1 i 3 poniedziałek miesiąca 2018, godz. 18 – 21

5 zł na cele administracyjne

 

Ponad cztery lata temu Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia rozpoczęło niezwykły projekt: cykliczne, cotygodniowe spotkania, odbywające się w każdy poniedziałek, stąd utrwaliła się nazwa ” poniedziałkowcy”. Grupa ma charakter otwarty i można do niej dołączyć w każdym momencie.

Intencja, intuicja i inspiracja – to przewodnia myśl i najkrótsza charakterystyka naszych poniedziałkowych działań, obejmujących szeroki wachlarz tematów, wpisanych w naturalne dla nas poszukiwania odpowiedzi na istotne pytania, dotyczące celu i sensu naszych ludzkich doświadczeń.

Przyjaźń, akceptacja, serdeczność, jakie panują wśród „poniedziałkowców”, sprzyjają aktywnemu uczestnictwu w zajęciach, warsztatach, dyskusjach.

Ta przygoda, rozpoczęta cztery lata temu, to szczególna podróż przez mądrość ludzi różnych czasów, kultur, poszukiwań i wyznań. Były więc przystanki:

  • Huna,
  • ćwiczenia ho’ oponopono,
  • Wedy,
  • buddyzm tybetański,
  • intonowanie mantr i tworzenie niezwykłych mandali,
  • aspekty wedyjskiej numerologii,
  • merkaba.

Ciekawym i praktycznym doświadczeniem były zajęcia z nauki konchowania uszu, czy też uaktywniania punktów nadi oraz oczywiście medytacje.

Czas spędzony na poszukiwaniu duszy, naszych opiekuńczych aniołów, dodał naszemu życiu pięknej energii adoracji i dziękczynienia.

Przed nami jeszcze wiele dziedzin do odkrycia, zbadania, zrozumienia i zaadaptowania w życiu codziennym. Każde poniedziałkowe spotkanie jest innym doświadczeniem, ale każde daje siłę i energię na przyszłość, wiarę, radość i zrozumienie.

Nie sposób wymienić wszystkich tematów i obszarów naszych wspólnych działań – jest ich tak wiele – lecz to, co najważniejsze, to nasza wspólna wędrówka ku radości mnożonej z drugim człowiekiem, ku przyjaźni, sprawdzającej się też poza czasem zajęć, ku mądrości świadomego życia.

Składam wielkie podziękowania uczestnikom, a jednocześnie współtwórcom naszych spotkań, za odwagę pokonywania ograniczeń i determinację w dokonywaniu zmiany swojego życia.

Serdecznie zapraszamy na nasze 'poniedziałkowe’ podróżowanie dalej, lepiej, mądrzej, odważniej.

Aby dowiedzieć się, jakie tematy poruszaliśmy w tym roku, proszę przejść do archiwum na dole strony, a następnie wybrać odpowiedni miesiąc. Z każdego spotkania jest krótka relacja.

 

Spotkania prowadzi Małgorzata Zasada

Małgorzata Zasada – ukończyła UŁ oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i Negocjacje na SGH w Warszawie. Ponad 10 lat temu zainteresowała się NLP i uzyskała dyplom Mistrza Praktyk NLP. Od 20 lat zajmuje się Huną. W swoim życiu i spotkaniach warsztatowych, skutecznie wykorzystuje także wiedzę i umiejętności ze szkoleń i warsztatów z dziedziny radiestezji, Reiki, metod Silwy i innych. Od lat medytuje. I najważniejsze – jest szczęśliwa, taka, jaka jest.

 

Miejsce:
Stowarzyszenie „Sztuka Dobrego Życia” w Łodzi, ul. Sienkiewicza 61.
Jak trafić: wejście z Pasażu Schillera, budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

Informacje:
telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413