Czas na przekazanie nowym, ciekawym, poszukującym, pragnącym odkrywać to, co zapomniane świadomie i podświadomie, „coś” nieokreślonego, wywołujące delikatne poczucie tęsknoty.

W naszych czasach odczuwamy wpływ pola morficznego słowiańskich przodów zwany matrycą energetyczną, dwupunktem i jeszcze wieloma innymi nazwami. Wiedza Wielkiej Tradycji Północy nie ma nic wspólnego z żadnym wyznaniem czy religią, pozostawia człowiekowi wolna wolę, wspomaga zdrowie i życie.

Prowadzi Grzegorz Skura – od roku 2003 uczeń Nikołaja Szerstiennikowa, wpisanego do UNESCO za książkę pt Psychologia Odchudzania, w której znajdziecie prastare sposoby, jak m.in. siłą woli kreować własną sylwetkę – wg umiejętności rodowych Słowian. W 2006 roku  Grzegorz Skura ukonczył szkolenie na Instruktora tradycji Słowiańskiej, by nieść słowo i rozpowszechniać zapomnianą wiedzę.

 

Spotkanie otwarte (zapisy nie są konieczne )

29 listopada 2017, godz. 18 – 20

Prowadzi Grzegorz Skura

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera, budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

 

Informacje:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413