Kto z nas nie zgłasza żadnych dolegliwości?

Chyba nikt nie zna takiego człowieka. Nawet najzdrowsi ludzie posiadają słabsze, wymagające opieki, strefy w swoim organizmie. Nowoczesna medycyna coraz bardziej nas rozczarowuje, a zabiegi rehabilitacyjne często okupione są dużą dawką bólu i nie zawsze przynoszą trwałą poprawę samopoczucia. I tak zaczynają się nasze poszukiwania i długa droga do pełnego wyleczenia. Spotkanie z terapeutą Techniki Bowena daje nadzieję tym, którzy zwątpili w powrót do zdrowia. Takie właśnie spotkanie odbyło się 23 lutego 2023 roku w Stowarzyszeniu Sztuka Dobrego Życia. O Technice Bowena można odnaleźć informacje w Internecie, ale bezpośredni kontakt z terapeutą wyjątkowej klasy mistrzowskiej jest niezwykle rzadki. Joanna Karpińska jest terapeutą empatycznym o wyjątkowym, ciepłym spojrzeniu i dobrym kontakcie z pacjentem. Technika Bowena jest jedną z wielu jej wyuczonych umiejętności. Przed zabiegiem terapeutka prowadzi długi wywiad wstępny, posiłkujący się wiedzą z dziedziny Totalnej Biologii. Tak kompleksowa opieka zdarza się niezwykle rzadko, ale daje gwarancję na zgłębienie problemu i wytyczenie drogi powrotu do tzw. „ustawień fabrycznych”. Obecni podczas czwartkowego spotkania z Joanną Karpińską otrzymali ważne wskazówki i zestaw ćwiczeń, który codziennie pozwoli wejść łagodnie w nowy dzień bez bólu i w dobrej kondycji. Wszyscy pacjenci Joanny Karpińskiej mogą liczyć na to samo.

Jest tak wiele powodów, by umówić się na wizytę u terapeuty Techniki Bowena, że nie sposób je wszystkie przytoczyć, ale dla przykładu: bóle mięśniowo – szkieletowe (bóle karku, pleców i lędźwi, rwa kulszowa, wady kręgosłupa, schorzenia bioder, kolan i stóp, zespół cieśni nadgarstka, łokieć tenisisty i golfisty, problemy ze stawem żuchwowo –  – skroniowym), choroby neurologiczne (udary, Parkinson, SM, epilepsja, borelioza), problemy trawienne (zgaga, refluks, choroba wrzodowa, schorzenia pęcherzyka żółciowego, jelita grubego, biegunki, zaparcia, hemoroidy), alergie, astma, rozedma płuc, bóle głowy, migreny, zawroty głowy, zatoki, dysfunkcje narządów zmysłów, problemy z układem rozrodczym (menopauza, prostata, bezpłodność, dolegliwości w ciąży, okołoporodowe, schorzenia piersi), problemy układu moczowego (choroby nerek, pęcherza, cewki, moczenie nocne, nietrzymanie moczu), kłopoty z układem krążenia (choroby serca, nadciśnienie, zatory limfatyczne), napięcie, stres, ADHD, niepokój, zespół chronicznego zmęczenia, fibromialgia, miastenia, choroby endokrynologiczne i wiele innych.

Technika Bowena to terapia manualna wykonana z dużą delikatnością i uważnością. Może być wykonywana bezpośrednio na skórze lub przez  cienką odzież. Przywraca tak potrzebną nam homeostazę, uruchamia procesy naprawcze w organizmie. Z reguły wystarczy kilka zabiegów, by ustąpiła większość dolegliwości. Nie ma przeciwskazań ani też skutków ubocznych do zastosowania tej metody uzdrawiania. Terapia może być stosowana u dzieci, dorosłych lub seniorów, od drobnych dolegliwości po choroby ogólnoustrojowe, w stanach ostrych i przewlekłych. Daje również dobre efekty u zwierząt.

Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.bowenpolska.pl

Pozwólmy swojemu organizmowi powrócić  do jego ustawień fabrycznych.