Duchologia i szamańskie terapie

0
Kiedy:
15-05-2019@19:00 – 20:30
2019-05-15T19:00:00+02:00
2019-05-15T20:30:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
20 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Duchologia i szamańskie terapie @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

Czym jest szamanizm? Kim jest szaman? Dlaczego szamanizm działa tam, gdzie zawodzi medycyna zachodnia czy psychologia?

Usiądziemy razem w kręgu otwierając przestrzeń na panel dyskusyjny dotyczący szamanizmu i szamańskiego uzdrawiania. Na wstępie opowiem w skrócie o roli szamana, a później nasze spotkanie popłynie samo. Każdy chętny będzie mógł zadać pytania czy podzielić się swoimi doświadczeniami.

Z mojej strony będziecie mogli liczyć na to, że opowiem na własnych przykładach o chorobie i inicjacji szamańskiej, o zwierzętach mocy, kontaktach z duchami, podróżach w światy górne i dolne czy pracy z medycyną roślin. Poruszymy też temat tego jaką rolę w naszym życiu pełnią przodkowie oraz jaki potencjał terapeutyczny jak i zagrożenia niosą stany transowe.

Spotkanie zakończymy wewnętrzną podróżą ze zwierzętami mocy.

Prowadzi Jakub Stąpór – swoje dorosłe życie poświęcił odmiennym stanom świadomości. Od niecałych 4 lat nieprzerwanie eksploruje różne techniki i narzędzia wspierające uzdrawianie i transformację świadomości głównie na poziomie energetycznym, emocjonalnym i mentalnym. Rośliny towarzyszyły mu od początku tej ścieżki, swego czasu pomagały mu wychodzić z uzależnień, obecnie wspierają go przy pracy nad sobą.
Czerpał inspiracje, wzorce i jakości od 5 nauczycieli, łącząc w swoim postrzeganiu i stylu uzdrawiania jakości wyniesione z psychologii, ezoteryki oraz szamanizmu. Od momentu powołania, które to miało miejsce rok temu, jeżdzi po Polsce z wykładami na temat legalnych roślin psychoaktywnych, pracy z energią oraz szamanizmu, a także prowadzi indywidualne sesje pracy z cieniem oparte na ustawieniach systemowych, medycynie kręgu i wewnętrznej podróży w świecie wizji. Pomaga przy uwalnianiu złości i stawianiu granic, dojściu do wypartych emocji, transformowaniu przekonań, łączeniu z przodkami, rozwiązywaniu konfliktów rodowych, integrowaniu aspektu męskiego i żeńskiego oraz przy pracy z wewnętrznym dzieckiem.

 

Spotkanie (zapisy nie są konieczne)

15 maja 2019, godz. 19 – 20.30

Cena 20 zł

Prowadzi Jakub Stąpór

W dniach 15 – 21 maja istnieje możliwość umówienia się z prowadzącym na indywidualną sesję integracji cienia,
której koszt wynosi 200zł.

Zapraszamy Panów 16 maja na Krąg Mężczyzn

 

Informacje:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.

Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *