Zodiakalne koło życia

0
Kiedy:
23-05-2019@18:00 – 21:30
2019-05-23T18:00:00+02:00
2019-05-23T21:30:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul.Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
20 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Zodiakalne koło życia @ Łódź, ul.Sienkiewicza 61

Jeśli fascynuje Cię Astrologia, wpływ planet  oraz chcesz się dowiedzieć, czy jesteś emocjonalnym Skorpionem czy stanowczym Koziorożcem, a może wrażliwą Rybką? Może jesteś flirciarą Wagą, a może odważnym Baranem, cierpliwym Bykiem czy tez ostrożnym Rakiem?  Chcesz bliżej poznać siebie, swoje możliwości, z kim Ci po drodze, a kogo lepiej unikać, jak reagujesz na niepowodzenia albo w czym najlepiej się czujesz, w jakiej pracy, z kim stworzysz związek idealny, a z kim będziesz mógł „konie kraść”.

 

Zodiakalne koło życia

Rysunek horoskopu pokazuje  w pierwszej linii konstelację nieba w pewnej określonej chwili. Jednak horoskop to coś więcej niż tylko astronomiczno-matematyczny arkusz papieru – w całej swojej strukturze buduje kompleksowy symbol, który daje informacje o wielu aspektach naszego życia.

A mianowicie, rysunek horoskopu sklada się z kilku okręgów ułożonych symetrycznie.

Jeśli potraktujemy horoskop jako mandalę i jako formę medytacji nad samym sobą, to doświadczymy uporządkowania przeciwności i sprzeczności życiowych.

 

Bliźnięta

Energią BLIŹNIĄT jest powietrze, którą reguluje planeta Merkury. Potrafią, a nawet potrzebują robić wiele rzeczy naraz. Bardzo komunikatywne, otwarte, uwielbiają rozmowy do późnych godzin wieczornych. Potrzebują stale nowych bodźców i wrażeń, inaczej się nudzą. Nie znoszą powtarzalności, dlatego wybierają dwie prace jednocześnie, wtedy najlepiej sie czują. Są bystre, inteligentne i bardzo szybkie. Bliźnięta bardzo dobrze radzą sobie w  świecie finansów, księgowości.  Mają uniejętność gromadzenia informacji, a w odpowiednim momencie potrafią z tych zasobów skorzystać. Kierują się w życiu logiką, mają zdolność analityczną, ale też działają intuicyjnie. Błyskawicznie oceniają ludzi oraz sytuacje, a w połączeniu z instynktowynym wyczuciem podtekstów są znakomitymi psychologami. Mimo tego, te cechy zawodzą, gdy chodzi o ich własne życie. Potrafią sprawnie rozwiązywać cudze problemy nie radząc sobie z własnymi. Wiecznie zamartwiają się czymś, co w końcu i tak się nie wydarzy. Mężczyźni mają opinię podrywacza, niestałego w uczuciach, niezupełnie słusznie, gdyż to, co niektórzy biorą za zainteresowanie seksualne jest często ich zwykłą szczerą i przyjacielską ciekawością. To nie przeszkadza im flirtować, ponieważ doskonale rozumieją sie z płcią przeciwną.

Jakim przyjacielem jest Bliźniak?

Jaki zawód jest najlepszy dla Bliźniaka?

Jakim jest pracodawcą, a jakim pracownikiem?

Serdecznie zapraszam na opowieść o zodiakalnych Bliźniętach.

 

 

Prowadzi Ryszard V Borowiecki – doświadczony wykładowcą, prowadzącym przez wiele lat program autorski „Spotkania z Astrologią ” w telewizji TOYA. Autor video-bloga www.asborowiecki.net, w którym omawia różne tematy w oparciu o wiedzę astrologiczną. Prowadził wykłady w Polskim Cechu Bioenegroterapeutów w Warszawie, Polskim Stowarzyszeniu Astrologicznym oraz Polskim Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.

 

 

 

spotkanie omawiające znak Bliźniąt

23 maja 2019, godz. 18 – 21.30

 

Cena 20 zł

Prowadzi Ryszard V Borowiecki

Spotkania są dla każdego, niezależnie od posiadanej wiedzy z astrologii

 

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413
mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.
GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.
Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *