9 grudnia 2014, godz. 18 -21.30 –

Z powodu kontuzji Mirko, warsztat odwołany!

 

poprowadzi Aguila Mirko

Kontynuacja warsztatów o odnalezieniu własnej piosenki

 

Jak zrozumieć i zintegrować z własnym życiem szamański sposób widzenia świata? Czy jest to w ogóle możliwe w naszej zachodniej cywilizacji?

Okazuje się, że jest to bardziej proste niż nam się wydaje. Szmanizm odwołuje się do matki Ziemi i ojca Słońca, czyli do takich elementów, z którymi każdy z nas miał, ma i będzie miał zawsze do czynienia. Istotą jest szacunek do natury, do darów, ktore od niej otrzymujemy. Utrwala koegzystencję z siłami przyrody, które są nieodłączną cześcią otaczającego nas wszechświata. Czyli dawna mądrość na nowe czasy.

Podczas warsztatów poznajemy, pod jaką liczbą KIN się urodziliśmy oraz jej znaczenie.

Przy dźwiekach fletów i szamańskiego bębna prowadzimy wspólną medytację, do której jesteśmy w szczególny sposób przygotowywani.

Poznajemy proste metody, w jaki sposób odzyskać tożsamość własnego człowieczeństwa

Dzięki nauczeniu się na flecie melodii, która wypłynie z twojego serca, odnajdziesz „swoja piosenkę”. By w taki sposób odzyskać tożsamość własnego człowieczeństwa.

Aguila Mirko – urodził się w mieście Huanuco w Peru, kiedyś nazywanym drzwiami do Puszczy Amazońskiej. Na co dzień prowadzi rożne działalności. Pomaga ludziom swoją wiedzą i doświadczeniem życiowym, prowadzi warsztaty z dziećmi w szkołach, a także obrzędy związane z mocami natury. Udziela się także jako muzyk w rożnych zespołach. Z wykształcenia jest magistrem inż. Włókiennikiem (Politechnika Łódzka). Od chwili, kiedy postawił nogi na terenie Polski, jakby urodził się na nowo. Wszystkie ukryte moce i tradycje przekazywane mu przez przodków i uśpione w nim, obudziły się i rozpoczął drogę do SIEBIE, to trwa już 33 lata. W tej drodze do SIEBIE, pokonywał wiele razy rożne „postacie” SIEBIE, narzucone przez system i społeczeństwo. To wszystko było możliwe dzięki, bliskim osobom, przyjaciołom, przewodnikom i mistrzom, z rożnych stron świata, spotykanych na swojej drodze. A jego powtórne spotkanie po latach ze Świętą Rośliną Ayahuaska, spotęgowało tą wiedzę. Tą wiedzą, którą ludzie nazywają „szamańska”, dzieli się i stara się przekazywać innym. Doświadczenia te wprowadziły go w świat terapii, poprzez obrzędy oczyszczania, medytacje i spotkania osobiste. Właśnie we wszystkich obrzędach i ceremoniach, stara się obudzić w ludziach wiedzę, by zaczęli żyć własnym życiem TU i TERAZ, przekazuje im Wiedzę Naturalną, by sami zaczęli poszukiwania swojego człowieczeństwa, które jest związane z Naturą, z Matką Ziemią i ze SOBĄ. By zapoznali się z własną istotą duchową, która prowadzi do odkrycia własnego wewnętrznego mistrza, który mówi i uczy nas, jak praktykować własne życie, aby było duchowe i mądre. To wszystko, by odkryli SPOKÓJ i CISZĘ , by odkryli wystarczającą DOBROĆ u innych, by UWIERZYĆ w Świat pełen POKOJU, HARMONII i JEDNOŚCI. Też by znaleźli wystarczająco dużo czasu każdego dnia, by doceniać PIĘKNO i Miłość wokół SIEBIE i wystarczającą siłę wewnątrz SIEBIE w celu określenia SIEBIE SAMEGO i ODWAGĘ, aby być niezależnym od opinii innych dla uznania swoich zdolnośc.

 

Miejsce:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
ul. Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź
wejście z Pasażu Schillera

Jak trafić: budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia