Co to jest ZDROWIE EMOCJONALNE? Dlaczego rozpoznawanie, doświadczanie i świadome wyrażanie naszych emocji jest ważne?

Emocje są integralną częścią naszego doświadczenia i odczuwamy je w naszym ciele. Jedne z nich faworyzujemy i uważamy za pożądane, inne są przez nas niechciane i wkładamy wiele wysiłku w ich kontrolowanie, co zwykle robimy automatycznie poprzez powstrzymanie oddechu i napięcie specyficznych mięśni naszego ciała.

Jeśli nie jesteśmy w stanie wyrazić pełnej gamy naszych uczuć, szczególne tych bolesnych i niewygodnych, jak złość, strach czy nienawiść, nie jesteśmy w stanie w pełni doświadczać pozytywnych uczuć, jak miłość, ekstaza, empatia czy altruizm.  Ludzie nie są w stanie osiągnąć dojrzałości emocjonalnej bez faktycznego doświadczania WSZYSTKICH uczuć. Brak dojrzałości emocjonalnej sprawia, że żyjemy „letnie” życie.  Wielu z nas zna to poczucie – Jest dobrze, ale wiem, że mogłoby być dużo lepiej.

Jeżeli miewasz problemy z

  • Nawiązywaniem głębokich i satysfakcjonujących relacji
  • Swobodnym wypowiadaniem swojego zdania
  • Ufaniem ludziom i swoim własnym decyzjom
  • Często idziesz na kompromis, żeby tylko być akceptowanym, itp.,

to przyjdź na spotkanie, gdzie przy użyciu skutecznych technik Core Energetics będziesz miał/a możliwość popatrzenia na to, w jaki sposób twoje zablokowane emocje stoją ci na drodze do głębszej radości i satysfakcji z życia.

CORE ENERGETICS jest metodą samorozwoju łączącą ciało, emocje, umysł i duchowość. Integruje ona specyficzne techniki pracy z ciałem, ćwiczenia oddechowe i ekspresje poprzez glos z aspektem duchowym. Jest to udowodniony i efektywny system, który uczy świadomego sposobu doświadczania samego siebie i innych, czego efektem jest spontaniczność, autentyczność i poczucie pewności siebie. www.CoreEnergeticsPolska.com

 

Prowadzi Ala Konopko-Ulanecki  – M.A., C.C.E.P. dyrektor Core Energetics Polska

Ala jest pedagogiem, psychoterapeutą i superwizorem. Core Energetics zajmuje się od 20 lat prowadząc prywatną praktykę w Nowym Jorku, pracując z osobami indywidualnymi i grupami. Przez wiele lat pracowała jako asystent twórcy CE, Johna Pierrakosa, a potem jako instruktor i trener w Instytucie Core Energetics w Nowym Jorku.

www.alakonopko.com

Spotkanie otwarte (zapisy nie są konieczne)

7 listopada 2017, godz. 18 – 20

Prowadzi Ale Konopko-Ulanecki

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul. Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera, budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

 

Informacje:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413