Zapraszamy do zapoznania się z energią Przewodnika, z energią, która istnieje na ziemi od zawsze i która jest w każdym żywym organizmie, bez której nasza Matka Ziemia nie mogła by normalnie funkcjonować. Energia Mocy Przewodnika nie jest inną nazwą Reiki.

Słowiańskie przekazy zaczęły na nowo odtwarzać wiedzę Prasłowian w naszych umysłach. Pod koniec ubiegłego wieku (20-ty) zaczęły swoją twórczą pracę nad umysłami ludzkimi, teraz stoją przed każdym człowiekiem otwarte.

Sposób ten dał nam pierwszy raz w Polsce pan Nikołaj Szerstiennikow, którego książki ukazują się na rynku polskim od 2002 roku. Za jedną z nich dostał nagrodę UNESCO (Psychologia odchudzania) i jest pozycją trzecią lub czwartą, jaka została wydana w Polsce. Zazwyczaj przekazyo Mocy Przewodnika szły z dziadków na wnuków, ale to odbywało się ostatni raz jakieś 10 tysięcy lat temu. Epoka średniowiecza i dalszy rozwój cywilizacyjny dobiły pozostałości Słowiańskiej Tradycji, która zresztą odeszła "na chwilę w cień" już kilka tysięcy lat wcześniej, by powrócić, kiedy przyjdzie na to najodpowiedniejszy moment. Teraz wiedza ta w postaci informacyjno-energetycznego źródła mocy jest otwarta dla wszystkich," tylko nie wszyscy są ogólnie otwarci".

Nasi przodkowie Słowiańscy posiadali wiedzę psychotroniczną oraz znali i posługiwali się żywiołami Matki natury. Tajemnice te skrywamy w sobie, głęboko w pokładach naszej kosmicznej nad-świadomości Słowiańskiej...każdy z nas...

Wszyscy i każdy z nas jest nośnikiem informacji przekazanych nam przez przodków.

Wszyscy ludzie żyjący tu na  północy Ziemi mają zawartą w sobie wiedzę i wiadomość po przodkach.

Są to pokłady energetyczne naszych ciał i dostęp do źródła mocy do skupiska energii, do mocy ziemskiej. Bezpośredni dostęp jest „na wyciągnięcie ręki” .

Przewodnik i nauka posługiwania się Mocą, Energią, strumieniem energetycznym jest wielostopniowym kursem  (1-7).

Na warsztacie zaznajamimy się z pierwszymi trzema stopniami, poziomami Mocy Przewodnika, z jej możliwościami i sposobami pracy. Stopniowo dostroimy naszą fizyczność, świetlistość i poznamy umiejętności przekazu uzdrawiającego strumienia Mocy Przewodnika. Powstaną możliwości samouzdrawiania oraz efektywnej pomocy innym istotom żywym. Posługiwanie się poznanymi technikami wniesie poczucie wewnętrznego rozwoju. Przekazując Przewodnika osiągiemy wewnętrzną równowagę i stabilność własnego organizmu. Za pomocą tej energii będzie można pomagać sobie i innym powrócić do zdrowia.

Poznasz techniki, ktore pozwolą:

 • uzdrawiać siebie i innych
 • napełniać energią Przewodnika siebie i innych
 • pobudzać wewnętrzną siłę i witalność
 • regulować działanie organów
 • usuwać „świeży” ból
 • spowalniać starzenie się organizmu
 • przeprowadzać operacje psychochirurgiczne na kręgosłupie i innych organach
 • zmieniać strukturę komórkową zwykłej wody w uzdrawiającą
 • wpływać na pozytywny przebieg sytuacji

Praca tą energią:

 • wzmocni Twoją pracę psychotroniczną
 • wyreguluje funkcje organizmu
 • wzmocni siłę twórczą Twoich myśli
 • ochroni Cię przed „zaśmiecaniem” umysłu
 • ofiaruje poczucie spokoju i bezpieczeństwa

Opis działania pierwszych trzech stopni energii Przewodnika:

I° Przewodnika - Skóra i mięśnie.
II° Przewodnika - Kości, wewnętrzne organy.
III° Przewodnika - Komórki ciała, psychochirurgia, rozwój sytuacji.

Przewodnik doskonale współpracuje z innymi technkami uzdrowicieli jak chirurgia fantomowa, homeofarmakopunktura, bioterapia, radiestezja, dwupunkt oraz przy wszelkiej pracy z ciałem np. masaż czy pracy energetycznej i każdą znaną nam jak dotąd techniką.

Stosowana regularnie wypełni człowieka zdrowiem, witalnością, energią działania, tworzenia, uwolni od systemu.

Wszystko w zgodzie z naszą wolą i przeznaczeniem jak i wierzeniami.

Grzegorz Skura - od 2003 r uczeń Nikołaja Szerstiennikowa wyróżnionego przez UNESCO za Starosłowiańskie praktyki uzdrawiające. W roku 2006 ukończył szkolenie na Instruktora Słowiańskiej Tradycji prastarej wiedzy Słowian. W roku 2007 obronił pracę dyplomową wieńcząc trzy lata wiedzy w trzy letnim studium Psychotronicznym, tematem pracy: energia Reiki, zdobywając tym samym zawód psychotronika. Z powodzeniem od lat prowadzi warsztaty pierwszych trzech stopni Mocy Przewodnika – uzdrawiającej mocy naszych słowiańskich przodków. Uzdrawia sposobami i zabiegami wyuczonymi w ostatnim dziesięcioleciu również innymi metodami z którymi wiedza o Przewodniku łączy się i współgra.

www.slowianie.org

https://www.youtube.com/channel/UCcL4gbfM2yReMnWsejQlKvA/videos

wywiad z Nikołajem Szerstiennikowem

http://slowianie.org/o-tradycji/wywiad-z-nikolajem-szerstiennikowem

 

Byście znali swą Moc i Siłę i wiedzieli, skąd jest Ona strachu nie znając...
Zabieram Was chętnych do Kręgu dawnoSłowiańskiego, by słowem obdarzać i Wiedzą z Mocą Przodków świadomość poszerzać...

 

Warsztat Dotknięcie Siły Przewodnika

10, 11 i 12 czerwca 2016, godz. piątek 17.30 – 22, sobota 10 -18, niedziela 9 – 16

(w weekend godzinne przerwy na obiad)

 

Prowadzi Grzegorz Skura

 

Zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

Miejsce:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
ul. Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź
wejście z Pasażu Schillera

Jak trafić: budynek pofabryczny –  tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia