Kiedy:
15-09-2022@18:00 – 18-09-2022@15:00
2022-09-15T18:00:00+02:00
2022-09-18T15:00:00+02:00
Gdzie:
Centrum Promocji Zdrowia Taraska
Koszty:
200 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
2 Zlot Totalnych @ Centrum Promocji Zdrowia Taraska

Po entuzjastycznym przyjęciu naszego pomysłu na organizację  Zlotu Totalnych – dla niewtajemniczonych: chodzi o zlot obecnych lub przyszłych konsultantów Totalnej Biologii – z wielką radością zabrałyśmy się do przygotowania następnego.

Na koniec lata, w bogactwie zapachów, feeri barw na łąkach i leśnych ścieżek tańczących w miłości z naturą, w niepowtarzalnym klimacie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego spotkamy się z Wami w Centrum Promocji Zdrowia Taraska.  To doskonałe miejsce na wypoczynek i regenerację zdrowia w otoczeniu przyrody i ze smakami kuchni wegetariańskiej.

Weekendowy zlot odbędzie się w atmosferze dyskusyjno-informacyjnej oraz wspominkowo-poznawczej. O część dyskusyjno-informacyjną zadbają nasi zaproszeni goście – spotkania z nimi i możliwość zadawania pytań będzie w piątek, sobotę i niedzielę. Natomiast część wspominkowo-poznawczą stworzymy my sami –przywitamy się z kolegami i koleżankami z kursu, nawiążemy nowe znajomości, wymienimy się doświadczeniami, stworzymy przywitalny krąg

A że dobry humor i radość to podstawa, wieczorami przygotowane będzie ognisko, koncert-medytacja przy gongach oraz wieczorne rozmowy z nowymi i starymi znajomymi.

Takich zjazdów w Polsce nie ma! Drugi ogólnopolski Zlot Totalnych –  przyjedź z rodziną, sam lub sama umawiajcie się w grupach, ale przyjedźcie. Czekamy na Was!

Zaproszeni goście:

Romuald Kosznik – poprowadzi dyskusję i odpowie na pytanie z zakresu Totalnej Biologii®. Przygotujcie pytanie/problem, który zechcecie omówić z Romkiem oraz innymi konsultantami na sali,

Mirosław Bach – z Pomorskiego Laboriatorium Plazmy i Systemów Balansujących,

Emil Piasecki – autor książek o Rodach Krwi

Roman Nacht – pierwszy polski holopata, myśliciel, tłumacz, autor wielu książek o tematyce duchowej,

Daniel Trembasiewicz i Rafał Bojanowicz – absolwenci łódzkiego kursu TB przedstawią praktyke Kodów Emocji,

Anna Szyszkowska – farmaceutka i absolwentka łódzkiego kursu TB opowie o uzdrawiajacym działaniu konopii

Krzysztof Kuna – prawo naturalne

Jak to na Zlocie bywa, nie zabraknie również dobrej muzyki i zabawy oraz kilka niespodzianek. To nasz wspólny czas radości i wymiany doświadczeń.

 

Szczegóły zlotu:

Termin: 15 -18 września 2022, czwartek od godz. 18  do niedzieli godz. 15

Miejsce: Centrum Promocji Zdrowia Taraska, https://centrumtaraska.pl/new

 

Koszt:  

 1. koszt zjazdu – 200 zł za osobę (dzieci do lat 16 zwolnione z tej opłaty) należy wpłacić na konto stowarzyszenia do końca 15 sierpnia 2022. Numer konta 55 1020 3352 0000 1002 0152 6748.
 2. Koszt zakwaterowania (nocleg + całodzienne wyżywienie wegetariańskie) proszę rezerwować bezpośrednio w ośrodku. Formularz: https://tiny.pl/9llxb
  Dzieci do lat 3 – bezpłatnie, do lat 7 – 50% ceny.
  Na terenie Ośrodka obowiązuje całkowity zakaz palenia oraz spożywania alkoholu.

 

Uwaga ważne!

 1. Rezerwacja noclegu w ośrodku nie jest jednoznaczna z zapisaniem się na zlot. Nie otrzymujemy informacji od Taraski, kto zarezerwował miejsca. Proszę do nas napisać maila podając imię, nazwisko i numer telefonu. Jeśli ktoś robi rezerwację dla kilku osób, wystarczy jeden mail.
 2. Można też przyjechać w piątek wieczór. W takim wypadku rezerwację noclegu będzie można zrobić po 20 maja. W pierwszej kolejności zgłaszają się chętni od czwartku.

 

Dodatkowe informacje:

 1. Zabierzcie ze sobą gotówkę. Na terenie Zlotu, ani w jego najbliższym sąsiedztwie, nie ma bankomatów.
 2. Na miejscu zgłoś się do organizatorów po plakietkę.
 3. Na miejscu będzie dostępny program Festiwalu
 4. Wspólny przejazd jest tańszy, weselszy i zmniejszasz ślad węglowy!
 5. Warto zabrać ze sobą: matę, kapelusz przeciwsłoneczny, parasol, coś na komary, garść entuzjazmu i pozytywnej energii, bo będzie mega!