Kiedy:
30-01-2021@10:00 – 31-01-2021@14:00
2021-01-30T10:00:00+01:00
2021-01-31T14:00:00+01:00
Gdzie:
podamy później
Koszty:
400 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
Radykalne Wybaczanie @ podamy później

Nie ma chyba na tej planecie człowieka, który choć raz w życiu nie doznałby poważnej krzywdy. Drobne przykrości dotykają nas tak często, że nie potrafimy ich nawet zliczyć. Któż z nas nie obwiniał innych o to, że brak mu szczęścia? Dla większości, jest to sposób na życie. W gruncie rzeczy archetyp ofiary zakorzenił się w nas głęboko i bardzo silnie oddziaływuje na powszechną świadomość.  Przez wieki odgrywaliśmy rolę ofiary w każdej dziedzinie życia, przekonując samych siebie, że świadomość ta jest podstawowym składnikiem ludzkiego losu.

Nadszedł czas, by postawić pytanie: jak przestać budować swoje życie na archetypie ofiary? Jeśli chcemy  się uwolnić od tego silnie działającego wzorca musimy go zastąpić czymś radykalnie innym, tak pociągającym i wyswobadzającym naszą duchowość, że zdołamy się wyzbyć świadomości ofiary i opuścić świat  złudzeń”.

Metoda Radykalnego Wybaczania odmienia życie człowieka, zmieniając perspektywę widzenia naszej przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości. Dotyczy to zwłaszcza obszaru związków z ludźmi, szczególnie tych bardzo bliskich. W przeciwieństwie do innych form wybaczania, Radykalne Wybaczanie jest łatwe do stosowania i daje natychmiastowe efekty, ponieważ umożliwia wyjście z roli ofiary.

Narzędzia Radykalnego Wybaczania są niezwykle proste w użyciu, krok po kroku umożliwiają pozbycie  się emocjonalnego bagażu przeszłości, jak również pozwalają nam żyć bez obawy o przyszłość. Rezultatem  stosowania Radykalnego Wybaczania jest ogólna poprawa zdrowia zwiększone zadowolenie, szczęście, wewnętrzna moc osobista oraz poczucie wolności…a także uzdrowienie relacji z samym sobą, w związku,  rodzinie…

Wyparty ból, strach, gniew, nienawiść, poczucie winy i wstyd projektujemy na inne osoby i sytuacje. Oznacza to, że denerwuje nas i boli u innych to, co wyparliśmy w sobie. Osoby, które nas ranią mogą więc być postrzegane, w pewnym sensie, jako nasi dobroczyńcy, gdyż pokazują nam to, co jest w naszej „sferze cienia”, podświadomości, a co domaga się uzdrowienia, czyli naszej akceptacji i ukochania. Potrzeba jest wyrażania uczuć związanych ze zranieniem, gdyż nie uzdrowimy tego, czego nie dotkniemy.

Paradoksalnie więc, na początku procesu, nie tylko nie przyjmujemy duchowej perspektywy, usprawiedliwiając naszych „katów”, ale dajemy sobie pełne prawo do oskarżenia ich   i wyżalenia się, ujawniając wszelkie emocje i uczucia, które towarzyszyły zranieniu lub były jego następstwem.

Kolejny krok to porzucenie fałszywych przekonań, np. „nie jestem godny miłości”, powstałych w wyniku pierwotnego zranienia, a odpowiedzialnych za nasze późniejsze wybory, zachowania i emocje. Przyjęcie duchowej perspektywy, w której otwieramy się na możliwość, że w tym, co nas spotkało jest ukryty jakiś dar, szansa na uzdrowienie.

Zintegrowanie lekkości, radości oraz miłości doświadczonych jako efekt Radykalnego Wybaczenia i następuje   zmiana na wszelkich płaszczyznach, gdzie blokady energetyczne miały miejsce … zdrowie, związek, rodzina, praca, finanse, nauka, sex, przyjaźń…

Jeśli wydaje ci się, że wykorzystałeś już wszystkie sposoby na rozwiązanie swoich problemów, a one nadal istnieją …  Przyjdź na warsztaty, a potem zacznij nareszcie Żyć!

 

Prowadzi Romuald Kosznik – Konsultant Biologii Totalnej/Recall Healing, naturoterapeuta, trener rozwoju osobistego.

Więcej o prowadzącym:

www.romualdkosznik.pl

https://www.youtube.com/watch?v=7ZRyroTqfVw

https://www.youtube.com/watch?v=RB8UtRCcqnA

 

Warsztat Radykalnego Wybaczania

30 – 31 stycznia 2021, sobota godz. 10 – 18 (przerwa na obiad), niedziela godz. 9 – 14

Prowadzi Romuald Kosznik

 

 Zapraszamy w listopadzie na warsztat Radykalnego Wybaczania, który w ramach kursu Totalnej Biologii jest dostępny dla wszystkich chętnych.

Warsztat Radykalnego Samowybaczania i warsztat na trenera Radykalnego Wybaczania odbędą się odpowiednio w marcu i czerwcu 2021.

 

Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata całej kwoty 400 zł do 31 grudnia na rachunek bankowy:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
55 1020 3352 0000 1002 0152 6748
tytułem „Radykalne Wybaczanie+ imiona i nazwiska uczestników”.

 

Informacje:

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

 

Zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

Proszę w mailu koniecznie podać swój numer telefonu!

Miejsce:

Podamy uczestnikom w mailu

 

Informacje dodatkowe:

– wyżywienie we własnym zakresie, organizatorzy proponują drobny poczęstnuek.
– jeżeli zaliczka lub cała kwota nie wpłynie w terminie dwóch dni od momentu dokonania rezerwacji, rezerwacja jest zwalniana.
– zwrot wpłaconej kwoty  następuje w sytuacji odwołania warsztatu z przyczyn zależnych lub niezależnych od organizatora.
– wpłacona kwota  nie jest zwracana w przypadku wpłaty i nieprzybycia uczestnika na warsztat. Odwołać uczestnictwo można tylko do końcowego terminu przyjmowania zapisów i wpłat.
– opłacenie wydarzenia i uczestnictwo w nim jest jednoznaczne z akceptacją formy prowadzenia warsztatu. Wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
– dopuszczalne spóźnienie 10 minut. Po tym czasie kończymy rejestrację uczestników, czas ten nie ulega przedłużeniu.
– na podane numery telefonów oddzwaniamy wyłącznie w przypadku odwołania warsztatu lub zmiany warunków!