Spotkania z Intuicją, Intencją, Inspiracją

Spotkania z Intuicją, Intencją, Inspiracją

1 i 3 poniedziałek miesiąca 2018, godz. 18 – 21

5 zł na cele administracyjne

 

Ponad cztery lata temu Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia rozpoczęło niezwykły projekt: cykliczne, cotygodniowe spotkania, odbywające się w każdy poniedziałek, stąd utrwaliła się nazwa ” poniedziałkowcy”. Grupa ma charakter otwarty i można do niej dołączyć w każdym momencie.

Intencja, intuicja i inspiracja – to przewodnia myśl i najkrótsza charakterystyka naszych poniedziałkowych działań, obejmujących szeroki wachlarz tematów, wpisanych w naturalne dla nas poszukiwania odpowiedzi na istotne pytania, dotyczące celu i sensu naszych ludzkich doświadczeń.

Przyjaźń, akceptacja, serdeczność, jakie panują wśród „poniedziałkowców”, sprzyjają aktywnemu uczestnictwu w zajęciach, warsztatach, dyskusjach.

Ta przygoda, rozpoczęta cztery lata temu, to szczególna podróż przez mądrość ludzi różnych czasów, kultur, poszukiwań i wyznań. Były więc przystanki:

 • Huna,
 • ćwiczenia ho’ oponopono,
 • Wedy,
 • buddyzm tybetański,
 • intonowanie mantr i tworzenie niezwykłych mandali,
 • aspekty wedyjskiej numerologii,
 • merkaba.

Ciekawym i praktycznym doświadczeniem były zajęcia z nauki konchowania uszu, czy też uaktywniania punktów nadi oraz oczywiście medytacje.

Czas spędzony na poszukiwaniu duszy, naszych opiekuńczych aniołów, dodał naszemu życiu pięknej energii adoracji i dziękczynienia.

Przed nami jeszcze wiele dziedzin do odkrycia, zbadania, zrozumienia i zaadaptowania w życiu codziennym. Każde poniedziałkowe spotkanie jest innym doświadczeniem, ale każde daje siłę i energię na przyszłość, wiarę, radość i zrozumienie.

Nie sposób wymienić wszystkich tematów i obszarów naszych wspólnych działań – jest ich tak wiele – lecz to, co najważniejsze, to nasza wspólna wędrówka ku radości mnożonej z drugim człowiekiem, ku przyjaźni, sprawdzającej się też poza czasem zajęć, ku mądrości świadomego życia.

Składam wielkie podziękowania uczestnikom, a jednocześnie współtwórcom naszych spotkań, za odwagę pokonywania ograniczeń i determinację w dokonywaniu zmiany swojego życia.

Serdecznie zapraszamy na nasze ‚poniedziałkowe’ podróżowanie dalej, lepiej, mądrzej, odważniej.

Aby dowiedzieć się, jakie tematy poruszaliśmy w tym roku, proszę przejść do archiwum na dole strony, a następnie wybrać odpowiedni miesiąc. Z każdego spotkania jest krótka relacja.

 

Spotkania prowadzi Małgorzata Zasada

Małgorzata Zasada – ukończyła UŁ oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i Negocjacje na SGH w Warszawie. Ponad 10 lat temu zainteresowała się NLP i uzyskała dyplom Mistrza Praktyk NLP. Od 20 lat zajmuje się Huną. W swoim życiu i spotkaniach warsztatowych, skutecznie wykorzystuje także wiedzę i umiejętności ze szkoleń i warsztatów z dziedziny radiestezji, Reiki, metod Silwy i innych. Od lat medytuje. I najważniejsze – jest szczęśliwa, taka, jaka jest.

 

Miejsce:
Stowarzyszenie „Sztuka Dobrego Życia” w Łodzi, ul. Sienkiewicza 61.
Jak trafić: wejście z Pasażu Schillera, budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

Informacje:
telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

 

13 Odpowiedzi

 1. Rafał
  | Odpowiedz

  Dziękuję Wam wszystkim za ostatnie poniedziałkowe spotkanie. Szczególnie dziękuję Tobie Małgosiu. Doświadczyłem czegoś co chciałbym przeżywać codziennie – dotyku miłości. Poczułem, że mogę zacząć wierzyć.

 2. Rafał
  | Odpowiedz

  Dziękuję Wam za spotkanie w ostatni poniedziałek. Szczególnie Małgosi i Eli.
  Dzięki Wam uświadomiłem sobie, że chciałbym, żeby świat wokół wyglądał tak, jak ja chcę. Nie akceptuję tego jak jest „teraz”. Nie akceptuję tego, co się wokół mnie dzieje, nie akceptuję tego, jacy są ludzie, z którymi się spotykam.
  Dziękuję.

 3. Malgosia Zasada
  | Odpowiedz

  Bardzo Wam kochani dziekuje za wspólne, odważne staniecie nad przepascia iluzji, pozostawienie krainy ścieżek i poszukującego. Dzięki Wam mnie tez łatwiej zrobić kolejny krok. Dziekuje
  Malgosia

 4. Małgosia K.
  | Odpowiedz

  Kolejny poniedziałek, w którym Małgosia prowadziła Nas po ścieżkach rozwoju świadomości. Dziękuję za te mądre słowa Was wszystkich, którzy chcieliście zabrać głos i Tobie Małgosiu za to, że jesteś. I takie moje podsumowanie : kiedy przestajesz być poszukiwaczem stajesz się Indiana Jones’em, stawiającym pierwszy krok nad przepaścią, wiodącą do groty Świętego Graala

 5. Anna
  | Odpowiedz

  …o poniedziałkowych spotkaniach…
  Małgosiu! Kochani !
  Baaardzo dziękuję za ostatnie poniedziałkowe spotkanie ( za poprzednie tez oczywiście -:)) Z poziomami świadomości Dawida Hawkinsa zetknęłam się-za pośrednictwem jego książek- już jakieś 3 lata temu ale dopiero dzięki Małgosi i naszym spotkaniom informacje te stały się dla mnie wiedzą którą da się przełożyć na życie. Czysto akademickie teorie (tak to postrzegałam) okazały się doskonałym opisem RZECZYWISTOŚCI ( nie mylić z trójwymiarem -:) )
  Nic nie zapowiadało ,że taki zwykły poniedziałek stanie się początkiem kolejnej niezwykłej podróży …kolejnej ale innej…
  Pierwsze słowa Małgosi o ….zejściu ze ścieżki… POMYSLAŁAM…aha znaczy się pomyłka …zagubienie…..błąd …to znaczy koniec drogi… a tak naprawde dopiero w TYM punkcie wszystko się zaczyna-..POCZUŁAM pod koniec spotkania..
  PRAWDZIWA DROGA ZACZYNA SIĘ PO ZEJŚCIU ZE ŚCIEŻKI…
  Dzięki raz jeszcze Ania

 6. Małgosia B.
  | Odpowiedz

  Aniu,
  dziękuję za Twój piękny tekst i refleksje z poniedziałkowych spotkań.
  Tak, nasza Małgosia Anielska inspiruje nas do ciągłego rozwoju, do
  odkrywania na nowo przetartych ścieżek, utartych szlaków, pokazując
  nam że zawsze jest właściwy czas na swoją podróż, że wszystko jest
  właściwe, takie jakie ma być.
  Kiedy błądzisz, potykasz się, upadasz i znowu wstajesz i znowu
  błądzisz – to okazuje się, że te doświadczenia przybliżają nas do
  PRAWDZIWEJ DROGI a raczej zejścia z drogi na otwartą przestrzeń, w
  której czujesz totalną wolność, bez ograniczeń dróg i ścieżek. Sam
  jesteś drogą:) Tak to czuję:)

  Dziękuję Aniu że dzielisz się z nami swoimi odczuciami, wierzę że
  zarówno Małgosia Anielska jak Ty i my wszyscy, którzy w tym
  uczestniczymy, wzajemnie się inspirujemy a nasze ścieżki niech będą
  pełne przyjaznych dusz z poniedziałkowych spotkań 🙂

  z pozdrowieniami ze swojej ścieżki
  Małgosia

 7. Małgosia Pia.
  | Odpowiedz

  … o naszym spotkaniu wigilijnym…
  było cudne, ciepłe, wręcz intymne.
  Jak miło było się podzielić naszą radością dzwoniąc do nieobecnych naszych kochanych poniedziałkowców… dzięki Ci Małgosiu B. za ten pomysł.
  I z jakim wdziękiem nasze śliczne Mikolaj i Śnieżynka rozdały prezenty :)…..
  A każdy dostał coś odpowiedniego dla siebie. Gdy każdy z nas mówił, co dla niego ten prezent oznacza, to odniosłam wrażenie, że wiemy, dlaczego właśnie dostaliśmy taki, a nie inny przedmiot, że nabiera wymiaru symbolu, że nawiązujemy więź emocjonalną.
  I taka byla nasza poniedziałkowa Wigilia, spokojna i magiczna.

 8. Małgorzata
  | Odpowiedz

  To już kolejna nasza Wigilia za nami. Chodź my coraz starsi, to czas nam sprzyja i raduje nasze ciała i dusze:) Jak zwykle było magicznie, świetliście i cudownie. Dziękuję sobie i wszystkim z osobna za czas bycia blisko z drugim człowiekiem, za wsparcie, miłość i wspólne łzy smutku i radości. Dziękuję Wam bardzo za możliwość realizacji swoich marzeń, za odkrycie własnej misji i pozwolenie na jej prowadzenie. Dziękuję Wam wszystkim za to że jesteście i tworzycie Dobre Życie.

 9. Małgosia K.
  | Odpowiedz

  Relacje. Na poziome ego – kwestionuję, odrzucam, uzależniam, oceniam, niszczę. Rządzą nami emocje. Na poziomie serca – jedna wibracja, jeden cel czyli jedno jest wszystkim, wszystko jest jednym. Kiedy przechodzimy z poziomu ego do poziomu serca nasz torus powiększa się i świeci jaśniej i jaśniej. Tak szczerze, wzruszająco, magicznie, świetliście było wczoraj.Dzięki Wam wszystkim za te chwile ulotne, za tę moc i energię miłości. Radość wszechobecna prowadziła mnie do domu i dała silę na dzisiejszy dzień. I chyba świecę nadal

 10. Małgosia Zasada
  | Odpowiedz

  Zaskakujące, pełne humoru, pomysłowości i wielkich SERC- takie były szóste urodziny „Poniedziałkowców”. Dziękuję Wam kochani za to, ze jesteście, pełni energii, spontaniczności, przyjaźni dla siebie. Za umiejętność śmiania się z siebie i obdarzania tą radością, za piękne słowa, największe dary, jakimi jedni częstują drugich. Za tortowy zawrót głowy – mniam, nawet wspomnienie raduje. Za ogromny bukiet tulipanów rozkwitający zapachem wiosny i za te inne smakowe bukiety w płynnej postaci,
  / to żółte, gęste, smakowicie przylepne, pieści zmysły- wiesz Małgoniu co robisz!/
  I tak by można wymieniać urokliwości bez końca, więc, żeby nie zanudzać
  WSZYSTKIM WAM KOCHANI Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ
  a Stowarzyszeniu Sztuka Dobrego Życia obdarzania ludzi długimi latami twórczych działań
  życzę
  Małgosia Zasada

 11. Ilona
  | Odpowiedz

  Cieszę się, że jest takie miejsce jak Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia, cieszę się, że gości nas już od 6 lat i cieszę się, że co roku mogę z Wami świętować jego istnienie.
  Dziękuję tym murom, które nas goszczą za ciepło, spokój, uważność i energię słuchania. Dziękuję twórczyni tego miejsca za wytrwałość, cierpliwość, miłość do ludzi i niezłomność w tym co robi. Dziękuję wszystkim ludziom pomagającym w tworzeniu tego miejsca za ich niezwykły wkład, za dzielenie się tym co mają najlepszego, za inspirację. Dziekuję wszystkim, którzy biorą na siebie rolę gospodarza za dbanie o czystość, gościnę i dobrą atmosferę. Dziękuję Wam wszystkim, których tu spotkałam, za przyjaźń, inspirację, prawdę, pozytywne wibracje.
  Dziękuję i do zobaczenia:)

 12. Ewelina
  | Odpowiedz

  Wakacje prawie już za nami i już z utęsknieniem czekam na kolejny rok szkolny w moim życiu z Małgosiami i wszystkimi wspaniałymi uczniami i uczennicami….za chwilę będziemy kontynuować naszą wspaniałą przygodę ….Kocham Was i bardzo tęsknię….

 13. Marla
  | Odpowiedz

  Dziękuję i jestem wdzięczna, że mogę nazywać siebie open-minded open-hearted.

Zostaw Komentarz