Satsang

wpis w: Spotkania otwarte | 0

Non-duality ( nie dualność) to droga rozwoju duchowego, która ma swoje korzenie w indyjskiej filozofii – advaita wedanty. Według advaity, jedynym realnym bytem, jest bezpostaciowy Brahman – jest to Absolut, przenika on i podtrzymuje cały wszechświat. Prawdziwą naturą każdej istoty jest Atman, co się często tłumaczy jako „Jaźń”. Atman i Brahman są jednym, toteż każda istota jest tak naprawdę Brahmanem. Ruch Non-duality zrzesza ludzi zainteresowanych rozwojem duchowym i odkryciem prawdy o Sobie.

Wielu ludzi próbowało znaleźć odpowiedzi na pytania: Kim jestem? Czym jest Bóg/Absolut? Czym właściwie jest szczęście? Jaki jest sens życia? Co to jest przebudzenie duchowe? Czym jest Świadomość? Wielu otrzymało odpowiedź, a Ci spośród nich, którzy odkryli prawdę, nie różnią się od innych ludzi. Ty również masz szansę odkryć Siebie i powrócić do naturalnego stanu, do duchowego „Domu”, którego nigdy tak naprawdę nie opuściłeś. Każda chwila jest zaproszeniem do przebudzenia, tej prawdziwej rzeczywistości, Twojego istnienia.

 

Co to jest Satsang?

Satsang to słowo z sanskrytu, które oznacza: „wspólne zebranie, spotkanie w Prawdzie i dla Prawdy”, w uproszczeniu „przebywanie w Prawdzie”. Jest to rodzaj spotkania, polegający m.in na aktywnym dialogu uczestników z prowadzącym. W Satsangu, każdy może zadać pytanie jakie go nurtuje, natomiast odpowiedź pojawia się z przestrzeni Ciszy. Prawdziwym celem takiego spotkania jest powrót do naturalnego stanu istnienia, odkrycie, rozpoznanie Swojej czystej natury, którą często nazywa się rzeczywistością absolutną, Świadomością, Bogiem, czy pierwotną naturą umysłu.

Zapraszam Cię więc na spotkanie w przestrzeni Obecności, w której masz możliwość rozpoznać głębszą rzeczywistość Swojego życia. Satsang jest otwarty dla każdego, bez względu na religię, którą wyznaje czy dotychczasowe doświadczenia.

Prowadzi Arkadiusz Anzlik – od wczesnych lat życia, zajmował się rozwojem duchowym i uzdrawianiem, sensei Reiki, dyplomowany bioenergoterapeuta, praktyk masażu tajskiego. Poznawał różne ścieżki rozwoju duchowego i różne metody uzdrawiania. Własne doświadczenia doprowadziły Go do całkowitej zamiany postrzegania Siebie, jak i całej rzeczywistości. Zainspirowany przekazem Cesara Teruela – urzeczywistnionego nauczyciela Advaita Vedanty, podążył za Jego wskazówkami w dalszym procesie odkrywania Siebie. Obecnie z radością towarzyszy każdemu, kto jest zainteresowany odkryciem prawdy o Sobie.

 

Blog non-duality:

http://arkadiusz-anzlik.blogspot.com/

 

Łódzka grupa non-duality na FB :

https://www.facebook.com/groups/1682769122049324/?fref=ts

 

Spotkanie otwarte (dwie sesje)

19 sierpnia 2017, godz. 10 – 11.30 oraz 12 – 13.30

Prowadzi Arkadiusz Anzlik

 

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

 

Jak trafić: budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *