Powrót do Korzeni – grupa otwarta

1
Kiedy:
10-12-2018@18:00 – 21:00
2018-12-10T18:00:00+01:00
2018-12-10T21:00:00+01:00
Gdzie:
ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
20 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Powrót do Korzeni – grupa otwarta @ ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

Każdy z nas ma swoje „korzenie”, czyli pochodzenie, język przodków, miejsce urodzenia, dorastania.

Korzenie to rodzina dająca nam to, co najcenniejsze, czyli miłość, poczucie bezpieczeństwa, zakorzenienie w wartościach i normach. Często nie wiemy, co wydarzyło się naszym rodzie, u naszych dziadków, pradziadków, prapra….. A jednak ma to bezpośredni wpływ na nasze zachowanie.  Tu pewnie niektórzy się spytają, jak to możliwe, przecież oni dawno nie żyją. Ale kiedyś żyli i w ich życiu mogły się zdarzyć przykre lub tragiczne historie, które zmieniły losy wielu pokoleń.

Korzenie człowieka są niezbywalne, nie możemy z nich po prostu zrezygnować. One stanowią o naszej tożsamości.

 

Tematem spotkania będzie:

Święta – czy to już tylko komercja?

Już niedługo! Piękny, cudny, kolorowy i radosny czas Świąt! Smak karpia, zapach ciasta, może spadnie śnieg…… Posiedzi się z rodziną, będzie wesoło.

Juz myślimy, już planujemy, już organizujemy, a w tyle głowy pytanie, co kupić na prezent? Reklamy pokazują same smartphony i laptopy lub drogie perfumy. A jak cię na to nie stać, to weź pożyczkę.

Biznes górą! Już nieważne spotkania z rodziną, czasem dawno niewidzianą. Już ważne, jaki prezent oni mnie, a ja im. Już nieważna zupa grzybowa i karp w galarecie, wspólne kolędy i sianko pod obrusem, tylko ile prezentów dostanę.

I wracamy do domu, zadowoleni, najedzeni, może trochę zmęczeni. W domu oglądamy prezenty jeszcze raz, każdy ma swoja wartość, bo przecież inni włożyli trud, aby coś wymyśleć, pójść i kupić. Ale jeden prezent jest szczególny – to szalik zrobiony na drutach. Jest w kolorach, jakich lubię. Widać, że jest ciepły, bo taki długi. Jest też trochę krzywy, ale to robi go wyjątkowym. Ten szalik nie kosztował dużo pieniędzy, ale ile jest w nim miłości i uwagi dla mnie. Ktoś poświęcił dużo czasu na zrobienie go –  dla mnie. I nie zamienię go nigdy nawet na najlepszego smartphona!

A może to dobry pomysł nie tylko na Święta – być uważnym na innych ludzi?

 

 

Nasze spotkania w grupie, którą prowadzić będzie bioenergoterapeuta, radiesteta, wybitny specjalista od terapii, których bardziej popularna nazwa brzmi „Ustawienia systemowe” – Józef Jedlicki Malkow mają służyć zrozumieniu zależności pomiędzu własnym życiem a historią własnego rodu. Prowadzący pokaże to przy pomocy ustawień archetypowych oraz wyjaśni zagadnienia z tym związane. W grupie będzie można również przedyskutować różne tematy.

Prowadzi Józef Jedlicki Malkow – od 10 lat prowadzi terapie uzdrawiania relacji klanowych , a jego inspiracją był Bert Hellinger i jego Metoda Konstelacji Rodzinnych. Wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z klientem pozwoliło mu stworzyć unikatową formę Konstelacji Rodzinnych właściwą tylko dla prowadzącego nazwaną z czasem „Przywracanie miłości i mocy rodowej” . Metoda ta jest drogą do uwolnienia sie od uwikłań i traum ,dając też możliwość odnalezienia swojego miejsca w rodzie i w świecie . Jest przepiękną choć bywa, że również trudną podróżą do wnętrza duszy , która pozwala odzyskać moc i spokój płynące z naszych korzeni. Praca ta pokazuje jak wygląda wzajemne oddziaływanie teraźniejszości z żywą przeszłością . Poznanie rodzi zrozumienie a ono może budować akceptację oraz przywracać porządek i zmieniać perspektywę postrzegania swojego miejsca w rodzinie , możemy rozpoznać kim w niej jesteśmy, co w dalszej kolejności prowadzi do uzdrowienia nas samych oraz naszych relacji w świecie.

 

Spotkania cykliczne Powrót do Korzeni

 26 listopada 2018, godz. 18 – 20.30

Cena 20 zł

Prowadzi Józef Jedlicki Malkow

 

Szczegółowe informacje na temat warsztatu u prowadzącego:

tel. 607 181 854

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.
GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.
Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

 

Informacje:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

  1. Małgorzata
    | Odpowiedz

    Ciekawe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *