Zodiakalne koło życia

0
Kiedy:
24-10-2019@18:00 – 21:30
2019-10-24T18:00:00+02:00
2019-10-24T21:30:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul.Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
20 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Zodiakalne koło życia @ Łódź, ul.Sienkiewicza 61

Jeśli fascynuje Cię Astrologia, wpływ planet  oraz chcesz się dowiedzieć, czy jesteś emocjonalnym Skorpionem czy stanowczym Koziorożcem, a może wrażliwą Rybką? Może jesteś flirciarą Wagą, a może odważnym Baranem, cierpliwym Bykiem czy tez ostrożnym Rakiem?  Chcesz bliżej poznać siebie, swoje możliwości, z kim Ci po drodze, a kogo lepiej unikać, jak reagujesz na niepowodzenia albo w czym najlepiej się czujesz, w jakiej pracy, z kim stworzysz związek idealny, a z kim będziesz mógł „konie kraść”.

 

Zodiakalne koło życia

Rysunek horoskopu pokazuje  w pierwszej linii konstelację nieba w pewnej określonej chwili. Jednak horoskop to coś więcej niż tylko astronomiczno-matematyczny arkusz papieru – w całej swojej strukturze buduje kompleksowy symbol, który daje informacje o wielu aspektach naszego życia.

A mianowicie, rysunek horoskopu sklada się z kilku okręgów ułożonych symetrycznie.

Jeśli potraktujemy horoskop jako mandalę i jako formę medytacji nad samym sobą, to doświadczymy uporządkowania przeciwności i sprzeczności życiowych.

 

Zapraszam na opowieść o Skorpionie

Skorpion reprezentuje żywioł wody, rządzi nim planeta Plutona – Pan życia i śmierci. Może dlatego osoby spod tego znaku są tak demonizowane, ale czy słusznie? Zapewniam, że nie.
Skorpion jest na pewno silną osobowością, bardzo emocjonalny, angażuje się z całą swoją energią nie bacząc na konsekwencje. Skorpiony maja niezwykłą intuicję, która pozwala im przewiercać wzrokiem i prześwietlać innych ludzi paroma celnymi pytaniami. Jeżeli do tego włączymy rozdrabnianie psychologiczne na czynniki pierwsze to już robi się ciekawie. Skorpiony mają złożoną psychikę i tak tez odbierają świat. Są świetnymi psychologami i w tym zawodzie najlepiej się sprawdzają, nawet jeżeli zawodowo nie wykonują tej profesji, to i tak mają do każdego podejście psychologiczne. Wielu ludzi w towarzystwie skorpionów czuje się nieswojo, tak jakby przedstawiciele tego znaku znali wszystkie tajemnice; rozmawiając zaś ze Skorpionami mówią im (chociaż nie chcą!) wszystko to, co woleliby ukryć.
Skorpiony w swoim postępowaniu kierują się skrajnymi uczuciami. wyraźnie zaznaczają antypatie oraz sympatie, co czyni ich cudownymi przyjacielami, ale tez zaciekłymi wrogami. Ludzi ze znaku Skorpiona natura najwyraźniej przeznaczyła na wojowników (w końcu Pluton to wyższa oktawa Marsa). Są energiczni i twardzi, nie zrażają ich kłopoty i wręcz rozkwitają właśnie tam, skąd inni by najchętniej uciekli, tam gdzie piętrzą się trudności, kiedy trzeba podejmować trudne decyzje i gdzie zagraża niebezpieczeństwo. Chętnie pracują jako strażacy, policjanci, lekarze pogotowia i ratownicy. Sprawdzą się też wszędzie tam, gdzie jest coś ukryte, owiane tajemnicą np. szpiegostwo, służby tajne, wywiad. Znakowi Skorpiona podlega też medycyna, szczególnie psychiatria i chirurgia jako, ze jest to walka z ukrytymi wrogami podstępnie i w niewidoczny sposób atakującymi ludzki organizm.
Skorpionice są wspaniałymi matkami, bardzo dbającymi i kochającymi swoje dzieci. Najczęściej na partnerów życiowych wybierają…. też skorpionów. No bo kto by je najlepiej zrozumiał? Ale też świetne związki tworzą z Rybami, Bykami i Wagami.

 

 

Prowadzi Ryszard V Borowiecki – doświadczony wykładowcą, prowadzącym przez wiele lat program autorski „Spotkania z Astrologią ” w telewizji TOYA. Autor video-bloga www.asborowiecki.net, w którym omawia różne tematy w oparciu o wiedzę astrologiczną. Prowadził wykłady w Polskim Cechu Bioenegroterapeutów w Warszawie, Polskim Stowarzyszeniu Astrologicznym oraz Polskim Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.

 

 

spotkanie omawiające znak Skorpiona

24 października 2019, godz. 18 – 21.30

spotkanie omawiające znak Strzelca

21 listopada 2019, godz. 18 – 21.30

spotkanie omawiające znak Koziorożca

19 grudnia 2019, godz. 18 – 21.30

 

Cena 20 zł

Prowadzi Ryszard V Borowiecki

Spotkania są dla każdego, niezależnie od posiadanej wiedzy z astrologii

 

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413
mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.
GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.
Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *