CZY WIESZ, ŻE WG ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA (WHO) PASOŻYTY MOGĄ BYĆ PRZYCZYNĄ AŻ 80% CHORÓB?

Co trzeci z nas zainfekowany jest różnego rodzaju pasożytami.

Jeszcze więcej osób jest zarażona wirusami, bakteriami i grzybami!

Pasożyt zabiera Ci to, co Twój organizm najbardziej potrzebuje. W zamian wydziela szkodliwe toksyny.

Statystyki wskazują, że 70-80 % mieszkańców naszego globu posiada pasożyty, które w sposób bezpośredni i pośredni przyczyniają się do powstania wielu chorób.

Na spotkaniu poznasz metodę, która pozawala na wykrycie i precyzyjne określenie rodzaju i gatunku pasożyta bytującego w organizmie. Dodatkowym plusem tej metody jest to, że łącząc ze sobą różne markery w określoną konfigurację, można stwierdzić czym obciążony jest organ, jaka jest jego kwasowość, jakie alergeny, pasożyty i toksyny znajdują się w tym organie, a co najważniejsze, jak się ich pozbyć.

Jest to Test Wegetatywno-Rezonansowy (WRT), zwany też VEGA-TEST, który został opracowany przez dr. Schimmela i jest jedną z najnowszych form diagnostyki elektronicznej. Badanie jest przyjazne, bezinwazyjne,  bezbolesne i bez skutków ubocznych. Polega ono na delikatnym dotknięciach punktu akupunkturowego elektrodą diagnostyczną.

Inną metodą pozwalającą na pomoc przy takich schorzeniach jak borelioza, migrena, rzęsistkowica, kiła, zapalenie płuc, zakażenie dróg oddechowych, bóle mięśni, itd. jest Terapia Quantum Rezonansem Indywidualnym. To, co ją dodatkowo wyróżnia to zastosowanie indywidualnie dobranej częstotliwości w zakresie milimetrowych fal, które dobierane są do określonego problemu, w konkretnym odcinku czasu. Dzięki temu częstotliwości te synchronizują się z naturalnym rytmem biologicznym ciała. To zaś sprawia, że efektywność terapii rośnie wielokrotnie, a jej efekty są długotrwałe.

Przyjdź na spotkanie i dowiedz się, przyczynami jakich chorób mogą być pasożyty!

Prowadzi  Michał Dróżdż – trener, coach, terapeuta. Człowiek od lat pracujący z ludźmi i dla ludzi. W swojej pracy łączy z powodzeniem wiedzę z zakresu psychologii akademickiej, neurolingwistycznego programowania, psycho i biotroniki, oraz pradawnych sztuk uzdrawiania. Wiedza i umiejętności wraz z wglądem w ciała auryczne, czynne zaangażowanie klienta w procesy terapeutyczne, oraz zapisy w polu Sheldraka pozwalają na pracę z dużą skutecznością. Początek pracy z energiami datuje na początek 1999 roku – dzięki zabiegom samouzdrawiania wyszedł z poważnej choroby. Prowadzi kursy i szkolenia

  • Reiki – wszystkie stopnie
  • Huna – witaj w szamańskim Świecie
  • Huna – Narzędzia dla terapeutów
  • Deep Mind Working – autorska metoda głębokiej pracy z podświadomością
  • Praktyk Human Story – sztuka NLP wzbogacona o technologie z zakresu psychotroniki

Spotkanie otwarte ( zapisy nie są konieczne)

29 maja 2017, godz. 18 – 21

Prowadzi  Michał Dróżdż

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życie

  1. Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera, budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

Informacje organizacyjne:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413