Kryształowe Piątki

wpis w: Rozwój Duchowy | 0

Zapraszamy na cykliczne spotkania z energią i wiedzą ukrytą w kryształach.

Nastepnie na każdym spotkaniu będzie możliwość zmierzenia się z wybranym tematem i rozszerzenia go w ramach zainteresowania grupy.

Co miesiąc zbadamy wibrację innej grupy minerałów poprzez ćwiczenia i medytacje  i uzyskamy nowy dostęp do naszych energetycznych pokładów.

W planie – wspólna mandala tematyczna ułożona przez grupę z minerałów. Będzie wspierać i przypominać o decyzjach i przemyśleniach z naszych zajęć.

 

Zagadnienia proponowane w najbliższym czasie w wybrany piątek miesiąca:

  1. Kryształowa jedność wszechświata – jak połączone są ze sobą wszystkie Istoty Żywe Ziemi. Budowa indywidualnego pola kryształowego człowieka. Medytacja Jedności. Wibracje Ametystu. Wolność.
  2. Życie w mieście i jego struktury energetyczne – jak zachować swoją energię, swój rytm i zneutralizować wpływy struktur a-Naturalnych. Wibracje kryształu dymnego i Morionu. Odwaga.
  3. Budowa energetyczna Człowieka i jego miejsce w Kosmosie. Kryształowy oddech i sen – rola stanów nadświadomych w odzyskiwaniu świadomości.Kryształ górski. Klarowność i wiedza.
  4. Nasza przestrzeń energetyczna – sypialnia, dom, ogród, praca, miasto. Harmonizacja przestrzeni zamieszkałych i nowo pozyskanych. Rola roślin i zwierząt w energetyce naszego życiaWibracje szmaragdowe. Spokój i Pewność.

Istnieje możliwość zakupu wybranych minerałów po wspólnych zajęciach.

Spotkanie

10 marca 2017, godz. 18 – 22

Prowadzi Katarzyna Bratumiła Barczyńska

 

Zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

Jak trafić: budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *