Zodiakalne koło życia

0
Kiedy:
24-10-2019@18:00 – 21:30
2019-10-24T18:00:00+02:00
2019-10-24T21:30:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul.Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
20 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Zodiakalne koło życia @ Łódź, ul.Sienkiewicza 61

Jeśli fascynuje Cię Astrologia, wpływ planet  oraz chcesz się dowiedzieć, czy jesteś emocjonalnym Skorpionem czy stanowczym Koziorożcem, a może wrażliwą Rybką? Może jesteś flirciarą Wagą, a może odważnym Baranem, cierpliwym Bykiem czy tez ostrożnym Rakiem?  Chcesz bliżej poznać siebie, swoje możliwości, z kim Ci po drodze, a kogo lepiej unikać, jak reagujesz na niepowodzenia albo w czym najlepiej się czujesz, w jakiej pracy, z kim stworzysz związek idealny, a z kim będziesz mógł „konie kraść”.

 

Zodiakalne koło życia

Rysunek horoskopu pokazuje  w pierwszej linii konstelację nieba w pewnej określonej chwili. Jednak horoskop to coś więcej niż tylko astronomiczno-matematyczny arkusz papieru – w całej swojej strukturze buduje kompleksowy symbol, który daje informacje o wielu aspektach naszego życia.

A mianowicie, rysunek horoskopu sklada się z kilku okręgów ułożonych symetrycznie.

Jeśli potraktujemy horoskop jako mandalę i jako formę medytacji nad samym sobą, to doświadczymy uporządkowania przeciwności i sprzeczności życiowych.

 

Baran

Baran zwiastuje początek, wiosnę, działanie. Rządzi nim planeta Mars – wybuchowa, nerwowa niosąca pęd do działania. Jest żywiołem ognia i jak ogień może spalić  albo wzniecić. To od nas zależy, jak wykorzystamy energię Barana. Osoby spod tego znaku są odważne, wykazują zamiłowanie do przygód i podróży. Są energiczne, przejmują inicjatywę, ale też bywają impulsywne. Urodzeni przywódcy, uwielbiają rywalizację, najchętniej widzą siebie na pierwszym miejscu na podium, dlatego świetnie sprawdzają się jako sportowcy albo mundurowi, gdzie są jasne zasady i porządek organizacyjny. Barany mają otwarte serce są bardzo serdeczne i przyjacielskie. Nigdy nie oglądają się za siebie, choć nie raz życie da im w kość, zawsze podnoszą się po każdym ciosie i próbują od nowa. Barany są idealistami, tę cechę szczególnie przejawiają kobiety, często wstawiają się za słabszymi. Życiowi optymiści, wierzą, że mogą osiągnąć niemożliwe jak Leonardo da Vinci. On był prawdziwym Baranem. Jego pionierskie wizje i determinacja w realizowaniu najśmielszych marzeń odkrywały przed ludźmi zupełnie nowe horyzonty.

Jakim przyjacielem jest Baran ?

Czy prawdą jest wybuchowość Barana?

Jaki zawód jest najlepszy dla Barana?

Jakim jest pracodawcą, a jakim pracownikiem?

Serdecznie zapraszam na opowieść o zodiakalnych Baranach.

 

 

 

Prowadzi Ryszard V Borowiecki – doświadczony wykładowcą, prowadzącym przez wiele lat program autorski „Spotkania z Astrologią ” w telewizji TOYA. Autor video-bloga www.asborowiecki.net, w którym omawia różne tematy w oparciu o wiedzę astrologiczną. Prowadził wykłady w Polskim Cechu Bioenegroterapeutów w Warszawie, Polskim Stowarzyszeniu Astrologicznym oraz Polskim Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.

 

 

spotkanie omawiające znak Barana

19 marca 2020, godz. 18 – 21.30

 

Cena 20 zł

Prowadzi Ryszard V Borowiecki

Spotkania są dla każdego, niezależnie od posiadanej wiedzy z astrologii

 

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413
mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.
GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.
Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *