Zdrowie bez chemii

0
Kiedy:
13-09-2019@18:00 – 20:00
2019-09-13T18:00:00+02:00
2019-09-13T20:00:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
donacja z serca
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Zdrowie bez chemii @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

Zapraszam wszystkich mających otwarty umysł i świadomych zmian, jakie dokonują się obecnie w medycynie.
Szczególnie gorąco zapraszam osoby, które od miesięcy nie mogą pozbyć się bólu, osoby, które borykają się z zaburzeniami snu, osoby, które chcą oczyścić organizm i schudnąć oraz takie, które chcą już dziś zadbać o urodę, piękno i wieczna młodość.

Powstał wynalazek bez precedensu na skale światową i chcę Wam o tym opowiedzieć !!! Firm suplementacyjnych są tysiące, a to jest jedyne w świecie rozwiązanie oparte na fizyce. Tu żadna chemia nie wnika do ciała – organizm sam odzyskuje równowagę, wystarczy mu bodziec i nasz organizm wie, co robić, aby homeostaza wróciła. To oznacza zdrowie ‼ Laboratoria dotowane przez rządy 40 lat pracowały, by uzyskać podobne efekty… i my to mamy.

Od 14 lat naukowiec David Schmidt pracuje nad udoskonalaniem tej metody. Najpierw była redukcja bólu i wzrost energii, likwidacja bezsenności. Potem zatrzymanie procesów starzenia poprzez obniżenie stresu, odtrucie i regenerację organizmu, poprawa jakości skóry. Obecnie już III generacja bioelektrod – realne cofnięcie zegara biologicznego !!! Jest to jedyne w świecie rozwiązanie stymulacji namnażania naszych własnych komórek macierzystych, oparte o fizykę i poparte badaniami, w dodatku dostępne dla każdego w cenie znacznie niższej niż inne metody.

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO , zapewniam, że będzie ogromna dawka wiedzy i energii, jaka może zmienić Twoje życie.

Prowadzi Marlena Kleśta – masażysta z zawodu, sportowiec, fascynatka zdrowego trybu życia i promotor zdrowia. Odkryła oczywiste znaczenie równowagi w naszym życiu i organizmie. Poznała produkt, który stymuluje organizm od wewnątrz i w naturalny sposób prowadzi go w kierunku homeostazy. Bardzo chce o nim opowiedzieć całemu światu. Stało się to jej misją i pasją oraz sposobem na biznes. Opowie o nanomedycynie jako doskonałej profilaktyce, ale również metodzie / terapii wyprowadzającej organizm z trudnych stanów zdrowotnych.

Kontakt do prowadzącej 691 935 269

Spotkanie otwarte (zapisy nie są konieczne)

13 września 2019, godz. 18 – 20

Donacja z serca

Prowadzi Marlena Kleśta

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.

Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *