Wiec ten będzie poznaniem nas samych oraz zmierzeniem się z wiedzą , którą na nowo odzyskaliśmy.

W atmosferze radości i wparcia bez oceniania, bez narzuconych programów, by zacząć na nowo wspólną drogę do przodu jak wataha wilków nastawionych na cel , na życie bez strachu .

Zatem przybywajcie, wzywam Was Słowian, Lachów, byśmy na nowo, jako dawno zaginiony Ród, odnaleźli się i jako Bracia i Siostry jednego wielkiego Rodu ruszyli w naszą wędrówkę naprzód!!

To działania czas ostatetczny, czas budowania,  by nasi potomni odrodzili się wolni.

Wiecu sprawy najprzedniejszenie rozłożone podług czasu:

- Eddie Słowianin opowie,  skad nasz trop wiedzie i w którym kierunku iść winniśmy rozpoczynając tym wiec

- wszyscy zebrani na wiecu w atmosferze ładu i porządku głos zabierać mogą , by sprawy nasze ze wszystkich kierunków poznać i zatwierdzić jednogłośnie działania

- spotkanie z Mocą Słowiańskiej Duszy (Wiola)

- rozpalenie ogniska wiecu  i wspólne biesiadowanie (chętnie można zabrać swoje instrumenty)

- gość specjalny – muzyka na żywo

Jako, że wiec jest ważnym wydarzeniem,  Prawdziwy Słowianin przeżywa go w pełni swego serca i umysłu, a więc trzeźwy!

 

WZYWAMY WAS BRACIA I SIOSTRY!

 

Moc Słowiańskiej Duszy czyli Kobiecość-Męskość-Miłowanie - podczas mini warsztatu połączonego z inspirującą prelekcją, dowiesz się, czemu dla nas Słowian tak ważne są słowa. A także czemu Słowianki są tak piękne, a Słowianie tak sprawczy? Poznasz metody  uaktywniania Wewnętrznej Mocy. Zawirujesz w radośnym tańcu, jaki wyzwoli w  Tobie nowe pokłady energii, a Twa dusza spontanicznie zaśpiewa. Poczujesz błogość tantrycznego dotyku, który da Ci poczuć, czym jest przestrzeń serca.

 

Eddie Słowianin - jest jak Wilk , który nigdy nie zawraca po swoich śladach, by nie zostać upolowanym. Stara się przez cała swoją drogę przypomnieć sobie i wam, z jakiego kierunku nadchodzimy i skąd są nasze korzenie, byśmy nie zabłądzili, jak ktoś zagubiony w lesie . Gdyż niewiedza, z którego kierunku idziemy nie pozwoli nam iść we właściwym i rozwijać się.

Bo my nastawieni na progres , na życie, jak cała natura, potrzebujemy tego jak sucha ziemia wody, by na nowo rozkwitło nasze życie w wolności i w jedności  z naturą. Słowianin to nosiciel wiedzy , przewodnik , dla siebie i wszystkich wokół!

www.slowianskadusza.com

Wioletta Ewa Tuchowska znana też jako Wella i Oleta - Jest wieszczką i kobietą mocy, kultywującą żywą tradycję jej słowiańskich przodków, jaka od pokoleń przejawia się w jej rodzie. Mama Ziemia obdarowała ją ciałem, które niesie taneczny przekaz radości, a Niebo sprowadziło na jej drogę wielu wspaniałych nauczycieli, dzięki którym wykształciła sie jako psycholog duszy, parapsycholog, plastyk i coach. By jako Wedruska nieść w świat kaganek wiedzy.  Uczy jak harmonijnie rozwijać ciało, duszę i umysł. Badając twą przeszłość może Cię wspomóc w odkrywaniu wewnętrznego potencjału. Jest pierwszą rodzimą nauczycielką tantry – jogi miłości, seksualności i szczęśliwych relacji.  Autorką jedynego bestselerowego polskojęzycznego poradnika o tantrycznej jodze i tao miłości "Mistyka Rozkoszy" ( IV wyd.) oraz licznych publikacji prasowych m.in. "Wegetariański Świat" i "Gwiazdy Mówią".  Z jej wiedzy i umiejętności często korzystają telewizje, zapraszając ją jako eksperta. Wielokrotnie występowała m.in. w "Dzień Dobry TVN", "Mieście kobiet", "Rozmowach w Toku", "Dobrychnockach", "W Dobrym Stylu" . Prowadziła cykliczne programy autorskie w "Radio 94", "RDC", "RSC.
Na swym koncie ma też współpracę z ośrodkami rozwoju osobistego i biznesu w Polsce oraz za granicą. Pasjonuje ją rozwój świadomej kobiecości i dojrzałej męskości. Korzysta ze śpiewu intuicyjnego, tańca mocy i odmładzającej gimnastyki. Podczas warsztatów harmonijnie łączy mądrość wielowiekowych tradycji z ciepłem przekazu, okraszając to nutą radości.

www.mistycznabrama.net

Słowiański Wiec

9 – 10 września 2017, sobota od godz. 11 do niedzieli godz. 14

Można przyjechać wcześniej i zostać dłużej, ale oficjalny program jest w godzinach podanych wyżej

W Puszczy Bolimowskiej

 

Informacje i zapisy:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com