Za nami dwa wykłady z cyklu spotkań astrologicznych w Dobrym Życiu.

Pierwsze spotkanie na temat Urana, które odbyło się 1 lutego 2023 roku,  zostało iście brawurowo poprowadzone przez astrologa Ryszarda V Borowieckiego.

Jak fascynujący wpływ miały tranzyty tej planety  na Polskę, dowiedzieli się wszyscy obecni na prelekcji. Brawurowa narracja dała wiele do myślenia i sprawiła, że staliśmy się bardziej świadomi wpływu planet na największe przełomy w historii naszego kraju. Tego, co można było usłyszeć na kameralnym wykładzie z naszym astrologiem, nie znajdziecie w żadnej Wikipedii i nie jesteście w stanie wyśledzić w internecie.

Drugi wykład z cyklu odbył się 15 lutego 2023 roku i jego tematem przewodnim były przepowiednie dla Polski.

Nostradamus, ojciec Klimuszko, ksiądz Markiewicz a może Juliusz Słowacki? Brat Jan, Alois Irlmaier, Wernyhora, stygmatyczka ze Studzienic czy Edgar Cayce? Kto z nich miał rację? Czyja przepowiednia dotycząca Polski spełniła się a czyja jeszcze przed nami? Co z tą Erą Wodnika? Kiedy się zacznie? Na te wszystkie pytania obecni na wykładzie otrzymali wyczerpujące odpowiedzi.

Nie sposób podsumować 2-godzinnego wykładu astrologa Ryszarda V Borowieckiego. Jednak to, co można tam było usłyszeć, jest wiedzą dla wybranych. Rozsypane puzzle historii na naszych oczach magicznie połączyły się w całość dzięki jasnemu i przejrzystemu tłumaczeniu wykładowcy. Jak się okazało – przed Nim historia nie ma tajemnic.

Unikalne wykłady z serii „Cyklicznych spotkań astrologicznych” były jak błysk flesza, który oświetlił mrok. Ta wiedza nigdy nie pozwoli nam zbłądzić.

Zapraszamy na kolejne wykłady z tego cyklu.

Autor: Eliza Łęcka