Kiedy:
26-09-2020@10:00 – 27-09-2020@18:00
2020-09-26T10:00:00+02:00
2020-09-27T18:00:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
Żyć Świadomie @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

O jakości naszego życia decyduje stan umysłu, w jakim się znajdujemy. Gdy przyglądamy się temu, jak działa umysł, często dostrzegamy, że uwikłany jest on  albo w tym, co już przeszło albo w tym, co ma nadejść. Im większa oscylacja między przeszłością a przyszłością, tym więcej stresu gromadzi się w systemie nerwowym.

Żyjemy w przedziale umownego odcinka czasu, który wypełniony jest działaniem, najczęściej dawania z ukierunkowaniem na innych. Często zapominamy o własnych potrzebach albo nie mamy już na nie czasu, co prędzej czy później odbije się na jakości naszego życia.

Czemu tak jest?

No cóż, jesteśmy uwarunkowani przekonaniami, które świadomie lub nie przyjęliśmy jako prawa i zasady funkcjonujące w życiu. Dopóki przekonanie nam służy, a więc nasze życie układa się wyśmienicie, jesteśmy zdrowi, zadowoleni z pracy, finansów i związków wszystko jest w porządku. Ale kiedy czujemy się zrezygnowani, chorzy, praca i zarobki nie są takie, jak byśmy sobie życzyli, a związki się rozpadają, prawdopodobnie system przekonań, które znamy już nam nie służy.

Jest to czas, w którym dobrze jest się przyjrzeć swojemu życiu. Poznanie siebie jest kluczem do przemiany wewnętrznej. Ta przemiana jest konieczna do rozpoczęcia zmian w świecie zewnętrznym. Zmian, które spowodują, że nastąpi zdecydowana poprawa relacji z samym sobą, bliskimi, zdrowia, pracy i sytuacja finansowa.

Jednym z pomocnych rozwiązań są warsztaty, które proponujemy. Zawiera się w nich wiedza teoretyczna, zajęcia praktyczne pracy z podświadomością, medytacje, wizualizacje.

Warsztaty, które prowadzone są w niewielkich grupach, pobudzają rozwój wewnętrzny, wymagając jedynie kilka minut codziennej praktyki.

 

Przykładowe tematy:

– Czym są wartości i ich przekonania.

– Jaką rolę i zadania spełniają w życiu jednostki i grup społecznych.

– Schemat ich powstawania.

– Jak rozpoznać, zrozumieć i zmienić przekonania, które już nam i otoczeniu nie służą, w takie, które spełnią nasze wyobrażenie w bardziej przyjazną nam jakość życia.

 

Korzyści z warsztatów najczęściej wymieniane przez uczestników:

* więcej radości i pogody ducha

* uwolnienie od emocjonalnych obciążeń przeszłości i lęku o przyszłość

* wzrost witalności i entuzjazmu

* umiejętność akceptowania siebie i innych

* poszerzenie świadomości

* więcej odwagi i pewności w wychodzeniu naprzeciw codziennym wyzwaniom

* większa otwartość i naturalność w kontaktach z ludźmi

* wzrost odpowiedzialności

* poprawa zdrowia

 

CO DAJĄ WARSZTATY I KURSY?

 

Obecnie jest bardzo dużo książek i publikacji mówiących o rozwoju osobistym, duchowym itp.

Teoretycznie można się zastosować do wskazówek i praktykować samodzielnie doskonalenie siebie i swoich potencjalnych możliwości. Praktyka pokazuje zupełnie coś innego. Samodzielna praca niestety nie przynosi takich efektów, jakich się oczekuje, jest powierzchowna i tak naprawdę powinna być uzupełnieniem pracy, którą wykonuje się w grupie podczas warsztatów czy kursów. Szkolenie pod kierunkiem nauczyciela i przy wsparciu grupy przynosi wspaniałe efekty i jest trwałe. Gwarantuje też spotkania z ludźmi podobnie myślącymi i pragnącymi tak, jak my dokonać istotnych zmian w zaprowadzeniu harmonii w swoim życiu.

Żyć pięknie to Żyć świadomie.

Prowadzi Lidia Król – Terapeutka z wieloletnim doświadczeniem. Psychotronik. NLP. Huna. Bioterapia. Terapia Światłem. Ma-uri. Instruktorka masażu dźwiękiem wg Metody Petera Hessa. Numerologia Tarot.

 

Warsztat

26 – 27 września 2020, godz. 10-18 z godzinną przerwą na obiad

Prowadzi Lidia Król

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.

Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

 

Zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413