Jak co roku o tej porze wiele osób staje przed dylematem, co wziąć tym razem na ból gardła, katar, przeziębienie. Rodzice z niepokojem patrzą się na kolejną infekcję dziecka. Dużo z nas się zastanawia, co pomoże nam w zwiększeniu odporności przed długą zimą.  Z kolei dla niektórych już zaczął się czas bólu kręgosłupa lub sztywności karku, których powodem jest zmniejszenie aktywności fizycznej.

 

Straszę?

Nie. Tak jest przecież co roku.

 

Alternatywą  do wszelkich tabletek, pigułek, aptecznych syropów lub maści jest stara, sprawdzona metoda stawiania baniek. W dzisiejszych czasach odkrywa się ją na nowo z bardzo prostego powodu – po prostu jest skuteczna i nie ma skutków ubocznych.

Na spotkaniu dowiesz się:

  • Fakty i mity o działaniu terapii.
  • Skutecznosc w porownaniu do innych terapii jak akupunktura itp
  • Jakie są rodzaje baniek i sposoby ich użycia
  • Co tym można leczyć, a kiedy nie wolno baniek stawiać
  • Wskazania i przeciwskazania do stosowania baniek

Spotkanie jest możliwością poznania i zrozumienia metody stawiania baniek .i skierowane jest do fizjoterapeutów, bioterapeutów i do każdego, kto jest zainteresowany prastarą metodą stawiania baniek ogniowych.

Jest również wstępem do kursu stawiania baniek, którego termin podamy wkrótce.

 

Prowadzi Dariusz Skowroński  – wykładowca Łódzkiego Studium Radiestezji i Psychotroniki. Rehabilitant. Specjalizacja w zakresie neurologii i psychiatrii. Dyrektor Szkoły Samoświadomości. Mistrz Aikido.

www.facebook.com/gabinetterapiidbs

www.goodfeeling.pl

 

 

Spotkanie otwarte ( zapisy nie są konieczne)

10 października 2017, godz. 18 – 20

Prowadzi Dariusz Skowroński

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera, budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

 

Informacje:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413