Podświadomość – jak działa i jaki ma wpływ na to, kim jesteśmy?

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad wyzwaniami, które nie zostały przez Ciebie podjęte, a które – po czasie – okazały się być absolutnie w Twoim zasięgu?

Czy przypominasz sobie ważne przedsięwzięcia, z których zrezygnowałeś, bo „coś” podpowiedziało Ci „odpuść, nie dasz rady”?

Jako hipnoterapeuta odbyłam już ponad 300 sesji i w ponad 90% przypadków, przyczyny różnych niepowodzeń czy ograniczeń tkwią w naszym dzieciństwie. Mamy w naszej podświadomości, ograniczające nas przekonania, których nawet nie jesteśmy świadomi. Bardzo często, to one są odpowiedzialne za brak sukcesów w różnych obszarach naszego życia, w tym w pracy i sferze finansowej. To w podświadomości są zapisy różnych programów, które warunkują Twoje zachowania, tam są też nasze emocje i wartości.

Podczas tego mini szkolenia pokażę Ci, jaki wpływ na Twoje dzisiejsze życie ma podświadomość.

 

Prowadzi Agnieszka Kania – jest hipnoterapeutą, certyfikowanym przez Polski Instytut Hipnozy. Pomaga uzdrawiać ograniczenia tkwiące w naszej podświadomości, ponieważ wie, że każdy człowiek ma w sobie olbrzymie zasoby. Hipnoza jest jej wielką pasją.

 

Spotkanie otwarte ( zapisy nie są konieczne)

14 marca 2017, godz. 18 – 20

Prowadzi Agnieszka Kania

 

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

 

 Miejsce:

 Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

 

Jak trafić: budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *