Energie Kosmosu – spotkanie z Astrologią

0
Kiedy:
24-06-2019@18:00 – 20:00
2019-06-24T18:00:00+02:00
2019-06-24T20:00:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
donacja z serca
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com

,,Człowiek nie znający swojego horoskopu jest jak kapitan statku, który wyrzuca za burtę mapy i woła ,, Boże , prowadź ! ”

~ Leszek Weres

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie, które wprowadzi Państwa w świat astrologii i ukaże, jak w cudowny sposób może ona służyć nam w życiu. Jest to dziedzina wiedzy ukazująca nowe horyzonty poznawcze i moralne. Odgrywa niezwykle ważną rolę w procesie rozwoju świadomości i poznania ludzkiego. Swój początek ma już w starożytności, a na jej bogactwie opierało się wielu wybitnych i uczonych ludzi. Nazywa się ją również wiedzą królewską, ponieważ niegdyś astrolodzy pracowali wyłącznie dla władców i królów.

Podczas wykładu dowiedzą się Państwo między innymi:

–              Na jakich przekonaniach opiera się astrologia i najważniejsze pojęcia z nią związane.

–              Czym jest profesjonalny kosmogram (horoskop), jakimi narzędziami musimy dysponować, aby go odczytać oraz jak bardzo różni się od tego, co pokazują nam media.

–              Czego możemy dowiedzieć się dzięki astrologii, w jaki sposób może pomóc nam w samopoznaniu i samorozwoju, relacjach z innymi, biznesie i życiu na co dzień.

 

Prowadzi Astrolog Bernard Agier – od zawsze interesowało go to, co niezbadane i tajemnicze. Szukał odpowiedzi na pytania, co naprawdę warunkuje nasz byt, od czego jest zależny. Kiedy natknął się na Astrologię, okazało się, że w niej znalazł odpowiedzi na wiele nurtujących go pytań. Pierwsza publikacja Leszka Weresa trafiła do jego rąk już w szkole podstawowej, jego zainteresowanie tą dziedziną narastało latami, lecz prawdziwa fascynacja pojawiła się w momencie, kiedy znalazł się na zakręcie swojego życia, a poznanie własnego kosmogramu i udział w  szkole astrologicznej pomogły mu odnaleźć swoją życiową drogę.

 

 

 

 

 

 

Spotkanie otwarte (zapisy nie sa konieczne)

24 czerwca 2019, godz. 18 – 20

Donacja z serca

Prowadzi Astrolog Bernard Agier

Informacje:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życiawejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.

Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *