Moja droga do życia bez chorób

Jedzenie ma być narzędziem do szczęścia i długiego życia, a nie celem. Jesteś tym, co jesz – przekonuje Kazimierz Kłodawski, propagator zdrowego stylu życia.

Czytaj więcej: http://www.gazetalubuska.pl/styl-zycia/kobieta/art/7871688,jedz-wesel-sie-i-badz-zdrowa-pomoze-ci-w-tym-makrobiotyka,id,t.html

Zapraszamy Was na spotkanie z niesamowitym myślicielem, ekologiem, przyrodnikiem, miłośnikiem świata przyrody, Natury i naturalnego porządku w nich – KAZIMIERZEM KŁODAWSKIM.

Moja droga do życia bez chorób – samoleczenie, samozdrowienie i samoistna regeneracja.

zobacz: https://www.youtube.com/watch?v=4aVe15xEEf4&sns=fb

Podczas spotkania będzie można zakupić książki z imienną dedykacją autora.

Prowadzący o sobie:

Nazywam się Kazimierz Kłodawski. Z wykształcenia jestem politologiem oraz specjalistą z zakresu żywienia człowieka i szeroko pojętej promocji zdrowia (studia podyplomowe). Z zamiłowania i wewnętrznej głębszej potrzeby czuję się myślicielem, ekologiem, przyrodnikiem i miłośnikiem świata przyrody i Natury i naturalnego porządku w nich. W życiu szukam uniwersalnych i głębszych prawd i nowych bardziej sensownych i logicznych – niż to, co oferuje współczesna stechnicyzowana i odhumanizowana cywilizacja – odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Jestem autorem dwóch książek „Rok z makrobiotyką” i „Dynia – słońce na talerzu” oraz ponad trzystu artykułów na temat filozofii zdrowia oraz naturalnego stylu życia i odżywiania. Od kilkunastu lat prowadzę „Szkołę Żywienia Naturalnego”, promującą ideę zdrowego, naturalnego i twórczego stylu życia. Prowadzę dwie strony internetowe: Szkoła Żywienia Naturalnego. www.klodawski.pl i Życie bez chorób. www.zyciebezchorob.pl

 

Spotkanie otwarte  (zapisy nie są konieczne)

Wstęp wolny

23 marca 2017, godz.18-20

Mile widziana donacja na koszty administracyjne stowarzyszenia.

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

  1. Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera, budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

 

Kontakt do organizatora:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *