Miejsce mentoringu wśród innych narzędzi pomocy i zdobywania wiedzy.

Zapraszam na spotkanie, na którym porozmawiamy o mentoringu – coraz bardziej popularnej formie pracy nad własnym rozwojem.

Opowiem Państwu, jakie formy pomocy samemu sobie są dostępne na rynku, czym różni się pomoc psychologa lub psychiatry od coachingu, mentoringu i doradztwa zawodowego. Pokażę, skąd dziś można czerpać najbardziej aktualną wiedzę, jak ją przetwarzać i przechowywać, a także jak znaleźć dla siebie szkolenie, konferencję czy warsztat na rynku, na którym – jak widzicie dookoła – jest bardzo dużo propozycji.

Jako mentor opowiem państwu o swojej pracy – czym jest kontrakt mentorski, sesja mentorska, kiedy mentoring jest dla Was najlepszym wyborem i jak wygląda praca w takim modelu. Mentoring to wspaniałe narzędzie rozwojowe, które bazuje na motywacji i ambicji – może być świetną pomocą w sytuacjach poszukiwania drogi samorozwoju, układania strategii życiowej – nie tylko zawodowej.

Porozmawiamy o tym, jak wybrać najlepszego dla siebie mentora i jak – przy jego pomocy – rozwijać się i uczyć nowych rzeczy, panować nad swoją karierą i dążyć do osiągnięcia równowagi w życiu osobistym i zawodowym.

Zapraszam serdecznie!

Prowadzi Wojtek Kurzyk – Praktyk biznesu, certyfikowany trener wg Akademii Marschalla, mentor, wykładowca akademicki (Uniwersytet Łódzki, kierunek Zarządzanie i Marketing, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Logistyka), od prawie 10 lat właściciel agencji reklamowej Vibematters. W pracy z klientami indywidualnymi koncentruje się głównie na wsparciu w zakresie rozwoju, wytyczania nowych ścieżek kariery i radzenia sobie z negatywnymi skutkami wypalenia zawodowego, oraz wzbudzeniu nowej motywacji do zmian i realizacji celów. Drugim obszarem pracy trenerskiej i mentorskiej jest pozyskiwanie wiedzy, umiejętność selekcji tzw. „śmieci” informacyjnych od przydatnych informacji.

Spotkanie otwarte (zapisy nie są konieczne)

12 września  godz.18.30- 20.30

Prowadzi Wojtek Kurzyk

 

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

Jak trafić: budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia