Zodiakalne koło życia

0
Kiedy:
20-02-2020@18:00 – 21:30
2020-02-20T18:00:00+01:00
2020-02-20T21:30:00+01:00
Gdzie:
Łódź, ul.Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
20 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Zodiakalne koło życia @ Łódź, ul.Sienkiewicza 61

Jeśli fascynuje Cię Astrologia, wpływ planet  oraz chcesz się dowiedzieć, czy jesteś emocjonalnym Skorpionem czy stanowczym Koziorożcem, a może wrażliwą Rybką? Może jesteś flirciarą Wagą, a może odważnym Baranem, cierpliwym Bykiem czy tez ostrożnym Rakiem?  Chcesz bliżej poznać siebie, swoje możliwości, z kim Ci po drodze, a kogo lepiej unikać, jak reagujesz na niepowodzenia albo w czym najlepiej się czujesz, w jakiej pracy, z kim stworzysz związek idealny, a z kim będziesz mógł „konie kraść”.

 

Zodiakalne koło życia

Rysunek horoskopu pokazuje  w pierwszej linii konstelację nieba w pewnej określonej chwili. Jednak horoskop to coś więcej niż tylko astronomiczno-matematyczny arkusz papieru – w całej swojej strukturze buduje kompleksowy symbol, który daje informacje o wielu aspektach naszego życia.

A mianowicie, rysunek horoskopu sklada się z kilku okręgów ułożonych symetrycznie.

Jeśli potraktujemy horoskop jako mandalę i jako formę medytacji nad samym sobą, to doświadczymy uporządkowania przeciwności i sprzeczności życiowych.

 

Tym razem zapraszam na opowieść o Rybach:

Na spotkaniu opowiemy, jakim znakiem są Ryby, czym kierują się w życiu, w jakich zawodach najlepiej się sprawdzą, jaki związek stworzymy z Rybami.
Znak Ryb ostatni z 12 zodiaków kończy zodiakalny cykl. Należy do żywiołu wody i do grupy znaków zmiennych. Rządzi nim planeta Neptun.
U wszystkich znaków Wody głównym problemem jest poczucie bezpieczeństwa i związane z tym emocje. I oto Raki czują się bezpieczne przez to, że się chwytają materialnego schronienia, domu, rodziny i pamiątek 🙂 Ryby myślą przede wszystkim o innych, współczując innym, poświęcając się i ofiarowując siebie. Neptun sprawia, że Ryby słuchają przede wszystkim podświadomości, dlatego interesują się mistycyzmem, religią,mają zamiłowanie do wszystkiego, co dziwne, kierują się intuicją. Zdolność ta może rozwinąć dar jasnowidzenia oraz drugi wzrok, który pozwala widzieć aurę i nawiązywać kontakt z istotami bezcielesnymi.
Ludzie spod tego znaku są romantykami i idealistami. Kierują się w życiu przeczuciami, nosem i intuicją, która je nie zawodzi – natomiast wtedy, gdy trzeba ściśle myśleć, dokładnie planować i wyciągać logiczne wnioski, Ryby gubią się i rozumowi nie za bardzo ufają. Największe sukcesy odnoszą, gdy kierują się sercem, a nie wyrachowaniem.
Nierzadko spotkamy też wśród Ryb umysły ścisłe.
Ryby najlepiej ze wszystkich znaków potrafią się wczuć w psychikę dziecka, rozumieją ludzi, w taki lub inny sposób niepełnosprawnych, lub społecznie nieprzystosowanych. Bardziej im odpowiada kariera artysty, który może sobie pozwolić na drobne dziwactwa, niż biznesmena, naukowca lub polityka, którzy muszą przestrzegać sztywnych reguł, tak nielubianych przez RYBY. Świetnie odnajdą się w filmie jako operator, fotograf lub w finansach.

Zapraszam serdecznie na kolejne spotkanie z cyklu Zodiakalne Koło Życia

 

 

Prowadzi Ryszard V Borowiecki – doświadczony wykładowcą, prowadzącym przez wiele lat program autorski „Spotkania z Astrologią ” w telewizji TOYA. Autor video-bloga www.asborowiecki.net, w którym omawia różne tematy w oparciu o wiedzę astrologiczną. Prowadził wykłady w Polskim Cechu Bioenegroterapeutów w Warszawie, Polskim Stowarzyszeniu Astrologicznym oraz Polskim Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.

 

 

spotkanie omawiające znak Ryb

20 luty 2020, godz. 18 – 21.30

spotkanie omawiające znak Barana

19 marca 2020, godz. 18 – 21.30

 

Cena 20 zł

Prowadzi Ryszard V Borowiecki

Spotkania są dla każdego, niezależnie od posiadanej wiedzy z astrologii

 

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413
mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.
GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.
Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *