Powrót do Korzeni – grupa otwarta

6
Kiedy:
11-11-2019@18:00 – 21:00
2019-11-11T18:00:00+01:00
2019-11-11T21:00:00+01:00
Gdzie:
ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
20 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Powrót do Korzeni – grupa otwarta @ ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

Każdy z nas ma swoje „korzenie”, czyli pochodzenie, język przodków, miejsce urodzenia, dorastania.

Korzenie to rodzina dająca nam to, co najcenniejsze, czyli miłość, poczucie bezpieczeństwa, zakorzenienie w wartościach i normach. Często nie wiemy, co wydarzyło się naszym rodzie, u naszych dziadków, pradziadków, prapra….. A jednak ma to bezpośredni wpływ na nasze zachowanie.  Tu pewnie niektórzy się spytają, jak to możliwe, przecież oni dawno nie żyją. Ale kiedyś żyli i w ich życiu mogły się zdarzyć przykre lub tragiczne historie, które zmieniły losy wielu pokoleń.

Korzenie człowieka są niezbywalne, nie możemy z nich po prostu zrezygnować. One stanowią o naszej tożsamości.

 

Nasze spotkania w grupie, którą prowadzić będzie bioenergoterapeuta, radiesteta, wybitny specjalista od terapii, których bardziej popularna nazwa brzmi „Ustawienia systemowe” – Józef Jedlicki Malkow mają służyć zrozumieniu zależności pomiędzu własnym życiem a historią własnego rodu. Prowadzący pokaże to przy pomocy ustawień archetypowych oraz wyjaśni zagadnienia z tym związane. W grupie będzie można również przedyskutować różne tematy.

Prowadzi Józef Jedlicki Malkow – od 10 lat prowadzi terapie uzdrawiania relacji klanowych , a jego inspiracją był Bert Hellinger i jego Metoda Konstelacji Rodzinnych. Wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z klientem pozwoliło mu stworzyć unikatową formę Konstelacji Rodzinnych właściwą tylko dla prowadzącego nazwaną z czasem „Przywracanie miłości i mocy rodowej” . Metoda ta jest drogą do uwolnienia sie od uwikłań i traum ,dając też możliwość odnalezienia swojego miejsca w rodzie i w świecie . Jest przepiękną choć bywa, że również trudną podróżą do wnętrza duszy , która pozwala odzyskać moc i spokój płynące z naszych korzeni. Praca ta pokazuje jak wygląda wzajemne oddziaływanie teraźniejszości z żywą przeszłością . Poznanie rodzi zrozumienie a ono może budować akceptację oraz przywracać porządek i zmieniać perspektywę postrzegania swojego miejsca w rodzinie , możemy rozpoznać kim w niej jesteśmy, co w dalszej kolejności prowadzi do uzdrowienia nas samych oraz naszych relacji w świecie.

 

Spotkania cykliczne w 2 i 4 poniedziałek miesiąca

10 i 24 luty 2020, godz. 18 – 20.30

Cena 20 zł

Prowadzi Józef Jedlicki Malkow

 

Szczegółowe informacje na temat warsztatu u prowadzącego:

tel. 607 181 854

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.
GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.
Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

 

Informacje:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

6 Responses

 1. Małgorzata
  | Odpowiedz

  Ciekawe

 2. Marta
  | Odpowiedz

  Ostatnie spotkanie w grupie bardzo mnie poruszyło. Temat zrodził się niejako sam, bo prowadzący mówił o dzieciach, ich narodzinach w rodzinie i tak jakoś postanowiliśmy przyjrzeć się rodzicom, którzy oczekują dziecka. Pole pięknie nas poprowadziło, zobaczyliśmy 4 modele rodziców/rodzin i jakie skutki ma to dla synów i córek. Między innymi była rodzina, gdzie rola matki i ojca (kobiety i mężczyzny) były idealne, a dzieci z ich związku poszły w życie bez lęku, wierzące w swoje siły i możliwości. Natomiast w rodzinie, gdzie ojciec odrzuca dziecko jeszcze podczas ciąży matki, widać było wyraźnie, jakie trudności w dorosłym życiu mają potem dzieci. Zaznaczam, że poczucie odrzucenia dziecka przez ojca nie jest widoczne – nie wyraża tego słowami, nie pokazuje tego na zewnątrz, ma tylko bardzo cichą, może nawet nieuświadomioną niechęć. A to już wystarczy, aby zachwiać ich poczuciem bezpieczeństwa.
  Niezwykle ciekawe zajęcia!

 3. Jola
  | Odpowiedz

  Rozpisałam sie na temat poniedziałkowych spotkań POWRÓT DO KORZENI. Opisałam co mi to robi, jak mnie zmieniają te spotkania i jaką wnoszą zmianę w moje życie. Potem awaria komputera i wszystko straciłam 🙂
  Teraz napiszę jeszcze raz ale krótko.
  Świetny pomysł, prowadzący i miejsce. Dziękuję ze mogę uczestniczyć w takich spotkaniach i wprowadzać zmiany w swoje życie 🙂

 4. Artur
  | Odpowiedz

  Dobrze, że jest takie miejsce, gdzie można uczyć się o sobie. Dziękuję 🙂

 5. Krzysztof P
  | Odpowiedz

  Poniedziałkowe spotkania Powrót do korzeni cieszą mnie, bo pokazują to czego nie widać na co dzień, co nie jest w ogóle widoczne gołym okiem a jedynie odczuwane naszymi ciałami. Żeby jednak to poczuć, trzeba nauczyć sie uważności i kontaktu z samym sobą.
  Tu właśnie tego doświadczam, uczę się i poznaję swoje uczucia i emocje. Świetne spotkania, grupa ludzi, prowadzący z ogromną wiedzą i uwagą na innych i miejsce, w którym czujesz się bezpiecznie i po domowemu:)
  Dziękuję DOBRE ŻYCIE, że jesteś 🙂

 6. Olek S
  | Odpowiedz

  kiedys tam słyszałem od kogos o ustawieniach, nie do konca do mnie docierało o co kaman dopóki wczoraj sam nie poczulem. No a potem do mnie dotarło dlaczego nic nie rozumialem z opowieści znajomych, no bo sie nie da opowiedzieć, trzeba samemu poczuć. Co tu mam dalej mowic, po prostu MEGA!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *