Emocje w Holistycznym Treningu Relacyjnym

Kiedy:
22-01-2022@12:00 – 17:00
2022-01-22T12:00:00+01:00
2022-01-22T17:00:00+01:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
190 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
Emocje w Holistycznym Treningu Relacyjnym @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

Poznaj swoje ukryte emocje i naucz się ich.

  • Jaki wpływ na nas mają emocje?
  • Czym jest stawianie granic?
  • Czy złość jest potrzebna i jeżeli tak, to do czego?
  • Kiedy jesteś sobą, a kiedy żyjesz dla innych.
  • Czym jest świadomość siebie i jaki wpływ ma to na Twoje życie.
  • Czy wyrażanie złości, strachu i smutku jest dobre czy może niemile widziane.

Uczestnicy warsztatu otrzymają certyfikat szczęśliwego człowieka z przepustką do nowego i pięknego życia. 5 godzin pracy z odczuwaniem i uwalnianiem nagromadzonej w sobie złości, wściekłości, smutku, strachu, by doprowadzić do radości.

Zdejmowanie blokad emocjonalnych w treningu relacyjnym.

Proces odbywa się na emocjach wyłączając udział umysłu. Zmiany trwale i pozytywnie wpływają na umiejętność komunikowania się z partnerem, dziećmi i innymi ludźmi.

To nauka wyrażania siebie bez strachu i w zgodzie ze sobą.

Pracujemy warsztatowo na głębokich emocjach. Pracujemy w losowo przydzielonych parach. Procesy nieodwracalnie dzieją się w chwili zainicjowania, są mocno transformujące i wpływający na dotychczasowe życie.

Poznasz prawdziwe odczuwanie w ciele swoich emocji i odmrozisz to, co dawno temu być może zostało zamrożone przez to, co się stało w Twoim życiu.

Połączysz się z ukrytą mocą w sobie, by mocniej doświadczać bycia tu.

Podczas treningu dotrzesz do tego, co głęboko i często dawno ukryte w umyśle nieświadomym.

Zapraszam Was do podróży głęboko w świat cudownych emocji oraz do odkrycia i poznania prawdziwych siebie takich, jakimi zapomnieliście kiedyś, że byliście.

Zapraszam Was do ponownego odkrycia starych nowych siebie.

Ta podróż to odkrycie drogi do swojego wnętrza sprawia, że życie już nigdy nie będzie jak przed. Docierając do tego, co zamknięte i pozwalając sobie na to, odkryjecie prawdziwych siebie, za którymi tęskniliście.

Nauczycie się brać od życia tyle, na ile macie tylko ochotę. Ta nowo odkryta część Was czeka cały czas, by ponownie się z Wami zintegrować, by dołączyć do grona ludzi szczęśliwych żyjących w radości, spokoju i spełnieniu.

Prowadzi Rafał Bojanowicz AMBASADA SŁOŃCA – mistrz bioenergoterapii, numerolog, Trener Radykalnego Wybaczania, zielarz odkrywający biorezonację wszystkiego ze wszystkim, konsultant Totalnej Biologii, hipnoterapeuta. Szkoła Trenerów Holistycznych (obecnie). W swojej działalności wspomaga się medycyną chińską, biorezonansem i rysunkiem w terapii. Uwielbia misy tybetanskie, litoterapię oraz litotermoterapię. Tworzy wiele eliksirów i specyfików ziołowych i z rożnych substancji udostępnionych nam przez naturę. Kremy, nalewki, eliksiry, mydła i inne specyfiki są tym, co stało się obecnie jego największą pasją. Uwielbia pracować z emocjami i sprawiać, by ludzie ponownie odkryli szczęście w sobie i odzyskali sens życia.
Jego hasłem przyświecającym temu, co robi jest: bycie ze sobą w zachwycie, bo jedynym celem życia jest życie.
Ambasada Słońca   https://www.facebook.com/groups/635551977311943

Warsztat

22 stycznia 2022, godz. 12 – 17

Koszt 190 zł

Prowadzi Rafał Bojanowicz

Zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

Wejście z Pasażu Schillera przez furtkę koło żelaznej bramy na podwórko kamienicy. Należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

GPS: wpisać „aleja Leaona Schillera Łódź” bez numeru.

Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej.

Parking Urzędu Miasta w pasażu – od godz. 18 i w weekendy jest bezpłatny.

 

Kilka opinii o warsztacie i prowadzącym

Spotkanie było dla mnie rewelacyjne. Jak mówisz to jestem wsłuchana „jak w obrazek” . Informacje które przekazujesz bardzo ze mną rezonują. Wczorajsze 2 ćwiczenie bardzo pomogło mi uwolnić sobie dużo nagromadzonej złości , wściekłości, smutku i jak zwykle doprowadzić do radości. Osoba z którą byłam wtedy w parze, była idealnie do mnie dobrana. W grupie lub chociaż w parze o wiele więcej udaje mi się uwolnić niż samej. Chce więcej.

A.

Niesamowite było zobaczyć jak samemu mogę sobie pomóc w różnych aspektach. Sama mogę sobie badać blokady emocji i je zdejmować. Cudowne jest to ze dzielisz się tym z nami. Praca w takiej grupie jest ciekawa. Zobaczyć jakie myśli maja inni w głowach i jak wiele mamy wspólnego oraz jak często fantazjujemy, ze cos wiemy a prawda okazuje się inna.

O.

Przede wszystkim cenie Cię za to – ze jesteś dobrym człowiekiem, – za troskę i kocyk którym mnie przykryłeś kiedy marzłam, – za to ze czuje sie dla Ciebie ważna z całym moim bagażem różnych doświadczeń, – ze można na Ciebie liczyć w każdej sytuacji – ze potrafisz powiedzieć i uzewnętrznić się, ze Ty tez nad sobą pracujesz nieustannie – ze często zostajesz po godzinach żeby ze mną więcej przepracować, – ze nie wszystko przeliczasz na pieniądze – ze jesteś Kolorowym Kolibrem, taki obraz mam przed oczami, ciekawy świata, odważny, opiekuńczy, barwny i pełny miłości oraz stajesz w obronie, kiedy coś złego sie dzieje…

S.

Dla mnie to było zbawienne uwolnienie i określenie moich uczuć. Teraz czuję się jakbym wreszcie uzyskała jakąś wewnętrzną wolność. Potrafię trzymać moje emocje pod kontrolą a jeśli trzeba to głośno o nich mówię. Mam je pod kontrolą żeby nie ranić innych i żeby inni nie ranili mnie. Przez to czuje się uwolniona i nieograniczona i niesamowicie spokojna wewnętrznie. To jest cudowne. Tak to odczuwam i czuję, że ten proces cały czas jest we mnie i trzyma mnie pod kontrolą żebym się nie zepsuła. To jest to co czuje i tak odbieram.

M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *