9 września 2014, godz. 18 – 20

Przedstawi Arkadiusz Kościuch

Czy chcesz się dowiedzieć, ile masz w sobie energii? Może chciałbyś czuć się dużo zdrowszy i wyglądać o wiele młodziej? Skorzystaj z warsztatów , by poznać tych pięć prostych, skutecznych ćwiczeń, które odmienią Twoje życie. Będziesz zdumiony.
Warsztat pozwala na poznanie Pięciu Rytuałów Tybetańskich (Tybetańskich Ćwiczeń Odmładzających) – ich historii, prawidłowej techniki wykonania oraz ich wpływu na zdrowie – a także na poznanie podstawowych technik medytacyjnych i ćwiczeń oddechowych. Skierowany jest do wszystkich osób, które są zainteresowane własnym rozwojem, chcą poczuć się lepiej czy bardziej młodo i pragną samemu mieć większy wpływ na własne życie.

Skorzystaj teraz z tych zajęć, ponieważ wiedza i umiejętności zdobyte dzięki warsztatom pozwolą Ci odzyskać, wzmocnić wewnętrzną równowagę i radość, pozbyć się stresów i napięć oraz ze swobodą zapanować nad emocjami. Ćwiczenia te może praktykować każdy i odczuć ich wspaniały wpływ na swoje życie

Cały program składa się z części teoretycznej i praktycznej nawzajem się przeplatających. Zajęcia są dostosowywane do umiejętności i doświadczenia każdego uczestnika, nie są potrzebne specjalne predyspozycje.

Ponieważ są to też zajęcia praktyczne, więc proszę ubrać się w luźny strój. Proszę zabrać ze sobą karimatę lub koc, jeżeli ktoś ma poduszkę do medytacji to na pewno się przyda.

Tematyka warsztatów:
Warsztaty obejmuje wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne związane z Rytuałami Tybetańskim i Medytacją.

Rytuały tybetańskie (teoria i ćwiczenia)
Medytacja (wprowadzenie i ćwiczenia)
-medytacja tęczowego światła
Ćwiczenia oddechowe trzech części
Extra bonus – Ćwiczenie relaksacyjne Jacobsona

Arkadiusz Kościuch od kilkunastu lat interesuje się medycyną naturalną, a od 10 lat systematycznie medytuje podążając ścieżką buddyjską i prowadzi warsztaty. Jest dyplomowanym bioenergoterapeutą.

Kontakt z prowadzącym przez facebook.

Informacje i rezerwacje telefonicznie: Arkadiusz Kościuch 796 230 366