Nauka akceptacji, szacunku i miłości do samego siebie:

  • Samopoznanie
  • Dokonywanie wewnętrznych zmian i automotywacja
  • Obudzenie uśpionego potencjału
  • Projektowanie indywidualnej wizji przyszłości
  • Kształtowanie pozytywnych relacji międzyludzkich
  • Wszystkie odpowiedzi są w Tobie, wystarczy tam zajrzeć

 

Jesteś CUDem: zintegrowanie Ciała, Umysłu i Ducha:

– ciało ( odczucia, potrzeby)

– umysł (uczucia, przekonania)

– duch/dusza (duchowość, współodczuwanie)

Czy wiesz, jaki jesteś? Kim jesteś? Dokad zmierzasz? Jakie masz potrzeby? Jakie są Twoje mocne strony? Jakie są Twoje miękkie zakamarki? Czy Twoja miękka strona jest Twoją siłą? Czy może się jej obawiasz? Jaka jest Twoja wyjątkowa i unikalna konstrukcja? Czy korzystasz w pełni ze swojego potencjału? Wychodzisz życiu naprzeciw? Czy ufasz życiu?  Czy ufasz sobie? Czy znasz siebie? Czy kochasz siebie? Czy masz w życiu poczucie spełnienia? Pełne, prawdziwe satysfakcjonujące realacje z ludzmi? Jaka jest Twoja relacja z samym sobą? Ze światem? Czy czerpiesz pełnymi garściami z życia? Jesteś otwarty pogodny, pełen życia? A może brak Ci odwagi, motywacji, by żyć życiem, które Ci się marzy? Nie wiesz, jak zacząć ? A może już zacząłeś i pragniesz wzrastać? Czujesz wdzieczność, wolność, spełnienie, żyjesz tu i teraz, chcesz dalej rozwijać się i integrować?

Niezależnie od tego, w którym miejscu i na jakim etapie samoświadomości i rozwoju jesteś, ten warsztat da Ci możliwość zatrzymać się na chwilę, spojrzeć na siebie i pójść o krok dalej na Twojej własnej drodze ku wolności otwartości, miłości i spełnieniu w tej niesamowitej podroży, jaką jest życie.

Podczas warsztatu otrzymasz szansę na rozpoczęcie wspaniałej podrózy w głąb siebie, ku sobie, ku wolności i spełnieniu, możliwość do stanięcia w prawdzie i otwarcia się na zupełnie nową jakość życia. Bedziesz mieć możliwość dostrzeżenia swoich potrzeb i przekonań i ich transformacji w stronę wyższej samoświadomości i pełniejszego życia.

Będziemy pracować dużo z  intencją, ciałem, oddechem, energią, odnajdując z powrotem drogę istoty prawdziwego siebie poprzez  ruch spontaniczny, taniec, medytacje, ćwiczenia praktyczne, jak i świadomy oddech.

 

Serdecznie zapraszam.

Prowadzi Grażyna Arendt– dyplomowana bioenergoterapeutka, hipnotyzerka, Life Coach, prowadzi regularne zajęcia z pracy z emocjami poprzez ruch, oraz cykliczne warsztaty weekendowe, pracując głownie z osobami pragnącymi poprawić jakość swojego życia, w tym także z osobami uzależnionymi i współuzależnionym oraz DDA/DDD. Jest członkiem Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.

www.graga.pl

http://naturopata.edu.pl/grazyna-arendt-lodz/

Warsztat taneczny

17 grudnia 2017, godz. 11 – 19.30/20

 

Max ilość miejsc ograniczona.

Cena w szczególnych przypadkach do negocjacji.

Weź wygodny sportowy strój niekrępujący ruchów. Szczegółowe info przesyłam na mail w piątek przed warsztatem.

 

Kontakt do prowadzącej:

grazyna.arendt@gmail.com

Kontakt do organizatora

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

Jak trafić: budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia