Udane i satysfakcjonujące życie wymaga troski i dbałości, a po pierwsze samoświadomości. Troski i dbałości o innych, o relacje, ale zaczyna się od satysfakcjonującej i pełnej relacji z samym sobą. Relacja z samym sobą innymi, przekonania i schematy działań pochodzą naszych doświadczeń i często bardzo wczesnych relacji z matką i ojcem. Każdy z nas się składa z energii żeńskiej i męskiej. Satysfakcjonujące relacje, które uskrzydlają, zaczynają się od świadomości siebie, swoich potrzeb,ograniczeń, zasobów, pragnień i zaakceptowania siebie, pokochania siebie takim, jakim się jest. Dopiero naprawdę znając siebie, można poznawać innych i rozpoczynać budowanie krzepiących udanych związków. Zapraszam Cie w podroż z samym sobą i innymi.

 

Zapraszam Cię do wspólnej podróży ku prawdziwemu sobie, ku swojemu wnętrzu, ku spełnieniu, prawdziwej wolności,radości, miłości i szczęściu.

Czy wiesz, że możesz w pełni czuć i doświadczać tego, co sprawia Ci radość, daje spokój i sprawia że Twoje życie jest naprawdę wyjątkowe? Że to Ty, tak Ty, jesteś jedyny, wyjątkowy i ze skorzystanie z tego potencjału to Twoja największa siła. Wszystkie odpowiedzi są w Tobie, wystarczy tam zajrzeć.

Chcesz na nowo odnaleźć prawdziwego siebie, swoją wewnętrzną moc?

Podczas warsztatu otrzymasz szansę na rozpoczecie wspaniałej podrózy w głąb siebie, możliwośc do stanięcia w prawdzie i odkrycia swojej wewnetrzej mocy. Doświadczysz, czym jest przyjemność z bycia tu i teraz, by odnaleźć trwalej w sobie odwagę, spokój i harmonię. Będziesz mieć możliwość posmakować, jaka radość płynie z czucia, oddychania, brania i dawania w bezpiecznej przestrzeni. Bedziesz mieć możliwość dostrzeżenia swoich potrzeb i przekonań i transformacji w strone wyżsezj samoświadomości i pełniejszego życia.

Będziemy pracować dużo z ciałem, oddechem, intencją, energią, odnajdując z powrotem drogę istoty prawdziwego siebie poprzez  ruch spontaniczny, taniec, medytacje, ćwiczenia praktyczne, jak i świadomy oddech.

 

– poszerzanie świadomości i samoświadomości

– moje potrzeby

– elementy ustawień

– moje przekonania

– transformujące ćwiczenia

– praca z oddechem

– praca z poczuciem własnej wartości

– ruch i taniec spontaniczny

– medytacja i relaksacja

– świadome bycie tu i teraz

– doświadczanie, radość, wolność

 

Weź wygodny sportowy strój niekrępujący ruchów. Szczegółowe info przesyłam na mail przed warsztatem.

 

Prowadzi Grażyna Arendt – dyplomowana bioenergoterapeutka, hipnotyzerka, Life Coach, prowadzi regularne zajęcia z pracy z emocjami poprzez ruch, oraz cykliczne warsztaty weekendowe, pracując głownie z osobami pragnącymi poprawić jakość swojego życia, w tym także z osobami uzależnionymi i współuzależnionym. Jest członkiem Cech Naturopatów i Hipnotyzerów

Zobacz:

www.graga.pl

Warsztat

8 października2017, godz. 11 – 19.30 / 20

Prowadzi Grażyna Arendt

 

Kontakt do prowadzącej: grazyna.arendt@gmail.com

 

 

Kontakt do organizatora

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

Jak trafić: budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia