Wyprawa do Wnętrza Siebie

0
Kiedy:
31-05-2019@18:00 – 02-06-2019@15:00
2019-05-31T18:00:00+02:00
2019-06-02T15:00:00+02:00
Gdzie:
Krasków
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Wyprawa do Wnętrza Siebie @ Krasków

STAŃ W SWOJEJ PRAWDZIE I BĄDŹ WDZIĘCZNY

„Czy jesteście gotowi zobaczyć siebie takimi, jakimi jesteście w głębi swej istoty?”

„Czy prawda o Was jest Waszą radością?”

Wszyscy pewnie bardzo entuzjastycznie odpowiadacie sobie na te pytania. Jednak wspólna podróż, którą Wam proponujemy, to wyzwanie, które może rozpocząć głęboki proces w każdym z nas i otworzyć niedostępne dotąd obszary naszego Jestestwa.

Zapraszamy Was do odwiedzenia Kryształowej Góry w Kraskowie. Do 2008 roku na tym terenie działała kopalnia kwarcu, który wykorzystywany był do celów przemysłowych. Wraz z zaprzestaniem wydobywania surowca, Kryształowa Góra zaczęła odsłaniać stopniowo skrywane w niej od wieków tajemnice. Pojawiła się również świadomość wagi skarbów, które ma do zaoferowania. Wszyscy, którzy tutaj przybywają, znajdują się w polu oddziaływania gigantycznego kryształu, którego masa wynosi ponad 5 milionów ton w postaci jednej żyły tego minerału. Ma długość 500 metrów i szerokość 80-90 metrów. Jest on również wyniesiony 30 metrów nad ziemię i to właśnie czyni go wyjątkowo aktywnym.

Każdy z przybyłych doświadcza tutaj swoistego odnowienia. Opuszcza to miejsce hojnie obdarowany i zdumiony. Zadziwiający jest fakt, że oczyszczenie i uzdrowienie dokonuje się na wszystkich poziomach ludzkiego istnienia i staje się zmianą nieodwracalną.

Wewnątrz złoża kwarcu znajduje się źródło, z którego wypływa Wodą Życia o niespotykanej energii, strukturze oraz przebogatym składzie chemicznym. To właśnie ona wraz ze wszechobecnie odczuwalną błogą energią kryształu o wyjątkowo żeńskich atrybutach, stanowi cudowne, boskie narzędzie do transformacji i wzrastania. Przebywając w Kraskowie, mamy możliwość napicia się jej, bądź też opłukania nią swojego ciała.

To Miejsce Mocy daje przestrzeń, by przyjrzeć się sobie i pojąć, że jesteśmy odpowiedzią na wszystkie pytania, które nosimy wewnątrz. Energie tam występujące trafiają prosto do naszych serc i otwierają je na Miłość.

Wyprawa, do której zachęcamy, ma swoją specyfikę. Przede wszystkim otwieramy się na działanie tego miejsca w nas. Nie są planowane żadne ramowe zajęcia i jest dobrowolność w uczestniczeniu we wspólnych działaniach (wieczorne ogniska, kąpiele w wodzie itp.). Przyjmujemy postawę wdzięczności i gotowości na obdarowanie się swymi talentami wzajemnie – możesz np. zabrać ze sobą instrumenty, które są Ci bliskie.

Swoim ciepłem i wiedzą podzieli się z nami Opiekun Kryształowej Góry – Ryszard, który jest człowiekiem bardzo otwartym i szczerym, z czystymi intencjami oraz szlachetnymi ideałami. Jego wspaniałe opowieści zapewne będą jednym z cenniejszych darów, które otrzymamy.

Program wyprawy – bez programu

Zapraszamy Cię w podróż do odkrycia samego siebie i celebrowanie swego wewnętrznego piękna.

 

 

Wyprawa do Wnętrza Siebie

31 maja 2019 od godz. 18 – 2 czerwca 2019 do godz.15

Przy opowieściach Opiekuna Kryształowej Góry – Ryszarda Walczaka
lub
samemu w domku medytacyjnym albo w lesie

 

W cenie:
– pobyt na terenie kopalni i noclegi,
– śniadania i sobotnia kolacja.

Informacje ogólne:
– obiady we własnym zakresie w pobliskiej restauracji
– własny dojazd (zgłaszajcie, kto jedzie samochodem i może kogoś zabrać lub kto chce się z kimś zabrać)
– na piątkowe ognisko prosimy przywieźć produkty z domu
– wszystkie posiłki przygotowujemy i spożywamy razem
– noclegi we własnych namiotach, na własnych materacach i we własnych śpiworach
– warunki higieniczne są spartańskie: na miejscu jest toi-toi, a czystość zapewni nam żywa woda z miski
– fajnie by było, gdyby posiadacze instrumentów zabrali je ze sobą, dodadzą barwy ogniskom
– proszę zabrać strój odpowiedni do pogody
– przyda się latarka
– na miejscu można zakupić żywą wodę i kwarc
– ubezpieczenie NW we własnym zakresie
– wpłacona kwota  nie jest zwracana w przypadku wpłaty i nieprzybycia uczestnika na warsztat. Odwołać uczestnictwo można tylko do końcowego terminu przyjmowania zapisów i wpłat.

Miejsce:

Kryształowa Góra znajduje się we wsi Krasków, w gminie Marcinowice, oddalonej 43 km od Wrocławia i około 10 km od góry Ślęży.

 

Informacje i zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *