Relacja Tantryczna – Warsztat Pary dla Par

0
Kiedy:
24-11-2018@00:00 – 25-11-2018@00:00
2018-11-24T00:00:00+01:00
2018-11-25T00:00:00+01:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
370 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Relacja Tantryczna - Warsztat Pary dla Par @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

Dalai Lama zapytany kiedyś o to czy jest oświecony odpowiedział, że nie osiągnie oświecenia w tym życiu. Dlaczego? Powiedział, że jest to dla niego niemożliwe, ponieważ jest mnichem i nie może praktykować z Tantryczną Partnerką. Wg. wielu ścieżek duchowych świadomy związek intymny może być potężnym narzędziem rozwoju. Pozwala wzbudzić olbrzymią energię, uwolnić się od egotycznych wzorców postrzegania i otworzyć się na siebie, drugiego człowieka i świat.

DLA KOGO?
Wydarzenie jest dla wszystkich par*, które pragną rozwijać się w związku oraz uzdrawiać i/lub ulepszać swoje wzorce relacyjne w zgodzie z filozofią Tantry.

*zorganizujemy w przyszłości wydarzenie dla singli zainteresowanych tematyką i byciem w tantrycznej relacji w przyszłości

TEMAT
Celem inicjatywy „Relacja Tantryczna” jest rozpowszechnianie wiedzy oraz praktyk umożliwiających uzdrawianie negatywnych wzorców i wspólny rozwój w relacji. Warsztaty i coaching na temat relacji prowadzimy wspólnie jako para. Zajmujemy się relacją miłosną w szerszym wymiarze nie skupiając się wyłącznie na seksualności. Nasze warsztaty stanowią owoc naszych doświadczeń i wzrostu w relacji całkowicie podporządkowanej wspólnemu rozwojowi duchowemu. Wykorzystujemy wiedzę i praktyki tradycji tantrycznych i medytacji oraz współczesnej terapii i coachingu dla par.

PROGRAM
Warsztat składa się z m.in. z:
– wykładów na temat teorii tj. starożytnej, jak i współczesnej wiedzy
– rozmów we wspólnym lub w gronie samych mężczyzn i samych kobiet
– technik komunikacji ćwiczonych w parach
– medytacji i prostych praktyk oddechowych i jogicznych
– ćwiczeń tantrycznych możliwych do zastosowania na warsztacie warsztacie (warsztat nie przewiduje fizycznej nagości ani zachowań erotycznych; traktujemy tę sferę jako prywatną i wszelkie narzędzia i wskazówki jakie podamy uczestnikom w tym zakresie są do eksploracji w domu)

Prowadzą Robert i Veronika – prowadzimy inicjatywę Tkanka, ponieważ radość sprawia nam dzielenie się głębokimi i prostymi metodami samodoskonalenia. Wierzymy, że w obecnych czasach jest wielka potrzeba dostępu do tego typu narzędzi. Rozpowszechniamy je za pomocą zajęć i warsztatów, coachingu indywidualnego oraz artykułów i nagrań (dostępnych na YouTube).
Praktykujemy Tantrę. Odbyliśmy też trening w innych podejściach oraz metodologiach i stale się rozwijamy. Naszą główną ścieżką duchową jest Dzogczen. Nie jesteśmy nauczycielami duchowymi ani nie przekazujemy wiedzy Dzogczen.
Więcej o Tkance możecie dowiedzieć się z naszej strony na Facebooku i strony www.tkanka.eu (w przygotowaniu).

Warsztat

24 – 25 listopada 2018

Cena 370 zł od pary

Prowadzą Robert i Veronika

Dokładne godziny będą podawane w wydarzeniu, radzimy jednak chętnym parom zarezerwować cały weekend dla siebie, aby móc skupić się na wspólnym przeżywaniu tego wydarzenia.

https://www.facebook.com/events/174668263437021/

 

Zapisy i informacje u prowadzacych:

Mail: tkankaeu@gmail.com

Telefon: 788 775 633 – Robert ; 601 367 627 – Veronika

 

Ze względu na wasz komfort i wasze bezpieczeństwo liczba miejsc jest ograniczona – na warsztacie będzie tylko kilka par. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy odbywają się mailowo.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł tytułem „TAO” na nr konta:

37 1140 2004 0000 3102 7621 3065

Zaliczka nie podlega zwrotowi, ale w przypadku niemożności wzięcia udziału może być odliczona od ceny udziału w kolejnym warsztacie (dowolnym warsztacie Tkanki).

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

 

wejście z Pasażu Schillera, budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *