Biorezonacja Emocji

Kiedy:
12-11-2021@18:00 – 20:30
2021-11-12T18:00:00+01:00
2021-11-12T20:30:00+01:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
donacja z serca
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
Biorezonacja Emocji @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

 

„Biorezonacja EMOCJI”  to nowatorski projekt prowadzony przez dwóch terapeutów medycyny naturalnej, konsultantów Totalnej Biologii, Trenerów Radykalnego Wybaczania, Specjalistów badania biorezonansem NLS.

 

 

Podczas wykładu omawiane będą tematy:

– rozpoznawania emocji uwięzionych w ciele (kody emocji),

– wpływ emocji na nasze ciało (Totalna Biologia) oraz rozpoznawanie konfliktów,

– wskazówki do pracy z emocjami,

– jak emocje innych wpływają na nasze zdrowie,

– dlaczego chorujemy na to samo, co nasi rodzice,

– dlaczego mój związek jest taki, a nie inny,

– jak i dlaczego przelewamy emocje na dzieci.

Prowadzący pokazują, jak w prosty sposób możemy zaakceptować to, co ważne w drodze do zrozumienia, jak pokochać siebie i odnaleźć szczęście wraz z radością w codziennym życiu. Jak energetycznie wzmocnić organizm, tak żebyśmy ponownie nabrali sił witalnych i odnaleźli swoje marzenia, swój utracony cel i sens istnienia, by znowu nam się chciało, by stać się świadomymi, niezależnymi i radosnymi istotami będącymi w szczęściu, ciele, duchu i w umyśle.

Biorezonans NLS to nie tylko wgląd w kondycje organów, gruczołów, narządów człowieka, których praca zakłócana jest przez pasożyty lub grzyby. Najnowszy sprzęt daje możliwość wykrycia emocji, jakie mają wpływ na dysfunkcje w naszym ciele. Połączona wiedza Totalnej Biologii wraz z doświadczeniem badania biorezonansu NLS i wnikliwą analizą tych zagadnień daje prowadzącym wgląd w podstawę powstawania dysfunkcji organizmu.

Prowadzą:

Rafał Bojanowicz – mistrz bioenergoterapii, numerolog, Trener Radykalnego Wybaczania, zielarz odkrywający biorezonację wszystkiego ze wszystkim, konsultant Totalnej Biologii, hipnoterapeuta.
W swojej działalności wspomaga się  medycyną chińską, biorezonansem i rysunkiem w terapii. Uwielbia misy tybetanskie, litoterapię oraz litotermotrmoterapię. Tworzy wiele eliksirów i specyfików ziołowych i z rożnych substancji udostępnionych nam przez naturę. Kremy, nalewki, eliksiry, mydła i inne specyfiki są tym, co stało się obecnie jego największą pasją. Uwielbia pracować z emocjami i sprawiać, by ludzie ponownie odkryli szczęście w sobie i odzyskali sens życia. Jego hasłem przyświecającym temu, co robi jest:  bycie ze sobą w zachwycie, bo jedynym celem życia jest życie.

Daniel Trembasiewicz –  dietetyk Medycyny Chińskiej, bioenergoterapeta, Konsultant Totalnej Biologii, Trener Radykalnego Wybaczania. Ukończył  ziołolecznictwo wg Tradycyjnej Chińskiej Medycyny (zioła, receptury klasyczne, receptury gotowe), zdrowie i płodność kobiety wg TCM, GUA SHA jako terapia w praktyce klinicznej oraz wiele innych specjalistycznych szkoleń pomocnych do diagnozy i terapii. W swojej pracy wykorzystuje wywiad TCM, diagnozę z języka, twarzy, biorezonans NLS, rysunek w terapii, Kod Emocji, bioterapię, zioła chińskie i mieszanki od zaprzyjaźnionych zielarzy. Jego największą pasją jest praca z ludźmi i podziwianie, jak wzrastają z każdym dniem.

 

Spotkanie otwarte

12 listopada 2021, godz. 18 – 20.30

Donacja z serca

Prowadzą Rafał Bojanowicz i Daniel Trembasiewicz

Zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

Infornacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

Wejście z Pasażu Schillera przez furtkę koło żelaznej bramy na podwórko kamienicy. Należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

GPS: wpisać „aleja Leaona Schillera Łódź” bez numeru.

Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej.

Parking Urzędu Miasta w pasażu – od godz. 18 i w weekendy jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *