Samowybaczania i Radykalnej Manifestacji Marzeń.

Podczas tych ostatnich zajęć, kursanci zapoznają się z technikami indywidualnej pracy z chcącymi poznać Radykalne Wybaczanie i stosować je jako sposób na lepsze i spokojne życie. Ćwiczenia będą oparte głównie na praktycznych ćwiczeniach wraz dużą ilością materiałów do pracy indywidualnej.

 

Kurs na trenera Radylanego Wybaczania

25 i 26 czerwca 2022, godz. 10 – 18 i 9 – 14

Prowadzi Romuald Kosznik

 

Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata całej kwoty do 15 czerwca na rachunek bankowy:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
55 1020 3352 0000 1002 0152 6748
tytułem „trener RW + imiona i nazwiska uczestników”.

W każdym przypadku prosimy o podanie numeru telefonu.

 

 

Zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

 

Miejsce:

Dom Technika NOT
Łódź, plac Komuny Paryskiej 5a
1 piętro, sala teatralna

 

Informacje dodatkowe:

– proszę założyć wygodne ubranie, wyżywienie we własnym zakresie, na miejscu przerwy kawowe,

– zwrot wpłaconej kwoty  następuje w sytuacji odwołania warsztatu z przyczyn zależnych lub niezależnych od organizatora.

– wpłacona kwota  nie jest zwracana w przypadku wpłaty i nieprzybycia uczestnika na warsztat. Odwołać uczestnictwo można tylko do końcowego terminu przyjmowania zapisów i wpłat.

– opłacenie wydarzenia i uczestnictwo w nim jest jednoznaczne z akceptacją formy prowadzenia warsztatu. Wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

– na podane numery telefonów oddzwaniamy wyłącznie w przypadku odwołania warsztatu lub zmiany warunków!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *