Kiedy:
04-06-2022@18:30 – 22:00
2022-06-04T18:30:00+02:00
2022-06-04T22:00:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
Emocje w rysunku @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

Jeżeli chciałbyś nauczyć się korzystać z wglądów za pomocą prostej formy ekspresji siebie na papier, to właśnie Ciebie zapraszamy do wspólnej podróży do wnętrza siebie.

Rysunek w emocji jest możliwością ukazania w prostej i zrozumiałej formie tego, co głęboko w środku nas. Tego, co nas uwiera i tego co trudne, a nawet i nieuświadomione. To, co w określonych technikach przelewamy na papier ukazuje nasze prawdziwe i czyste wnętrze bez dotykania go umysłem.

Za pomocą konkretnych rysunków możemy uzewnętrznić i uświadomić sobie coś, co drzemie głęboko w nas samych, ale i też w naszych bliskich. Odczyty z rysunków pozwalają określić moment naszego życia oraz powód zatrzymania się w nim.

Z rysunku możemy również zaobserwować, jaki mamy obecnie stan umysłu i to, co nas zatrzymuje przed zmianami.

Pozwala zaobserwować, co zrobić by ten stan odmienić, by zacząć podążać w kierunku bycia szczęśliwym i spokojnym.

Rysunki służą do wyrażania tego, co w nas. Pokazują również to, co czują nasze dzieci w relacjach między rodzeństwem lub między domownikami. Jeżeli chcesz aktywnie uczestniczyć w warsztacie, narysuj w odosobnieniu swoje własne drzewo. Drzewo ze wszystkimi jego elementami. Kartka papieru najlepiej w formacie A4, mazakami, kredkami, ołówkami lub długopisami. Kolory takie, jakie uważasz za stosowne, układ kartki również dowolny. Następnym równie ważnym rysunkiem jest pociąg. Narysuj go ze wszystkimi elementami, które uważasz, że się tam powinny znaleźć. Typ model i rodzaj wybierz taki, jaki Ci odpowiada. W pociągu narysuj osoby ważne dla Ciebie i zaznacz, który to Ty. Na obu rysunkach dookoła obiektów głównych umieść cokolwiek, co dla Ciebie ważne. Nie patrz na aspekt artystyczny rysunków i daj sobie tyle czasu ile potrzeba. Nie pospieszaj siebie i bądź spontanicznym. Zabierz na spotkanie ze sobą swoje rysunki, jeżeli chciałbyś/chciałabyś nauczyć się korzystać w wglądów za pomocą prostej formy ekspresji siebie na papierze. To właśnie Ciebie zapraszamy do wspólnej podróży do wnętrza siebie.

 

Prowadzą Rafał Bojanowicz – mistrz bioenergoterapii, numerolog, Trener Radykalnego Wybaczania, zielarz odkrywający biorezonację wszystkiego ze wszystkim, konsultant Totalnej Biologii, hipnoterapeuta.
W swojej działalności wspomaga się medycyną chińską, biorezonansem i rysunkiem w terapii. Uwielbia misy tybetanskie, litoterapię oraz litotermotrmoterapię. Tworzy wiele eliksirów i specyfików ziołowych i z rożnych substancji udostępnionych nam przez naturę. Kremy, nalewki, eliksiry, mydła i inne specyfiki są tym, co stało się obecnie jego największą pasją. Uwielbia pracować z emocjami i sprawiać, by ludzie ponownie odkryli szczęście w sobie i odzyskali sens życia. Jego hasłem przyświecającym temu, co robi jest: bycie ze sobą w zachwycie, bo jedynym celem życia jest życie.

oraz

Daniel Trembasiewicz – dietetyk Medycyny Chińskiej, bioenergoterapeta, Konsultant Totalnej Biologii, Trener Radykalnego Wybaczania. Ukończył ziołolecznictwo wg Tradycyjnej Chińskiej Medycyny (zioła, receptury klasyczne, receptury gotowe), zdrowie i płodność kobiety wg TCM, GUA SHA jako terapia w praktyce klinicznej oraz wiele innych specjalistycznych szkoleń pomocnych do diagnozy i terapii. W swojej pracy wykorzystuje wywiad TCM, diagnozę z języka, twarzy, biorezonans NLS, rysunek w terapii, Kod Emocji, bioterapię, zioła chińskie i mieszanki od zaprzyjaźnionych zielarzy. Jego największą pasją jest praca z ludźmi i podziwianie, jak wzrastają z każdym dniem.

Warsztat

4 czerwca 2022, godz 18.30 – 22

Prowadzą Rafał Bojanowicz i Daniel Trembasiewicz

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

Wejście z Pasażu Schillera przez furtkę koło żelaznej bramy na podwórko kamienicy. Należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.

Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej.

Zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413