Emocje, a wyrażanie siebie w świadomej czucia potrzebie

Kiedy:
07-05-2022@18:30 – 22:30
2022-05-07T18:30:00+02:00
2022-05-07T22:30:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
100 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
Emocje, a wyrażanie siebie w świadomej czucia potrzebie @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

Zapraszamy do odszukania w sobie komunikacji ze swoim ciałem za pomocą ćwiczeń warsztatowych, dyskusji i kilku innych narzędzi. Zanim zapniemy pasy i rozpoczniemy podróż do głębi siebie na początek powiemy słów kilka o emocjach i odczuwaniu ich w ciele. Jakie są emocje, do czego nam służą, jak je odczuwać i identyfikować w ciele i jak je nasze ciało światu na zewnątrz pokazuje w ekspresji nas.

 

 

  1. Potrzeby emocjonalne – omówienie:

Poczucie bezpieczeństwa,

Autonomia a tożsamość,

Wyrażanie swoich potrzeb i emocji,

Radość w życiu,

Granice i samokontrola.

 

  1. „Na co mi ta złość”

O złości Jaśnie – Panie Mości

„Zmień się – nie możesz taka być”.

O złości w interakcji.

Warsztat o odczuwaniu tego, co w nas się zadziewa, gdy czujemy złość

 

  1. Komunikacja z innymi za pomocą emocji.

Bajka o emocjach. Interakcja w procesie grupowym.

Czuję czy myślę? Jak czuć by nas odczuwano.

 

  1. Trening uważności i czucia w złości i radości. O emocjach na co dzień.

Co czuję i jak reaguję, gdy ze mną nic się nie rymuje.

O sobie albo o czymś. Współpraca w grupach.

 

  1. Ukojenie przy dźwiękach mis tybetańskich.

Koncert w otuleniu dźwiękami by w wyciszeniu utrwalić, co przyszło. Subtelne częstotliwości uwolnią blokady w ciele i przeniosą nas do krainy ukojenia, relaksu i szczęśliwości.

Cel spotkania, warsztatu: Nauczymy Was odczuwać emocje w ciele. Poczujecie sami, jak rozróżniać je w szumie informacyjnym umysłu. Poprzez podniesienie świadomości i umiejętności wyrażania siebie nauczycie się też stawiania granic. Wszystko po to, by żyć w zgodzie ze sobą.

Prowadzą Rafał Bojanowicz – mistrz bioenergoterapii, numerolog, Trener Radykalnego Wybaczania, zielarz odkrywający biorezonację wszystkiego ze wszystkim, konsultant Totalnej Biologii, hipnoterapeuta.

W swojej działalności wspomaga się medycyną chińską, biorezonansem i rysunkiem w terapii. Uwielbia misy tybetanskie, litoterapię oraz litotermotrmoterapię. Tworzy wiele eliksirów i specyfików ziołowych i z rożnych substancji udostępnionych nam przez naturę. Kremy, nalewki, eliksiry, mydła i inne specyfiki są tym, co stało się obecnie jego największą pasją. Uwielbia pracować z emocjami i sprawiać, by ludzie ponownie odkryli szczęście w sobie i odzyskali sens życia. Jego hasłem przyświecającym temu, co robi jest: bycie ze sobą w zachwycie, bo jedynym celem życia jest życie.

oraz

Daniel Trembasiewicz – dietetyk Medycyny Chińskiej, bioenergoterapeta, Konsultant Totalnej Biologii, Trener Radykalnego Wybaczania. Ukończył ziołolecznictwo wg Tradycyjnej Chińskiej Medycyny (zioła, receptury klasyczne, receptury gotowe), zdrowie i płodność kobiety wg TCM, GUA SHA jako terapia w praktyce klinicznej oraz wiele innych specjalistycznych szkoleń pomocnych do diagnozy i terapii. W swojej pracy wykorzystuje wywiad TCM, diagnozę z języka, twarzy, biorezonans NLS, rysunek w terapii, Kod Emocji, bioterapię, zioła chińskie i mieszanki od zaprzyjaźnionych zielarzy. Jego największą pasją jest praca z ludźmi i podziwianie, jak wzrastają z każdym dniem.

 

Warsztat

7 maja 2022, godz 18.30 – 22.30

Cena 100 zł

Prowadzą Rafał Bojanowicz i Daniel Trembasiewicz

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

Wejście z Pasażu Schillera przez furtkę koło żelaznej bramy na podwórko kamienicy. Należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.

Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej.

Zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *