Zapraszamy na NOC KUPAŁY,  czyli Słowiańskie Walentynki w szczególnym czasie letniego przesilenia, kiedy to Niebo i Ziemia obdarowują nas najwyższą energią. We wspaniałym oddalonym od zgiełku miasta domu, oddamy się radosnej celebracji łączenia Ognia i Wody. Przyodziani w specjalnie przygotowane  kostiumy, jakie każdemu wypożyczy Małgosia, właścicielka firmy Foto Dotyk, będziemy pleść wianki i tańczyć przy żywym ogniu, radując się tym niezwykłym czasem w kameralnym gronie. Towarzyszyć nam będzie dźwięk bębna, który wesprze nas w jeszcze lepszym wejściu w przestrzeń serca, a jeśli przyjdzie nam ochota śpiewać będziemy płynące z serca pieśni.

Doświadczając kontaktu z Mamą Ziemią rozpuszczać będziemy ograniczające nas psychiczne schematy, by kreować wspanialsze życie.

Będziemy uczyć się, jak korzystać z uzdrawiającej energii roślin, które wesprą nas w odzyskiwaniu wewnętrznej harmonii, wzmacniając nasze czakry i aury.

Budząc kobiecą moc i męski potencjał – spróbujemy poczuć, co zmienia w nas ta niezwykła noc.

Gotowi będą mogli skorzystać z technik słowiańskiej tantry, które znakomicie odbudowują głęboką więź między: ciałem, umysłem oraz duszą. Ucząc nas tworzenia wspanialszych relacji. Jeśli przyjdzie nam na to ochota, będziemy obdarowywywać się odprężającym masażem wykonywanym przy użyciu łąkowych traw i kwiatów. A wszystko to w atmosferze ciepłej, przyjaznej wspólnoty męskości i żeńskości, jaką sami wykreujemy. Zgodnie z tym, jak bywało to  od wieków u Słowian, Celtów, Germanów i innych mądrych ludów w tym czasie.

Zajęcia odbywają się w szacunku dla indywidualnych granic każdej osoby. Nie przekraczają ogólnie przyjętych norm etyczno moralnych i nie wymagają obnażania się. Można zrezygnować z niektórych ćwiczeń.

Na warsztaty można przyjechać pojedyńczo lub jako para.

Prowadzi Wioletta Ewa Tuchowska -znana kiedyś jako Wella. Psycholog duszy, parapsycholog, coach, wieszczka. Pierwsza polska nauczycielka tantry - jogi miłości, seksualności i szczęśliwych realcji. Autorka jedynego bestselerowego polskojęzycznego poradnika o tantrycznej jodze i tao miłości "Mistyka Rozkoszy" ( IV wyd.) oraz licznych publikacji prasowych m.in. "Wegetariański Świat" i "Gwiazy Mówią".  Od lat prowadzi konsultacje indywidualne oraz szkolenia w prestiżowych ośrodkach rozwoju osobistego i biznesu w Polsce oraz za granicą. Z pasją ucząc o tym, jak harmonijnie rozwijać: ciało, duszę i umysł.  Z jej eksperckiej wiedzy często korzystają telewizje . Wielkotkotnie wytępowała m.in. w "Dzień Dobry TVN", "Mieście kobiet", "Rozmowach w Toku", "Dobrychnockach", "W Dobrym Stylu" .  Prowadziła cykliczne programy autorskie w : "Radio 94", "RDC", "RSC."  Jako jasnowidząca channelerka maluje portrety Aniołów Osobistych i zapisuje płynące od nich przekazy. Opierając się na wielowiekowej mądrości różnych kultur i jasnowidczej intuicji, Wiola chętnie wspiera ludzi w wydobywaniu wewnętrznego potencjału. Jej domeną jest rozwój świadomej kobiecości oraz dojrzałej męskości. Praktykuje numerologię,  czytanie duszy, diagnostykę karmiczną, śpiew intuicyjny, taniec mocy Izydy i odmładzającą gimnastykę. Maluje Portrety Aniołów Osobistych i zaspisuje płynące od nich przekazy. Podczas warsztatów Wioletta harmonijnie łączy wiedzę z ciepłem przekazu, okraszając ją nutą radości.

Więcej o prowadzącej : www.mistycznabrama.net

Dla uwiecznienia tych niezapomnianych chwil zostanie wykonany fotoreportaż, który nagrany na płycie CD stanie się swoistym darem dla każdego uczestnika naszej   NOCY KUPAŁY.

 

Fotoreportaż i kostiumy Małgorzaty Bełżyckiej Pietraszczyk - fotografki, autorki projektów fotograficznych. Właścicielki firmy FotoDotyk. Jej pasją jest fotografowanie kobiet, dla których kontakt z obiektywem stał się swoistą terapią w odnajdywaniu radości, szacunku i miłości do samej siebie. Założycielki i prezeski Stowarzyszenia Sztuka Dobrego Życia stanowiącego od 8 lat przystań dla ludzi, którzy pragną zadbać o swój rozwój osobisty. Organizatorki warsztatów rozwojowych, trenerki, miłośniczki medytacji i radosnej strony życia.

Noc Kupały

24 i 25 czerwca 2017, sobota od godz. 12 do niedzieli godz. 16

Cena 280zł

W cenie nocleg, wyżywienie wegateriańskie, warsztat z prowadzącą, fotoreportaż, wypożyczenie kostiumów. Na sobotni wieczór planowane jest ognisko – proszę, przywieź ze sobą dary dla wszystkich uczestników i dla Matki Ziemi (preferowane jest zdrowe jedzenie, orzechy, owoce, itp). Koniecznie zabierz ze sobą 2 duże ręczniki kąpielowe, karimatę, wygodne obuwie z miekką podeszwą do tańca, jeśli ktoś posiada, to instrumenty muzyczne.

 

Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata zaliczki 130 zł do 18 czerwca na rachunek bankowy:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

55 1020 3352 0000 1002 0152 6748

tytułem "Noc Kupały+ imiona i nazwiska uczestników".

 

W każdym przypadku prosimy o podanie numeru telefonu.

Pozostała kwota płatna PRZED rozpoczęciem.

 

Zapisy:

 

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

 

Miejsce:

Madaje Nowe 23 gm.Lutomiersk (30 km od Łodzi)

 

Informacje dodatkowe:

- ubezpieczenie NNW we własnym zakresie

- własny dojazd. Prosimy zgłaszać wolne miejsca w samochodach lub chęć zabrania się z kimś.

- jeżeli zaliczka lub cała kwota nie wpłynie w terminie dwóch dni od momentu dokonania rezerwacji, rezerwacja jest zwalniana.

- zwrot wpłaconej kwoty  następuje w sytuacji odwołania warsztatu z przyczyn zależnych lub niezależnych od organizatora.

- wpłacona kwota  nie jest zwracana w przypadku wpłaty i nieprzybycia uczestnika na warsztat. Odwołać uczestnictwo można tylko do końcowego terminu przyjmowania zapisów i wpłat.

- dopuszczalne spóźnienie 10 minut. Po tym czasie kończymy rejestrację uczestników, czas ten nie ulega przedłużeniu.

- na podane numery telefonów oddzwaniamy wyłącznie w przypadku odwołania warsztatu lub zmiany warunków!

 

Zdjęcia prowadzącej w kręgu kobiet

Obejrzyj dom i ogród, w którym odbędzie się Noc Kupały

Przykładowe stroje na celebrację Nocy Kupały