Wyjątkowa Siła Probiominerału

0
Kiedy:
16-10-2019@18:00 – 20:00
2019-10-16T18:00:00+02:00
2019-10-16T20:00:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
donacja z serca
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Wyjątkowa Siła Probiominerału @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

Zapraszamy na spotkanie z autorem książki  Sławomirem Salerkiem „Wyjątkowa siła probiominerału” napisanej wraz z prof. Siergiejem Batieczko. Dowiemy się, w jaki sposób autor zajął się probiotykami i jak doszło do współpracy z prof. Batieczko,  jakie korzyści na nasz organizm ma biomineralizacja oraz jak zrobić super-wodę na własny użytek.

Zdrowy układ pokarmowy zapewnia pełnowartościowe funkcjonowanie podstawowych narządów i układów człowieka. Rozwój wielu procesów patologicznych  w organizmie spowodowany jest zaburzeniem mikroflory jelitowej. Częścią terapii mikrobiologicznej są probiominerały , które neutralizują obciążenie toksyczne oddziałujące na nasz organizm, regeneruje normalną mikroflorę, kwasowość  i odczyn.

Również biomineralizacja wody pitnej działa bardzo „mądrze” – wypełnia organizm energią witalną, na skutek czego zmienia się pH płynu wewnątrzkomórkowego i wzrasta odporność organizmu. Potem sam organizm wysyła energię życiową tam, gdzie uznaje za konieczne.

Każda choroba stanowi efekt zaburzenia równowagi  i/lub przesunięcia jej w górę lub w dół w stosunku do indywidualnego poziomu człowieka.

Warto wiedzieć, że biomineralizacja normuje pracę układu pokarmowego, neutralizuje i wydala z organizmu toksyny, zmniejsza utratę elektrolitów, sprzyja poprawie czynności mikroorganizmów pożytecznych dla człowieka. Okłady umieszczone na chorym narządzie są równoznaczne z silnym oddziaływaniem magnetycznym, co daje im siłę i zdrowie.

Prowadzi Sławomir Salerek – absolwent Akademii Rolniczej w Lublinie, zamieszkały w Lublinie, prowadzący badania w kierunku wykorzystania probiominerałów jako suplementów diety (badania były prowadzone na Ukrainie), dodatku do wody pitnej, fito- PBM, produkcji wysokiej jakości żywności (Instytut Biotechnologii Uniwersytet Przyrodniczy), badań mikrobiologicznych (Instytut Biologii i Biotechnologii UMCS).

Trzy lata temu do współpracy zaprosił go prof. Sergiej Batieczko, efektem tej współpracy jest książka „Wyjątkowa siła Probiominerału” Opracowanie to jest poświęcone szerokim możliwościom zastosowania PBM oraz analizie wody i jej poprawie jakościowej- informacyjnej.

Rozmowa ze Sławomirem Salerkiem, część 1

Rozmowa ze Sławomirem Salerkiem, część 2

Rozmowa ze Sławomirem Salerkiem, część 3

 

Spotkanie otwarte (zapisy nie są konieczne)

16 października 2019, godz. 18 – 20

Donacja z serca

Prowadzi Sławomir Salerek

 

Na spotkaniu będzie można zakupić produkty i książki prowadzącego.

 

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.

Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *