To, co nazwane wydaje się być trudne i nie dla każdego, w trakcie procesu może ukazać się jako przypomnienie.

Moc Przewodnika 1°- 3°

Zapraszamy do zapoznania się z Mocą Przewodnika, która istnieje na ziemi od zawsze w każdym żywym organizmie, bez której nasza Matka Ziemia nie mogłaby normalnie funkcjonować.

Moc Przewodnika nie jest to inna nazwa Reiki.

Słowiańskie przekazy zaczęły na nowo odtwarzać wiedzę Prasłowian w naszych umysłach.

Pod koniec ubiegłego wieku zaczęły swoją twórczą pracę, teraz stoją przed każdym człowiekiem otwarte czekając na poszukiwaczy prawdy i dawnej Wiedzy.

Manifestacja Mocy Przodków jest w teraz, dzieje się, trwa, przyciąga świadomie świadomych i wg woli naszej również na poziomie podświadomym, „woła” tzw. „Stare Dusze”

Sposób ten przedstawił pierwszy raz w Polsce Nikołaj Szerstiennikow.

Książki o temacie Wielkiej Tradycji Północy ukazują się na rynku polskim od 2002 roku.

Za jedną z nich  (Psychologia Odchudzania) – UNESCO nagrodziło Nikołaja Szerstiennikowa jako autora sposobów na kształtowanie sylwetki tylko za pomocą siły umysłu.

Zazwyczaj temat Mocy Przewodnika przekazywany był z dziadów na wnuków, ale to odbywało się ostatni raz jakieś 10 tysięcy lat temu. Archeologia wkrótce to udowodni, jak udowadnia kolejne tysiąclecia z wykopalisk prowadzonych w Eurazji i na całym świecie. Kwestia czasu do uwolnienia informacji…

Wiedza ta niesie tajemnice jeszcze z przed znanej nam historii oficjalnej, a nawet tej odkrywanej na nowo historii. Nie ma tutaj sprzeczności z żadną wiarą, wyznaniem, orientacją, dietą czy punktem widzenia…współgra z człowiekiem i jego wolą.

Moc Przewodnika współgra z podświadomością człowieka, która zawsze kieruje nas na najlepsze doświadczenia jakie nasza dusza ustanowiła sobie przeżyć w tym wcieleniu.

Nasi przodkowie Słowiańscy posiadali wiedzę psychotroniczn, oraz znali i posługiwali się żywiołami Matki Natury. Tajemnice te skrywamy w sobie, głęboko w pokładach naszej kosmicznej nad-świadomości Słowiańskiej – (w genach) …każdy z nas…dlatego każdy z nas może nauczyć się sposobów niezależnie od stopnia zaawansowania w tematach „białej magii”.

Wszyscy i każdy z nas jest nośnikiem informacji przekazanych nam przez przodków.

Epoka średniowiecza i dalszy rozwój cywilizacyjny wymazały z naszej pamięci pozostałości Słowiańskiej Tradycji, która zresztą odeszła „na chwilę” już kilka tysięcy lat wcześniej, by powrócić, kiedy przyjdzie odpowiedni moment. Ten moment trwa od jakiegoś czasu, co widać i słychać…

Teraz wiedza ta w postaci informacyjno-energetycznego źródła Mocy jest otwarta dla wszystkich.

Wszyscy ludzie żyjący na Ziemi mają zawartą w sobie cząstkę wiadomości po przodkach. Bezpośredni dostęp jest „na wyciągnięcie ręki”.

Przewodnik i nauka posługiwania się siłą, mocą, energią, strumieniem energetycznym, jest wielostopniowym kursem podzielonym tak, by powoli oswajać nasze ciała z przeogromnym źródłem siły i zdrowia. Znają to osoby, które przeszły Dotknięcie Mocy Przewodnika stopni 1-3.

Na warsztacie zaznajamiamy się z pierwszymi trzema stopniami, poziomami Mocy Przewodnika, z jej możliwościami i sposobami na uzdrawianie organizmu.

Na kursie stopniowo, z dnia na dzień dostrajamy naszą fizyczność, świetlistość poznając umiejętności przekazu uzdrawiającego strumienia Mocy Przewodnika. Poznajemy możliwości samouzdrawiania oraz efektywnej pomocy innym.

Posługiwanie się poznanymi technikami wniesie poczucie wewnętrznego rozwoju, pewności dążenia do własnych wybranych celów, ukierunkowania…

Przekazując Przewodnika osiągniemy wewnętrzną równowagę i stabilność własnego organizmu. Posługując się sposobami oraz Mocą Przewodnika możemy pomagać sobie i innym, przywracać równowagę, zdrowie, witalność we wszystkim co żyje…

Na kursie poznasz techniki, które pozwolą:

 • uzdrawiać siebie i innych
 • napełniać Siłą Przewodnika siebie i innych
 • pobudzać wewnętrzną siłę i witalność
 • odwrócić proces chorobotwórczy
 • przywrócić harmonię i zdrowie
 • wyregulować działanie organizmu
 • usuwać „świeży” ból
 • spowalniać starzenie się organizmu
 • przeprowadzać operacje psychochirurgiczne na kręgosłupie i innych organach
 • zmieniać strukturę komórkową zwykłej wody w uzdrawiającą
 • wpływać na pozytywny przebieg sytuacji

Praca w Mocy Przewodnika:

 • wzmocni Twoją psychotronikę (umiejętności umysłu)
 • wyreguluje funkcje organizmu
 • wzmocni siłę twórczą Twoich myśli
 • ochroni Cię przed „zaśmiecaniem” umysłu
 • ofiaruje poczucie bezpieczeństwa

Opis działania pierwszych trzech stopni Mocy Przewodnika:

I° Przewodnika – Skóra i mięśnie
II° Przewodnika – Kości, wewnętrzne organy.
III° Przewodnika – Komórki ciała, psychochirurgia, rozwój sytuacji.

Przewodnik doskonale współpracuje z innymi technikami uzdrowicieli jak chirurgia fantomowa, homeofarmakopunktura, bioterapia, radiestezja, dwu-punkt, oraz przy wszelkiej pracy z ciałem np. masaż czy pracy energetycznej i każdą znaną nam jak dotąd techniką.

Stosowana regularnie wypełni człowieka zdrowiem, witalnością, energią działania, tworzenia, uwolni od systemu.

Wszystko w zgodzie z naszą wolą i przeznaczeniem, jak i wierzeniami.

Prowadzi Grzegorz Skura – od 2003 roku uczeń Nikołaja Szerstiennikowa wyróżnionego przez UNESCO za Starosłowiańskie praktyki uzdrawiające. W roku 2006 ukończył szkolenie na Instruktora Słowiańskiej Tradycji – prastarej wiedzy Słowian.

W roku 2007 obronił pracę dyplomową wieńcząc trzy lata wiedzy, trzyletniego studium Psychotronicznego. Temat pracy: energia Reiki. Zdobywając tym samym zawód Psychotronika. Z powodzeniem od lat prowadzi warsztaty pierwszych trzech stopni Mocy Przewodnika – uzdrawiającej mocy naszych słowiańskich przodków.

https://www.youtube.com/watch?v=Ty3lAKeao4c

Wywiad z Nikołajem Szerstiennikowem:

http://slowianie.org/o-tradycji/wywiad-z-nikolajem-szerstiennikowem 

 

Warsztat Dotknięcie Siły Przewodnika

25, 26 i 27 sierpnia 2017, godz. piątek 17 – 22, sobota 10 -18, niedziela 10 – 15

(w weekend godzinne przerwy na obiad)

Instruktor Tradycji:  Grzegorz Skura

http://slowianie.org/o-sobie/przyrodnie-zabiegi-ozdrowiencze

 

 

 

Zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul. Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

Jak trafić: budynek pofabryczny –  tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia