Radykalne Samowybaczanie i Radykalna Manifestacja Marzeń

0
Kiedy:
27-06-2020@10:00 – 28-06-2020@15:00
2020-06-27T10:00:00+02:00
2020-06-28T15:00:00+02:00
Gdzie:
Łódź Śródmieście
Koszty:
400 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Radykalne Samowybaczanie i Radykalna Manifestacja Marzeń @ Łódź Śródmieście

Radykalne Samowybaczanie

Jakże często obwiniamy się z powodu czegoś, co zrobiliśmy lub czego nie zrobiliśmy, choć wydaje nam się, że należało. Jak często nie akceptujemy siebie pod względem fizycznym czy psychicznym, co prowadzi do konfliktów z otoczeniem, niepowodzeń, a nawet chorób.

Podczas warsztatu zobaczymy, jak możemy uwolnić się od nieuzasadnionych często wyrzutów sumienia i kompleksów oraz zrozumieć, że pomimo tego, co o sobie myślimy, jesteśmy wyjątkowi doskonali tacy, jacy jesteśmy, i że wszystko, co dzieje się w naszym życiu, jest doskonałe.

Opierając się na metodzie Radykalnego Wybaczania, poznamy praktyczną metodę  Radykalnego Samowybaczania, która pozwala nam wyzbyć się poczucia winy, wstydu, gniewu, lęku oraz innych negatywnych emocji, niszczących nam życie i w pełni zaakceptować siebie.

Radykalna Manifestacja Marzeń

Możesz stworzyć takie życie, jakiego pragniesz, jeśli zaufasz że jesteś przyczyną, nie skutkiem i otworzysz się na myślenie o Wszechświecie jako o źródle nieograniczonej obfitości.

Coraz więcej osób zaczyna sobie zdawać sprawę z tego, że życie nie jest czymś, co nam się przydarza, ale że to my sami je tworzymy. Możemy to osiągnąć poprzez zastosowanie prawa przyciągania; dzięki niemu możemy stworzyć taką rzeczywistość, jakiej pragniemy. Stąd też każdy z nas posiada wrodzoną moc manifestowania rzeczywistości za pomocą własnych myśli i przekonań.

Jednak, pomimo usilnych starań, często nie udaje się nam uzyskać oczekiwanych rezultatów, co rodzi frustrację i poczucie porażki.

Brak powodzenia w manifestowaniu wynika z dwóch podstawowych powodów:

  1. Nasze wibracje są zbyt niskie, by dać nam moc niezbędną do świadomego stosowania prawa przyciągania, tak abyśmy mogli wykreować to, czego świadomie pragniemy. Przyciągamy raczej to, czego chce nasza podświadomość, a co zazwyczaj nie pokrywa się z naszymi świadomymi intencjami. Podświadomość blokuje realizację naszych pragnień niskimi wibracjami w postaci podstawowych, negatywnych przekonań, lęków, poczucia winy, gniewu, urazy i innych form negatywnej energii. Nasze wibracje możemy podnieść wtedy poprzez zastosowanie Radykalnego Wybaczania.
  2. Zmiana naszej świadomości nie dokonała się jeszcze na tyle głęboko, byśmy mogli zaufać, że gdy oddamy wszystko w ręce Ducha (nowy model myślenia), dostaniemy to, czego pragniemy. A gotowość do poddania się Duchowi to podstawa procesu manifestacji.

Radykalne wzmocnienie jako transformacja – zachodzi na głębszym poziomie i doprowadza nas  do punktu, w którym możemy zamanifestować wszystko, czego pragniemy, czyli zachodzi Radykalna Manifestacja Marzeń.

WZMOCNIENIE = ZWIĘKSZENIE POCZUCIA WŁASNEJ MOCY = WEWNĘTRZNA TRANSFORMACJA, czyli:

– porzucenie dotychczasowego sposobu myślenia

– zmianę systemu myślenia, wartości i przekonań.

– przyjęcie nowego modelu myślenia i postrzegania rzeczywistości, dzięki któremu możemy poczuć prawdziwą moc jako istoty duchowe, zdobywając duchowe doświadczenia w ludzkim świecie oraz w ciele fizycznym.

Podczas warsztatu będziemy praktycznie uczyć się manifestować swoje marzenia,  a także uzdrawiać swóje związki lub manifestować nowe.   Dodatkowo też będziemy manifestować pieniądze i dobrobyt.

 

Prowadzi Romuald Kosznik – Konsultant Biologii Totalnej/Recall Healing, naturoterapeuta, trener rozwoju osobistego

 

Warsztat

27 i 28 czerwca 2020, godz. 10 – 18 i 10 – 15

Cena 400 zł

Prowadzi Romuald Kosznik

Warunkiem uczestniczenia w warsztatach Radykalnej Manifestacji Marzeń jest wcześniejszy udział w warsztatch Radykalnego Wybaczania.

Jeśli ktos na takich warsztatach nie był, musi poznać istotę Radykalnego Wybaczania poprzez książkę Colina Tipplinga „Radykalne Wybaczanie”

 

Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata całej kwoty do 20 czerwca na rachunek bankowy:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

55 1020 3352 0000 1002 0152 6748

tytułem Radykalne Samowybaczanie + imiona i nazwiska uczestników”.

W każdym przypadku prosimy o podanie numeru telefonu.

 

Informacje i zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

 

Miejsce:

podamy mailowo na tydzień przed spotkaniem, wybór sali zalezy od ilości uczestników

Informacje dodatkowe:

– posiłki we własnym zakresie, organizator zapewnia kawę, herbatę i drobny poczęstunek
– jeżeli zaliczka lub cała kwota nie wpłynie w terminie dwóch dni od momentu dokonania rezerwacji, rezerwacja jest zwalniana.
– zwrot wpłaconej kwoty  następuje w sytuacji odwołania warsztatu z przyczyn zależnych lub niezależnych od organizatora.
– wpłacona kwota  nie jest zwracana w przypadku wpłaty i nieprzybycia uczestnika na warsztat. Odwołać uczestnictwo można tylko do końcowego terminu przyjmowania zapisów i wpłat.
– opłacenie wydarzenia i uczestnictwo w nim jest jednoznaczne z akceptacją formy prowadzenia warsztatu. Wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
– na podane numery telefonów oddzwaniamy wyłącznie w przypadku odwołania warsztatu lub zmiany warunków!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *