Kiedy:
18-05-2022@18:00 – 21:00
2022-05-18T18:00:00+02:00
2022-05-18T21:00:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
donacja z serca
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
Kosmologia Wedyjska: Triguna, czyli trzy tryby Natury i jak rozróżniać, co jest czym i kto jest kim. @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

Kosmologia wedyjska to prastara wiedza Ariów na temat naszego wszechświata, która zapisana w sanskryckich Wedach przetrwała do dzisiaj.

Obraz, jaki wyłania się z prastarych zapisów jest wyjątkowo szczegółowy i zawiera wszystkie elementy całej układanki. Życie ludzi opiera się na fundamentach, którymi są pojęcia i idee na temat siebie i świata. Jeśli zmienić by te fundamenty i zastąpić je innymi wartościami i wyobrażeniami, życie ludzkie przybierze zupełnie inny kierunek i znaczenie.

Cywilizacja łacińska swoimi pojęciami i ideami nadała życiu ludzkiemu zupełnie inny kierunek i sens niż ten, wg którego żyli nasi przodkowie. Jeśli zmienimy obecny paradygmat i powrócimy do korzeni prastarej wiedzy Ariów możemy wznieść się ponad obecne problemy i uzdrowić swoją egzystencję w każdej (nie tylko duchowej) sferze życia. Obecnie dostęp do wiedzy z Wed jest bardzo ograniczony, nie tylko natłokiem łacińskich koncepcji i idei, ale i natłokiem śmieciowych i fałszywych informacji rzekomo z Wed.

Temat wykładu: Triguna, czyli trzy tryby Natury i jak rozróżniać, co jest czym i kto jest kim.

Największą słabością współczesnych ludzi jest to, że nie wiedzą, co jest czym i kto jest kim. Nie potrafią poprawnie rozróżniać. W rezultacie ich życia służą złym sprawom, a ich ciała, dusze i los przejmowane są przez agentów ciemności, czego rezultatem jest cierpienie i degradacja.

Posiadając wiedzę o trzech trybach Natury można ze stuprocentową pewnością poprawnie rozróżniać ludzi, ich cechy, narracje, projekty, czynności i zachowania, style życia, ideologie, hasła, slogany, propagandę i całą twórczość. Dosłownie wszystko, z czym się spotykamy możemy ławo, szybko i bez kosztów poprawnie zdiagnozować i tym samym zaoszczędzić sobie dużych wydatków, strat i cierpienia, w obecnym i przyszłych wcieleniach.

Drzewied Radosław żyjąc kilkanaście lat jako mnich świątynny zgłębiał esencjonalną wiedzę Wed w autoryzowanej prastarej linii ustnego przekazu, co gwarantuje poprawność i moc prezentowanej wiedzy, Dodatkowo robi to w przystępnym i zrozumiałym języku oraz praktycznym życiowo kontekście, nawiązując do aktualnych czasów i wydarzeń.

 

Spotkanie (zapisy nie są konieczne)

18 maja 2022, godz. 18 – 21

Donacja z serca

Prowadzi Drzewied Radosław

Kontakt do organizatora:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

Wejście z Pasażu Schillera przez furtkę koło żelaznej bramy na podwórko kamienicy. Należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

GPS: wpisać „aleja Leaona Schillera Łódź” bez numeru.

Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej.

Parking Urzędu Miasta w pasażu – od godz. 18 i w weekendy jest bezpłatny.