Kiedy:
14-06-2022@17:30 – 20:30
2022-06-14T17:30:00+02:00
2022-06-14T20:30:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
50 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
Gra Satori @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

Zapraszamy na transcendentalną sesję w głąb siebie z grą Radykalnego Wybaczania „Satori”, poprowadzoną z elementami Emotional Freedom Techniques (EFT) – Technikami Emocjonalnej Wolności. Pozwól sobie na transformacje niesłużących Ci emocji i przekonań, które blokują podwyższenie jakości Twojej wibracji.

 

Satori, z j.japońskiego oświecenie – gra planszowa, która w swej przystępnej i nacechowanej lekkością formie zapoznaje nas z Radykalnym Wybaczaniem autorstwa Collin’a Tipping’a.

Jej celem jest uświadomienie nam funkcjonujących w naszym życiu negatywnych schematów i blokad energetycznych, które niepostrzeżenie sabotują nasze działania, starania ku lżejszemu samopoczuciu i lepszemu jutru. Dzięki nabytemu zrozumieniu i świadomości puszczamy skrywany lęk i pozwalamy na jego transformacje. Satori naświetla naszą sytuacje życiową oraz zachodzące w nas procesy z zupełnie nowej perspektywy.

W zdumiewający sposób pomaga otworzyć się na przepływ życiodajnej inspiracji. Grając w Satori przede wszystkim zbliżasz się do samego siebie, odblokowując odczuwanie emocji na wielu poziomach.

Sesję gry poprowadzi Wojciech Nowak – wieloletni wielbiciel i praktyk Radykalnego Wybaczania, Akceptacji i Miłości. W sztukę prowadzenia gry Satori integruje umiejętności uwalniania negatywów przy pomocy Technik Emocjonalnej Wolności EFT, etyki i samoprzekonywania w/g zasad Sześciu Cnót Serca, podnoszenia wibracji i transformacji do pozytwu według przekazów channeligowych Abrahama Hicks’a.

Jego motto „Życie jest codzienną grą w Satori”.

Zobacz  profil fb: Wojtek Hellkite

Fanpage Klub Portal Łódź

Internetowa Księga Przemian www.iching.pl

Fanpage Medycyna Ewolucyjna i www.medycynaewolucyjna.pl

Sklep www.pokrzywa.pl

www.testczakr.pl i www.chakrasbalancetest.com

www.PolskiZaklinaczPsow.pl

Gra Satori we wtorki

14, 21 i 28 czerwca 2022, godz. 17.30 – 20.30

Cena 50 zł

Prowadzi Wojciech Nowak

W grze może wziąć udział max. 5 osób

Aby wziąć udział w naszym spotkaniu prosimy o zgłoszenie swojego udziału sms na numer telefonu 512 354 599 lub mailem: sztukadobregozycia@gmail.com

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.

Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej